Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

MeFiuS

Kłucie w klatce piersiowej lewa strona

Polecane posty

Już jeden Red Bull zwiększa RR i HR a co mówić tak silne narko lub dopy ;) Nigdy nie widziałam, żeby ktoś nie narzekał na serce przy tych środkach. Może picie kawy da dobry obraz: max to 3 filiżanki dziennie, a co się dzieje, gdy wypijemy więcej? Serce odrazu daje o sobie znać. Teraz wyobraźmy sobie, że 1 kawa to 10 narko. Czyli siła i wjazd na serce są 3 razy ponad normę. Mamy prawo czuć się źle? Mamy. ;) Wiele osób pyta jak z tego wyjść. Otóż pierwsza czynność to przerwanie spożycia. Racjonalne ocenienie jak bardzo i jak często obciazalismy serce. Czyli - czy nastąpił spadek masy ciała - czy nastąpiło odwodnienie (norma 2L wody na dobę) - czy odżywiamy się regularnie. Następnie - czy mogło dojść do przekraczania norm spożycia narko lub dop - czy mogło dojść do kumulacji substancji w organizmie. Kolejnie sprawdzamy - czy nie mamy nie dających o sobie wcześniej oznak wad serca, zaburzeń rytmu serca, rozregulowanych receptorów, które odpowiadają za pracę  serca itp. (często zażycie narko lub dop ujawnia te wady i zaburzenia gdyż osłabione organy forsowane tymi środkami męczą się szybciej). Gdy już ustalimy konkrety należy udać się do lekarza rodzinnego i do specjalisty kardiologa. Co powiedzieć, gdy zapytają o powód, najlepiej wyjaśnić, że napilem się piwa kolegi z takim środkiem i takim i nastąpiło to i to, po czym poprosic o badania czy to tylko incydent czy konkretna wada serca. Wtedy będą przeprowadzone konkretne badania serca, jego wad lub zaburzeń rytmu itp. i wprowadzone leczenie. Jeżeli chodzi o stany zagrożenia, zawsze należy wezwać pogotowie ratunkowe, gdyż serce jest organem, na którego pracę nie mamy wpływu i nigdy nie wiemy jako bardzo zostało zforsowane przez narko lub dopy, co może łączyć się z jego zatrzymaniem.

O dziwo, kłucie może mieć przyczynę w układzie pokarmowym. Wątroba też dostaje po dupie od ćpania i tak, po zabawach może gorzej funkcjonować do regeneracji i z ciężkimi posiłkami, alkoholem sobie gorzej radzi. I od żołądka jego błony śluzowej mogą nawet kostki u sąsiada boleć :E

W takim wypadku tym co nakurwiajo iv polecam badanie na HCV ;)

Edytowano przez kajabuza

Dość dawno mnie kuło pod koniec tripa z 3-fea + 1plsd. Już jakiś czas mam przerwę i dietę.

Jak coś kuje, to przesadzasz/przesadziłeś z dragami. Lepiej sobie zredukuj dawki/tolerkę

Edytowano przez Xii

Serce to narząd który nie ma prawa boleć czy kłuć. Takie kłucie to zwykłe nerwobóle, plus psychika owych hipochonrokardioschizoli. Przykład to mocne stimy, jednych cos lekko zapika gdzieś izaraz łapią spine króra sie nasila i to potencjalnie może być niebezpieczne takie pospinanie strach że coś ci sie stanie potęguje się i to już może grozić zawałem.

Za to niewrażliwi tacy jak ja mają pełen luzik, zazwyczaj po ostrym kilkudniowym ćpaniu odczuwam kłucie z prawej strony pleców na wysokości klatki piersiowej i mam to wyjebane bo logicznym jest że jak się przesadza z substancjami, organizm jest rozjebany, niedożywiony, nie wyspany, wypłukany ze wszystkiego. Dokładnie tak jak mój dzisiaj, 5 dni fruwania na 3cmc, 4cmc i pentedronku, łącznie przyjąłem jakieś 8g solo i żyję mam się dobrze, zjadłem obiadek, witaminki, klonika i delektuje się browarkiem. Nic mnie nie kłuje prócz sumienia że nie ogarnąłem sobie więcej sortu. Pozdrawiam kardioschizoli i normalnych narkołyków. Lepiej nie ćpać, tylko po co? :D

Zawał serca to 3 objawy.

-ból żołądka

-ucisk w klacie

-drętwiejąca lewa ręka

Nie czekamy na cuda tylko dzwonimy po karetke. Nawet jeżeli nieodczuwamy takich objawów a mimo to czujemy że jest za grubo to też się nie wachajmy bo może być pózniej za późno.

Badania na HCV kiedyś miałem, ale tak przy okazji dla sprawdzenia 

A co do tego bólu to jest okej 

U lekarza nie byłem bo ciągle czasu brak :mellow:

często jest tak po kanna. Przynajmniej u mnie. Znam zioma który dzień w dzień pali fejka i go serce nie boli. Pali w chuj mocno. 1:10 fejka całą lufe. Jest tak uzalezniony ze po lufie przez 3 minuty nie ma z nim kontaktu i nagle trzezwieje i nabija kolejna i jakos nie ma nic z sercem. Dziwie sie takim ludziom xD

Serce nie boli, jak coś co się zatrzymało ma boleć xD Nie no żartuję, ale racją jest taka, że ja miałem wszystkie objawy somatyczne jakie chyba są, wszystkie badania kardiologiczne spoko, trzustka też. Po prostu wkręt z nerwicy, trudny do zrozumienia ludziom co tego nie przeżyli, ale no tak jest z chorobami w głowie. Kłucia w klatce to nerwobóle bądź mieśnie. Prawdziwe zakucie sprawiłoby, że nie wykonałbyś paru schodków do góry. Do tego nakłada się masa różnych rzeczy, no ja powinieniem już nie żyć, ziomki 2 dni z objawami siedzieli, ale to po energolach ekg zrobili i stan przedzawałowy, gdzie ja to jak się czułem nie wytrzymałbym dwóch dni. Najlepiej dmuchać na zimne i iść pierdolnąć te badania wymagane i mieć święty spokój. Prędzej ci wszystkie organy padną od ćpania niż serce jak masz zdrowie ;d

no clon jest lepszy, gdy nie łapią cię w dzień, ja miałem taki okres, że musiałem ogarniać, więc alpra była lepszym wyjściem, aktualnie 10 alpr bym zjadł i nie poczuł sie senny, a z drugiej strony spadła mi tolerka strasznie, w sensie co ileś dni 0,5mg se zajebie alpry, ale to 10 podaje dla przykladu, bo tak odjebalem, wjechałem jakiś stims, ptoem schiz i kurwa wiesz łykasz jedną chuj, może za mało, drugą i tak do 10 xD wiesz tera to mnie clon juz nie muli, więc wole go, bo alpra daje mi czasami niespostykane doświadczenia, w sensie to sie jakos zwie, że paradoksalne cos tam: i np 10 alpr a ja leże w łóżku wyjebany jak po worze hexa, a jadlem tylko trojke cala noc XD

Edytowano przez HUAN

Byłem u lekarza z dwa miesiące temu, wszystkie badania i lekarz powiedział że wszystko jest dobrze tak musi być :chong:

Więc nie ma co się martwić :okulary:

Dzięki za pomoc i odpowiedzi wszystkim 

Jak wy uważacie, iż ból serca nie ma prawa mieć miejsca, to ja już więcej nie mam pytań co do waszej wiedzy

Serce ma prawio boleć, (jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, iż ten ból nie występuje bezpośrednio w w lewej stronie klatki sercowej) wasze serce znajduje sie po środku, zaraz za mostkiem a więc jak coś tam boli, to niestety serducho to oznaka między innymi :

-Zawału, zapalenia (także osierdza), dysfunkcji czasowej lub trwałej w aspekcie samego serca

-Dusznicy bolesnej chorób sercfa (niedokrwienia) 

-Przepuklliny

-Zgagi

-Problemów z kręgosłupem itd

1 godzinę temu, EmaJuŻbEzBana napisał:

Jak wy uważacie, iż ból serca nie ma prawa mieć miejsca, to ja już więcej nie mam pytań co do waszej wiedzy

Serce ma prawio boleć, (jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, iż ten ból nie występuje bezpośrednio w w lewej stronie klatki sercowej) wasze serce znajduje sie po środku, zaraz za mostkiem a więc jak coś tam boli, to niestety serducho to oznaka między innymi :

-Zawału, zapalenia (także osierdza), dysfunkcji czasowej lub trwałej w aspekcie samego serca

-Dusznicy bolesnej chorób sercfa (niedokrwienia) 

-Przepuklliny

-Zgagi

-Problemów z kręgosłupem itd

kurwa to chyba oczywiste, że ból serca nie występuje po lewej stronie klatki piersiowej, a wręcz po środku w okolicy mostka, nie każdy tu jest debilem heloł, więc jeśli biłeś do mnie do przeczytaj jeszcze raz to pierwsze zdanie. Spytasz zawałowca o prawdziwą moc tego bólu to sie posrasz przy nastepnym szczurze czująć się źle, ból nie pozwalający pokonać schodów do góry. Więc już mnie wkurwia jak typ pisze, ze go boli w klatce to kurwa jak mam traktować to poważnie skoro ten ból kładzie cię w pół, moja ciotka umarła, bo miała za wysokie schody, doszła tylko do połowy i usiadła, a tam miała telefon. Lekarz stwierdził, że jedyne co mogło jej pomóc to gdyby nie zapomniała o kasłaniu, ale no cóż. Zgagę mam od pasztecików z mięsem jedynie btw.

Możesz dostać po źle wyleczonej grypie zapalenia mięśnia sercowego i cześć, nie ma cię. Zawały mają różny przebieg, nie mówie o mikro zawałach, ale wiedziałem ludzi z przerożnymi wynikami i róznymi objawami somatycznymi, taka losowość jakby. Ale jedno jest pewne potężnie klójący bół w okolicy mostka, który cię powali, dlatego odniosłem się do braku wiary w ból serca, bo kurwa jakoś ten człowiek żyje i nawet wczoraj był na forum. Poza tym po chuj się mądrzyć skoro wchodzisz na sytuacje kryzysowe na hajpie, a tam 90% to schizy tak o i schizy spowodowane lekkim przedawkowaniem. Poza tym jak ktoś ma jakieś wątpliwości do organu tak ważnego jak serce i zasięga porad na tym forum to jest podludziem i nic mu poza schizami nie jest. Normalny człowiek idzie do kardiologa by się upewnić, czy dalej może się bawić, czy już nie, a nie pyta o nowe środki żeby go nie bolało, niech se ketonal kurwa kupi. Ja mam za sobą wizytkę u kardiologa i czuję spokój, moim trybem życia nie tak łatwo je rozpierdole, nie robię martwych ciągów na 10kg proteiny w mordzie zmieszanej z kofeina i hexenie, więc raczej jestem sejf, ale nie ukrywam co 5 lat mam zamiar robić kompleksowe badania. 

@luks1985 podobno drętwieje lewa część ciała, oczywiście przy pierwszej wizycie karetki cała moja lewa część ciała była zdrętwiała, zaczęlo się od ręki, zgooglowałem to i aha zawał i od razu kurwa półczłowiek-półlidokaina, ale  zrobili ekg, spojrzeli jak na wiadomo kogo, dali hydro w dupe i spać, po 17 godzinach nie pamiętałem, że w ogole coś mi było

nigdy więcej nie miałem tego objawu, a szkoda, bo był najbardziej sympatyczny, ze wszyst "psudo"'somatycznych jakie mi dolegały

Edytowano przez HUAN

@luks1985Drętwienie ciała to efekt braku potasu któryt ćpuny i alkoholicy wypłukują (brak snu i witaminizacji), dodatkowo nie wiąże się to z efektem zawału (tutaj zaczyna sie od problemów z oddychaniem, dusznością) to nerwobóle.

Drętwienie o którym mówisz, to także parestezja a więc typowy uraz nerwów (mogliśmy podczas ćpania do niego doprowadzić) brak aktywności fizycznej co skutkuje przepukliną krążka międzykręgowego nawet przy niewielkim wysiłku)

Drętwienie może wystąpić także przy półpaśccu (też ból w klatce piersiowej), cukrzycy, problemó z tarczycą i wielu innych przypadkach, ja akurat walczyłem z dyskopatią

@HUAN Jeżeli piszesz coś w mądrym temacie, sprawdź pisownię zwłaszcza literówki i błędy ortograficzne, do tego pisz aby miało to ręce i nogi nie rozmawiasz z panikarzem a gościem który ma pewien zakres wiedzy nie internetowej

@EmaJuŻbEzBana na szybko bo spadam po zywca free, zrodlo pierwsze z brzegu;)  :

tak, zrodlo z neta, ale moge jutro podpytac kolezki czy cos mu kardiolog wspominal...;)

Ból lewej ręki może być spowodowany różnymi czynnikami. Może to być wynik urazu, ale też skutek zaburzeń neurologicznych. Często wskazuje się na fakt, że promieniujący ból lewej ręki to objaw następującego lub zbliżającego się zawału serca. Jeśli ból od dłuższego czasu nie ustępuje, to konieczne staje się skonsultowanie tego z lekarzem

Edytowano przez luks1985

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się