Skocz do zawartości

Polecane posty

300mg oral +150mg sniffem , dalo mega euforie , podbite libido , pluszowosc , zwiekszona empatia , ogolnie fajna 4 ,polecam przyjecie P.O + jak zacznie wchodzic sniff :niewinny:

4 jak najbardziej OK , Polecam

Edytowano przez qazplm1234
RcChemicals, Synchro i Dixon95 lubią to

No to teraz moja opinia 

Bardzo solidny odczynniki. Nie będę pisał jakiegoś szczegolowego tripa bo uważam ze to zbędne. Napisze krótko i na temat

-pluszowosc

-oczoplas

-ciary na ciele

No po prostu  ksiazkowe działanie 4cmc, no na pewno nie są to już te sorty które szły z chin ale śmiało  dam temu odczynnikowi 70% mocy w porównaniu z chinolami. 

Zapodane 150mg snif 

@RcChemicals gdyby tak tylko była możliwość zakupu mniejszej ilości. Kupię 10g to zjem a później meczarnia a już za stary jestem na takie wybryki.

Pozdrawiam dziękuję za możliwość przeprowadzenia badań 

Synchro, RcChemicals i Hrabia lubią to

150mg sniff. Jak wyzej. Ksiazkowo.

Nie ma rozleniwienia. Nieogar lekki . eufo spore nawet po snifie. Bez zamulenia. Nutka spida. Wiecej potem ale juz po pierwszej nitce mozna ze spokojem polecic bo produkt oryginalny, nie cec, wysokiej jakosci.

Synchro i RcChemicals lubią to

Obiecana recka.

Uczuleniówka 10mg, po czym zaaplikowane wczoraj 150mg oral i shocking po 40min :D Nażarłam się wcześniej, dlatego tak długo czekałam. Działanie fajne, przyjemne klatkowanie obrazu, ale nie jakieś agresywne. Przyjemnie mega. Akurat nie miałam ochoty na sniff i w sumie dobrze zrobiłam, jedząc to. Peak trwał jakąś godzinę, później przez kolejne pół godziny było odczuwalne bardzo powolne i subtelne osłabienie działania, co miało wpływ na to, że nie chciało się dorzucać. Nie dorzucałam, bo nie miałam potrzeby, a poza tym były to godziny popołudniowe, więc odechciało mi się na samą wizję ćpańska do rana :D Pozostałam na jednej wrzucie, zjazdu nie odczułam, a nawet sero odratowałam, bo nie zużyłam całego zapasu :P Aż w szoku byłam, bo ostatnio muszę chować swoje nadwyżki, ze względu na swą słabość podczas stanu ućpania klefem (cisnę do końca), a tu niespodzianka - nawet mi nie zależało :niewinny:

Klef odceniam na mocne 7/10, typowe sero, bez speeda, choć widzę, że opinie wyżej są różne, ale ja wyczułam tylko eufo bez ozdobników :P Dzięki @RC Chemicals za możliwość testu, prawilny sorcik!

Edytowano przez Nancy
RcChemicals i Synchro lubią to

Szczur laborant testował. Działanie mocno 4kowe, podobne do azazale lecz lżejsze i mniejszy wjazd. Czwórka jest dobra, szczurki zachwalają i polecają brać póki jest. Obecnie jedna z lepszych testowanych 4rek przez szczurki. @RcChemicals zamawiajcie tego na tony jak montana.

- to typowa zwiekszona potliwość, która szczur laborant doświadczył podczas testów.

+ oczopląs

+mily i zarazem 4kowy wjazd dobry do spedzenia czasu z kims obok

+ libido na + szczur bawił się z szczurzycą.

RcChemicals lubi to

Właśnie po teście tego cuda. Poszedł posyp na knafla w ilości 150 mg. Loo kurwa panowie szykujcie gumy. Tak mi szczene przydusilo... :E

Nie ma co się dużo rozpisywać. Temat konkretny, ale czuć nutkę speeda co mi się podoba. Libido na plus, faja się skurczyla, jest ochota coś porobić, a akurat dobrze się składa bo właśnie wychodzę na piwko. Lekki nieogar jednym słowem super. Polecam jak najbardziej.

Ocena 8/10

RcChemicals i Nancy lubią to

Bardzo się cieszymy że jesteście zadowoleni z badań  :yahoo:Nic innego nam nie pozostało jak zachęcić tylko wszystkich do korzystania :okulary:

EDIT:

Zapraszamy do pobierania, specjalnie dla Was są ustawione  promocyjne ceny ;)

Edytowano przez RcChemicals
Komes lubi to

Sort bardzo aktywny testowane dawki +100mg które wywoływały na mnie mega wyplyw serotoniny (2,5-3 miesiące bez euforykow ) mega bomba euforytyczna po takim długim okresie czasu zrobiło mnie lepiej niż mefa banan na twarzy w głowie wesoło zero shiz ani krzywych jazd sort bardzo dobry w twardych krysztalkach od siebie mega polecam gdyż i działanie i czas działania jest zadowalający zjadłem w 5 godz z 300mg i nadal czuje działanie zwala tez nie jest jakaś okrutna wręcz minimalna polecam wszystkim którzy oczekują bardzo dobrej jakości w niskiej cenie dla mnie bomba 10/10

RcChemicals lubi to

generalnie zoboowiazalem sie , ze jeszcze cos dopisze. tez nie bedzie to prawdziwiy trip report, ale jest to solidny sort 4, ktory moge ze spokojem ocenic na 9/10 . fajny gest ze strony vendora, paka doszla bardzo szybko. eufo na bardzo dobrym poziomie, generalnie nie chce powtarzac sie z moim poprzednim postem, ale po prostu POLECAM . brac!

RcChemicals lubi to

Zobowiązanie zoobowiązuje, a więc opisuje jakie to 4cmc, działanie  wykazuje. 
150 mg sniff, jest miło, ustabilizowane uczucie eforii, bez  potężnego rozjebania, co jest akurat na plus, gdyż zwykle występuje szybko dosyć silna chęć na dociągnięcie kolejnych kresek, a u mnie (po wcześniejszym przyjęciu stymulantów) daje się ukierunkować myślenie i odczucia. Substancja nie spiduje mocno, a pobudza intelektualnie do rozmów lub wzmaga kreatywność. Powoduje też uczucie rozluźnienia i rozleniwienia. Sort ten ewidentnie ma potencjał, jest warty zainteresowania. Uważam za godny polecenia :niewinny:

RcChemicals i Dixon95 lubią to

4CMC - Wygląd, tak jak pisałem wyżej,"Stary dobry Azazel"

Standardowo pokruszyłem bryłki i porobiłem lajny,
pierwszy węgorz gdzieś z 50 mg co by się upewnić,
po 5 min upewiony kolejne 100 mg ^_^
Jelita dały o sobie znać i hyc na kibel papieroska zapalić,
No i zaczęło się robić przyjemnie,
tolerke miałem wyzerowaną więc elegancko,
Działanie książkowe, o ile w jakiejkolwiek książce ktoś opisał dział działanie Klefa :D
Rewelacja, dawno nie szamałem takiej dobrej czwórki !
Jestem pewien że przyjmowana oral była by baja.
W kilka godzin (około 10) poleciał cały wór, nie wiem ile tam tego było lecz nie mało :niewinny:

Polecam Każdemu kto lubi dobrego Klafa zjeść !

Dzięki @RcChemicals za możliwość testów, jak będę miał czas skorzystać z 4 CMC Na 100% Zamówię od was, Pozdro !

RcChemicals i Avatarka lubią to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA