Skocz do zawartości
Z zyciem sie pojednaj

Dlaczego zostałem kapusiem i pomagam policji

Polecane posty

TAM JEST KURWA MINUS 230!!!!!! 
DALEJ BRNIESZ I PIERDOLISZ POKRZYWDZONY FARMAZONY !!!! 
W DUPIE MAM FALSZYWYCH LUDZI, NAWET ADMIN WIE ZE NIE MASZ RACJI A TY DALEJ ROBISZ SYF!!! 

AHA I 1/4 z 42 to nie jest 8 :hahaha: PONADTO NIE BYLES TUTAJ OD POCZATKU ISTNIENIA FORUM I MIALES 2 LATA PRZERWY CZYLI TE ZASLUGI CO SOBIE DOPISUJESZ SĄ TAK SMIESZNE!!!  Z 10,5 roku zrobilo sie  5 lat to jest 1/4 zycia...?. A PSYCHIATRA CO NA TO? 

DOPIERDALACIE SIĘ DO MOJEJ OSOBY, FALSZYWIE POMAWIACIE I GÓWNO WAM TO DA, BO NIE MACIE RACJI!!!!!
NIE MASZ RACJI I DALEJ W NADAL FALSZYWY SPOSOB ROBISZ SYF I ZAMĘT !!!!!!!! 
EGO CIE WPEIRDALA TYLKO NAJPIERW TO JE TRZEBA MIEC, BO Z PIERDOLENIA ZE MOGLBYS ZOSTAC KIMS KURWA CHLEBA NIEMA!!!! SZKODZISZ W TEJ CHWILI FORUM ROBIAC TUTAJ SYF I W DUPIE MAM CO BEDZIE PLAKAC, POMÓWIŁEŚ I ROBISZ TO DALEJ!!

RZYGAM TWOIM PLACZEM I LAMENTEM!! 
DALEJ ROB BAGNO... 
MUSICIE MIEC KUREWSKO PRZYKRE ZYCIE! Jedyne co Ci zostalo to te plusy.. SZKODA ZE TAK SIE OŚMIESZYŁEŚ bo nawet liczenie czym jest 1/4 sprawia Ci problem.

SZKODA ŻÓŁW ZE STAŁEŚ SIĘ POŚMIEWISKIEM I NIECH CI KLASZCZĄ... SZKODA ZE TO JA IM PISZE ODWOLANIA DO SĄDÓW A TY MOZESZ TYLKO SPAMOWĄC JAKI TO SKRZYWDONY JESTES PRZEZ GÓRE, A MOZE PO PROSTU WYSZLO ZE NIE MASZ RACJI?

A MOZE POWIEDZ DLACZEGO SKASOWALIŚCI Z LUKSEM WIADOMOŚĆ WYSLANA DO AMDINA GDZIE WYGNELEM WAM JACY JESTESCIE FALSZYWI I JAK ROBICIE GOWNOBURZE, AWANTURY I SYF!!

JEDYNE CO MOZECIE ZROBIC, NA ULICY KTÓRĄ SIĘ CHWALICIE, TO SIE NA NIEJ ZESRAC!

TEN CO MOZE COS ZROBIC NA ULICY NIE OPOWIADA O TYM CALEJ POLSCE!!!
GANGSTERZY Z PIZDZISZYNA DOLNEGO!!   PO ZA TYM ZE MAŁOLATY SIĘ JARAJA IM JAK SIĘ CHWALISZ TO NIEMA CZYM, TO WY PRZEMYŚLCIE, JAKI BURDEL ZROBILIŚCIE GÓWNOBURZAMI.

JEDEN MYSLI ZE JEST WSZECH ZAJEBISTY A DRUGI WSZECHZAJEBISTY KOPIUJ WKLEJ LEKARZEM I GANSTEREM, BO NA ULICY ROBI PORZĄDKI, SERIO, TACY PLYTCY JESTEŚCIE ZEBY SIE DOWARTOSCIOWAC MUSICIE PISAC BAJKI......

Dajcie sobie po prostu ignore i nie patrzcie na swoje posty...

W życiu też jakbyscie się poklocili z jedną osoba z paczki znajomych to olalibyscie wszystkich innych? 

To co się tu dzieje to dla mnie jest paranoja i nie mam zamiaru brać więcej w tym udziału

Pozdrawiam zarówno ZZSP jak i Wojta

Galaxy of Mind lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA