Skocz do zawartości
RChem

RChem --- TEMAT OGÓLNY

Polecane posty

Chciałem zauwarzyć że dużo zmieniacie na stronce/ sklepie i to troche moze byc podejrzanie za piękne ...

ale po krótkiej rozmowie to wrażenie znika ...

aż się skusiłem na promo poniedziałkowy podwojony paken (czekam tylko na przelewy)

cos napewnio napisze jak dojdzie ale czy ktos to zrozumie  wiecie juz że porobiony pisze wiersze bo wtedy mam spojrzenie szersze :E

#RChem

Ja tez mam kłopot czasem :E

Chodziło mi o sklep o niezwykle podobnym adresie z końcówką -s moja  pomyłka, pomyłką ale dobrze że przelewu im (nie wam RChem)  nie zrobiłem :E Nie wiem czy by coś przyszło :E

także trzeba uwarzać i dokładnie czytać zwłaszcza pod wpływem środków rozprężających :E

Gość Sleja

Witam. D***** odebrany gołąb.

Czas dostawy 10/10(było jedno dniowe opóźnienie ale z winy przewoźnika 

Kontak z bazą 9/10 (fajne jest to że sami dajecie o wszystkim znać, nie trzeba się o wszystko prosić i wypytywac,  szkoda że o mnie zapomnieliscie ale i tak mega :P )

Pakowanie 11/10 (póki co najlepsze pakowanie jakie miałem okazję sprawdzić a trochę tego było, bardzo cieszy fakt że przywiazujecie do tego wagę co na pewno wyróżnia was na tle innych vendorow.  Dajecie te poczucie bezpieczeństwa i pewności że nikt bez naszej wiedzy nie gmera w pakach a jak by się tak stało to będziemy o tym wiedzieli) 

Sami widzicie jaki ogół wychodzi, byle tak dalej a na pewno przekonacie do sb rzesza fanów 

W między czasie zdam relacje z sampli (bardzo fajne swoją drogą po 0,8 w worku 

Edytowano przez Sleja

HOHOHOHO wbiłem sobie można pwoiedzieć od święta bo rchem już bardzo długo ze mną gości piękna jesień spędzona z tym panem. 4CMC na początku droższe było spoko,potem taniało taniało a jakość? Szczury mówią że bardzo spoko sorty działają jak należy. Kontakt z vendorem? Forum,strona bardzo dobra komunikatywność, widać że człowiekowi zależy na $$$ oraz na tym abym wrócił ponownie. Mój drugi stały vendor po V*PE ktorego oczywiście sporadycznie odwiedzma tylko wtedy gdy ma HQ i tutaj też chce zaczyć @RChem polecam wprowadzić to do swojego magazynku. Pakowanie jak zawsze spoko, pobranie oczywiście że jest. Czego więcej oczekiwać? Nasunie się myśl większej gamy produktów? Myślę i nie tylko ja tak pewnie że kilka rzeczy zostanie..po co 5 odmian klefa? Damn człowiek chce kupić dobry a tam mieszają to wszystko. Tutaj jest jeden klef i jakość rośnie albo jakby działanie troche się zmieniało nie wiem czy tylko moje niektóre szczury mają wrażenie czy to prawda. Suma sumaru..

Kontakt: 6/6

Pakowanie: 6/6

Jakość sortów: 6/6

Ocena ogólnie 6+

Pozdrawiam rchem mam nadzieje że spędzę z Wami kolejną porę roku <3   zapomniałem dopisać..jak już polubisz rchema to rchem polubi Ciebiw  w postaci cieplutkich gratisów <3 każdy chyba wie o czym  mówie

:D

Edytowano przez swisher_sweet_papers

Moj pierwszy zakup przebiegl sukcesem :niewinny: Kontakt z Vendorem bardzo dobry,szybkosc czerwonych rowniez na poziomie :biggreen:

Zostalem milo zaskoczony,bo nie spodziewalem sie takich gratisow za co bardzo dziekuje @RChem

Polecam zakup i czekam do weekendu na testy,by moc skontrolowac jakosc 

Ceny 10/10

Kontakt 10/10

Pakowanie 12/10 

Polecam ;D

GOŁĄB DOLECIAŁ!!! (czekanie półtorej godziny przed blokiem i latanie po dzielni za pocztowcem się opłaciło)

doszło szybciej niż się spodziewałem, nie wiem czy to pp tak szybko się wyrobiła, czy vendor pracuje na sterydach.

jesteśmy zaprawieni w boju, tolerka na stimy/eufo średnia, detox od narko ok. 25dni

najbardziej jestem zadowolony z gratisa, który otrzymałem, bo aż 2g 3-CMC Brown Crystals za który automatycznie się zabrałem

100mg klamka 3-CMC Brown Crystals 13:00, kichawy nie rozpierdala wręcz ledwo co czuć. Długo zostaje w komorze, aby się tego pozbyć musiałem walnąć 12 spływów hehe. W smaku bardzo intensywne podczas degustacji mogę śmiało powiedzieć, że 3-CMC Gold od pasjonata nie było tak wyborny. Wielkie kamienie które bez problemu kruszą się na drobny pył. Po dwóch minutach lekkie zmiany percepcji, euforia w porównaniu do prima sortów z kosmosu ciut niższa, dobry speed, chęć do pomocy innym, motywacja na remont Wielkiego Muru Chińskiego i spocone łapki :P

Szczur B 125mg klamka 13:30 Hexen Crystals IGŁY "magiczna implozja energii połączona z nieograniczoną fascynacją do świata - relacja na żywo" zagaduje mnie na śmierć, nie nadąża za wypluwaniem słów. Spróbowałem to na język i nigdy, ale to NIGDY NIE MIAŁEM TAKIEJ POTĘGI NA JĘZORZE!!! (13:45 "łoł, bania nie zajebie spływa, bo się pożygam, nie myślałem, że tak szybko będę miał K.O. na starcie) ciężko się z nim dogadać. Szkoda że benzo nie mam, bo smutno mi jak go widzę. 

podsumowując:

pakowanie: 9/10

czas oczekiwania: mniej niż 48h

jakość sortów: 9.5/10

U RCHEMA LIPY NIE MA, SORTY STĄD SĄ JAK MARZENIA, ŚCIEŻKA CIĘ TU ROZPIERDALA NO I STYKI CI PRZEPALA, W GIFCIĘ DWIE SZTUKI DOSTAŁEM I Z WRAŻENIA WALIĆ CHCIAŁEM PO KREDKACH EUFO NAS ROZPIERA CHYBA NADCHODZI ERA RCHEMA PIZDA DZIŚBĘDZIE KONKRETNA!!!

polecam, jak vendor nie będzie walić wałków to wróżę mu topke w PL do końca roku

9.5/10

załączam grafikę: od lewej 3-CMC Brown Crystals 2g NM-2201 1g Hexen Crystals IGŁY 3g na dole 4-CMC Pure Crystals 5g

IMG_20180413_124712.jpg

Edytowano przez animeversa

Szczury odebrały gołębia z hexenem i bk pink właśnie trwają badania w laboratorium znajomego szczura narazie zbadany hexenem produkt aktywny nie wypierdala w kosmos jak najbardziej można wyjść do ludzi

Edytowano przez Wojt

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się