Skocz do zawartości
RChem

RChem.eu --- 4-MC WHITE MICROCRYSTALS

Polecane posty

Ty urwa grzbiecie jak ja kupowałem taką wodę to pewnie listy do Mikołaja pisałeś jeszcze profesjonalny ćpunie :E Akurat pod apteką jestem. Co to jest powiedz? PS wisisz mi 59 groszy za uświadomienie ciebie xD

IMG_20171208_173620.jpg

Edit :E mówisz ile razy się wbijasz zanim stwierdzisz, że se lejniesz lepiej w odbyt :E haha ale to ja jestem pseudonarkus XD 

@RChem przepraszam znowu za nie na temat. Po wypłacie jestem w ramach zadośćuczynienia wezmę oprócz tego co w temacie 4cmc :niewinny:

Edytowano przez kajabuza
Przepraszam.
Nancy lubi to

Co:4mc white

Od:Hemq

Dobra i zachecają substancja,sniff wykonany-wyczuwalny  klamsa poryta strasznie w huj strasznie,ale poprawiłem wiekszym 150 +/- tutaj  klatkowanie obrazu,nie mogełm zejsc  po schodach z partu :E jebłem siena łozko muzya w tle lajtowo,czy co kto lubi l lezysz,rozpływajac sie ze nie chce ci suedupy ruszyc   TOTALNY BRAK WKURWU

Jakby było tutaj odrobine  speeda to było by cos giciore bo chce ci sie cos ale nie masz sił, kurwa moze z hex jakas sol

Narazie 6/10 

Potencjał z jakis stimem,jako sól 9/10

RChem i kajabuza lubią to

Jest sens inwestowac w cmc skoro juz sa takie sorty ze pobieram ciagle oj oj mniam ;)

Pomysl nad substancjami ktore nie beda w najblizszym czasie pobanowane.

@Koneser

JEŚLI podkreślam JEŚLI  w życie wejdzie planowana ustawa to nie będzie nie zbanowanej substancji :niewinny:

Wszystkie substancje będą zbanowane, podkreślam, żeby nie było bezsensownej dyskusji JEŚLI WEJDZIE W ŻYCIE W NIEZMIENIONEJ TREŚCI.

a dobre 3cmc zawsze się przyda w ofercie:)

Już wiele razy pisałem że my nie mamy zamiaru rozdrabniać się na miliony RC wątpliwej jakości, których kupować będzie kilka osób, nasza oferta zawsze zamykała się w 3 czy 4 bardzo dobrych jakościowo produktów i tyle:)

Im więcej produktów tym więcej ludzi potrzebnych do pracy i więcej małych zamówień, im więcej ludzi potrzebnych do pracy tym więcej kłopotów, im więcej małych zamówień tym więcej kłopotów a to wszystko razem wzięte daje małe poczucie bezpieczeństwa dla nas jako Sprzedawców i dla Was jako Klientów.

Ot to mała filozofia na niedzielny poranek;)

pozdrawiam wszystkich 

kajabuza i Koneser lubią to

W sumie zamknales mi jape.

Polecam ;)

Pobiore troje na testy.

Celuj w cos z czech lub hiszpanii.

Jest taki vendor w hiszpanii zamowilem raz 3cmc.

Dostalem 0.3g na probe.

Nigdy sie tak nie nacpalem lajtem 50mg odrazu sprzatanie pokoju i działane ;)

I drogo to mial bo 100g wychodzilo 1200euro

RChem i kajabuza lubią to

Zajebiście bardzo przyjemnie i błogo robi kolorki ciepłe płynne ruchy 0 nie ogaru było super oral bombka jakąś 250 i lepsze przyjemniejsze wrażenia niż po 4cmc jak dla mnie to 4mc oralnie ma lepszy podjazd niż 4cmc do mefy tylko że nie masz takiej pizdy w głowie że idzie łatwo coś odjebać.

RChem lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA