Skocz do zawartości
Nuklearny

Ogólnie - na temat sklepu.

Polecane posty

Zakładam taki temat, ponieważ nie było go do tej pory.

Warto by wypowiadali się użytkownicy również na temat obsługi sklepu.

Moje mało skromne zdanie... są lepsze sklepy z dłuższą historią na rynku, mają więcej produktów... a i Wasze ceny też są duże.

Dodatkowo często do ich (konkurencji) produktów masz dołączoną analizę. Tak więc masz pewność co zażywasz.

Pozdrawiam, życzę powodzenia, chociaż wątpie, że się utrzymacie.

horsii lubi to

4 godziny temu, yankenahajcie napisał:

Ja coś skrobne na temat 5htp bo mi polecali. Chwilke mi daj niech zamówie

Ja czekać nie zamierzam Janek, ponieważ 5HTP to ja mogę kupić z dużo pewniejszego źródła, a i apteki internetowe niektóre również mają w ofercie.

5htp bron cie Boze nigdy nie lacz z serotoninowymi narkotykami - ZS gwarantowany!

Nadal wolałbym sam tryptofan z kofaktorem - jak pokręciłem literki to odkręcić już nie dam rady :niewinny:

yankenahajcie lubi to

2 minuty temu, yankenahajcie napisał:

Ja tego syfu nie tykam juz wiec o to sie nie bój.

Ok, bo albo jedno, albo drugie. Mądrze.

Nadal twierdze, że powinienes zamówić np. użyje tutaj cenzury, zeby nie reklamowac, ale polecam - zdro....sklep (zjadlem kilka literek, nazwa domeny jest pisana razem). Tam chociaż wiesz, że sie nie zatrujesz.

Ten sklep ma tu jakieś konto, czy coś? Czy tylko pierdolnęli reklamę z działem i cześć? Bo wydaje mi się że tak właśnie jest, jak dla mnie to dość chłodne powitanie społeczności forum, zważając na to że chyba każdy nowy sklep z działem partnerskim zaczyna od uzyskania swego rodzaju rozgłosu, jakiegoś "pierwszego postu", cokolwiek, a tu nic, ani cześć ani spierdalaj; mnie osobiście to zniechęciło do zakupów tutaj.

Nuklearny lubi to

Powinno się jakoś rozwinąć temat możliwości zastosowania nootropów.

- detoks po rc, lekach, dragach

- pro kognitywnie

- ergogennie

...przynajmniej ja widzę takie trzy główne gałęzie

w związku z tym brakuje jednak wielu substancji by można w pełni rozwinąć potencjał niektórych z nich.

Troszkę drogo mają niektóre rzeczy a jedną dla mnie ciekawą tanio, szkoda, że nie chca konkurować ze zdrowysklepem np :niewinny: Aaa i próbki sunifiramu naprawdę super, za to dziękuję akurat :niewinny:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA