Skocz do zawartości
RChem

RChem.eu --- 4-CMC CRISTALS

Polecane posty

4-CMC CRISTAL - nasz flagowy produkt, oryginalne i PRAWDZIWE 4-CMC.

ZAWSZE bezpośrednio od tego samego producenta, ZAWSZE takiej samej jakości i czystości, ZAWSZE bardzo aktywne, ZAWSZE dostarczone na czas:)

Wiele Klientów twierdzi, że jest to jedno z najlepszych 4CMC dostępnych na rynku.

Zapraszamy do pisania opinii w tym temacie na temat naszego flagowego produktu 4-CMC CRISTAL.

Pozdrawiamy

RChem

Wrzuce dla scislosci.

4 (dla mnie-bo zaraz opierdol dostane) bdb, bez wyraznego speeda, taka kanapowa, rozplywajaca. Przy odpowiednim "klimacie" dobra do zabawy- odbior muzyki calym cialem:)

Szczury po wielu tyg jedzenia nadal chca tej karmy co tez swiadczy o jakosci.

Polecam-szybko, sprawnie, dobre pakowanie, gratisy, kontakt. No co byscie nie wybrali to macie 10/10

IMG_20171129_141614.jpg

A,jak z snem? Ile na początek,aby było good? Sniff,czy bombka? :sniff:

Do Mnie leci gołąb z 3g,dla jednej osoby starczy,na cały weekend? :music_singguitar:

Można pić do tego piwko,albo drinka? :drink_beer:

Żaden alkohol ci nie zaszkodzi no chyba że przesadzisz to szkoda wątroby 

Ja preferuje bombke przy 4 cmc 

Nie znam sortu więc się nie wypowiadam ale myśle, że 250 oral będzie si o ile lubisz mocno 

Ja tak zawsze startuje ale każdy jest inny :niewinny:

MoZaK lubi to

Jak najbardziej aktywne,  na tle

4-MC WHITE MICROCRYSTALS

wygląda raczej przeciętnie bo ten osobiście o wiele wiele bardziej przypadł mi do gustu (serio konkret). No ale każdy ma inaczej. Wracając do 4 cmc jest dość Dobra ale wciąż towarzyszyło mi uczucie takiej pustki jakby czegoś jeszcze brakowało, pewnie wiecie o co chodzi. 

chłodnym okiem dobre 6/10

Paka doleciała w niecałe 24h

Zamówione 5 g 4 cmc 

A w worze 2 zmieszane sorty.

Małe kryształki i twarde które coś czuć jakieś strucie po ok 40 min i białe śnieżne kryształki które klepią jak cmc i które są sztos. Tylko że 80 procent to te dwarde... Pewnie to jest to drugie co jest u nich na stanie.

Cmc dobre to drugie gówno warte. 

Pierwszy raz w życiu dostałem taką wyjebke w sklepie :E

Zostaję przy starych dobrych vendorach.

Ps. Vendor ma w dupie i wmawia że to jeden sort.....

SebaLaMasia lubi to

Storczyk masz jak foto wrzucic?

Sporo pobralem i zaden szczur nie wspominal o mieszanym sorcie. Sam tez nie przycialem roznic. Wszystko wyglada jak na zdjeciu co wrzucilem wczesniej. Ostatnio tylko zwiekszyla sie ilosc miału. 

Edit: https://imgur.com/a/hH3Yc to sort z dzis. Od poczatku z tego co kojarze byly te male bardziej przezroczyste.

Jakos inaczej to dostales?

Edytowano przez PanKapusta

@PanKapusta u mnie prawie wszystko było drobne , pakowanie takie że pewnie rozkruszylo się w transporcie. Sort ten co są miękkie biale kryształki klepie znakomicie , dobra 4 cmc a to co twarde i przezroczyste klepie z.duzym opóźnieniem i strucie czuć a nie jakieś pozytywne efekty. Testowane na 3 osobnikach .

Kurcze no nie wiem jeszcze nikt nie wpierdalal z dzis. Ale z wtorku jedli i nikt nic nie mowil.

Rzeczywiscie w srodku sa male przezroczyste grudki ale sa bardzo kruchliwe, lekko w palcach nacisne i ida w pyl. A te duze ze zdjecia tez rozkruszylem zeby zobaczyc i wygladaja tak samo. Wrecz powiedzialbym na odwrot-te "biale" sa twarde a te "przezroczyste" miekkie

Sklep opiera sie tylko na 4 wiec mieszanie byloby strzalem w kolano. 

Co do pakowania to wszystko owiniete babelkowa wiec slabo o pokruszenie w transporcie. Ogolnie paczki dobrze "skryte"

Nie mam powodu by Ci nie wierzyc ale tez nie spotkala mnie podobna historia. Sklep pewnie ustosunkuje sie w ciagu najblizszych godzin, sa naprawde profesjonalni, daj im szanse:)

Edytowano przez PanKapusta

Co by nie było.. walić zresztą to ja tu nie mam zamiaru sepic następnej piony. Jest jak jest trzeba trzymać się swoich starych źródeł. Których mało co już zostało :E

Za 100 parę zł  nie ma co robić afery :niewinny: oddałem laborantom innym pione za 0.5 Danielsa. 

Pozdro

Sort jest wciąż ten sam od tego samego producenta, sprzedajemy go od kilkunastu miesięcy, ufam producentowi i wiem że nic nie mieszał. U nas na pewno nie było to również mieszane. 

@storczyk22 jest PIERWSZĄ JEDYNA I ZA PEWNE OSTATNIĄ osobą która złożyła jakiekolwiek '' reklamacje '', ja za swoje cmc dam sobie uciąć przysłowiowe jaja.

@PanKapusta storczyk22 zamawiał przed Tobą także ma z tego wora co było Wysyłane na początku tygodnia...  Także sam ocen czy z tym sortem było coś nie tak heh

Mogę usunąć te posty ale nie będę usuwał przyda się jakaś jedyna kontr opinia :niewinny:

Ja temat zamykam jeśli storczyk22 myślisz że ktoś by Cię robił za 100 PLN i mieszał cmc z mc które są w podobnej cenie to mi się śmiać chce, ale fanów teorii spiskowych nie brakuje 

Pozdrawiam i zapraszam 

i jeszcze tylko jedna mała uwaga, rozumiemy, że sort może nie podejść, możesz mieć za dużą tolerkę, może musisz walnąć 1 g żeby coś poczuć, ( bo piszesz w mailach, że nic nie klepie a piszesz 9 maila w niecałe dwie godziny hehe ) może Cię gryźć w nos w d...pę czy w cokolwiek to po prostu napisz opinię :niewinny:

A nie, oskarżaj kogoś o mieszanie swojego flagowego produktu  z jakimś syfem - to cios poniżej pasa.

i to już na serio tyle w temacie;)

@RChem

Widziałeś jak po mistrzowsku Cię wyrolowalem kupiłem sampel paka za 30zl i ciach poproszę o 3x0.6g 4cmc a Ty przyslales 1.8g czyli 0.2g jeszcze bylem do przodu 

Ma chłopak łeb do interesów :niewinny:

Ten komentarz nie ma nikogo obrażać, mam dobry humor za chwile weekend. Cieszmy się 

4cmc KOZAK

Nancy lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA