Skocz do zawartości
tava

Mix na Sylwestra :)

Polecane posty

tolerka na ho-mipta zwiększa tolerancję na wszystkich agonistow serotoniny więc mogła osłabić DOCa

a co do eti po DOCu to ciężko będzie nim go przebić. może bez tolerki na benzosy (thieno etc) 6-8mg dałoby radę 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi! :niewinny: Zdecyduje się na 3cmc plus trochę 4cmc. Benzo zostanie na przyszła zabawę z Doctorkiem, pozdro! :niewinny:

Gość Bezimienny
2 minuty temu, mefffiu napisał:

ciekawe jak by sie ogladało fajerwerki na kwasie :niewinny:

kolorowo :E

No i wlaśnie dlatego chciałem wybrać DOCtorka do fajerwerków, ale dla mojej kobiety chyba za mocne, więc zostaje 3cmc :P

Dnia 18/11/2017 o 17:52, tava napisał:

Dodam, że musi być to coś co nie będzie miało za dużego bodyloadu, bo moja Kobieta już na bodyload 4-ho-mipt się przestraszyła, stąd pomysł, że 3cmc będzie lepszy..

Niektórzy tak reagują na psychedeliki, że body load cięzki. Ogólnie DOC pasowałby do tego co chcesz osiągnać ale twoja lepsza połowka mogłaby źle wspominac tego sylwka jeśli DOC by jej nie podszedł. Możesz zrobić jej próbną jazdę z 1,5mg. Zadne 3mg! Chyba, że dla ciebie :niewinny:

Te benzo sobie wsadz w dupe po prostu na 2h przed sylwestrem, też będzie kolorowo...na przemian czerwowo i niebiesko. Kurwa stary, wybacz, ale poranna kawa podniosła cisnienie i jak widze, że w co drugim twoim poście przewija się ten benzosyf to mi ręce opadają. Zwłaszcza, że Horsii ci wyraznie napisał co i jak z tymi benzo a ty dalej swoje, nawet jeśli zaprzeczasz samemu sobie pisząc, że po 3cmc nie masz zjazdu ale chcesz i tak brac benzo na zejście...

Dnia 18/11/2017 o 19:39, horsii napisał:

matko, kup normalne piksy jak człowiek a nie kombinujesz... docem ją nakarmisz a potem będzie narzekanie że za długo.

a jak już koniecznie musisz wybierać z rc, to kup żelowe kapsułki i wpakuj do nich bretedronu tak ze 100mg, zrób po dwie na głowę, nie więcej, bo przy tym związku nie ma sensu dalsze dorzucanie.

a benzo na zwałę po ketonach - szczególnie gdy to nie jest maraton tylko jedna noc - to głupota. benzodiazepiny blokują regenerację m.in. serotoniny na czas nawet kilkukrotnie dłuższy niż czas ich półtrwania, nie mówiąc że w wypadku flubromazepamu wynosi on więcej niż 100 godzin - i jeszcze metabolity. robiąc takie coś tylko kurewsko wydłużasz czas w którym organizm dojdzie do siebie. już lepiej napchać się hydroksyzyną, też zrobi swoje.

Dnia 18/11/2017 o 20:48, tava napisał:

A DOCtorka nikt nie poleca na długi sylwesterek? :niewinny: U kobiety może się pewnie bodyload mocny załadować, u mnie w ogóle nie występuje i dobrze bym się bawił, ale w tym wypadku pewnie faktyucznie pójdzie b-k dla nas obydwojga:niewinny: PS. Jak libido przy tym? :P

A 3-CMC przypruszone np 0,5mg DOC'a byłoby bardzo złym pomysłem? ;) U mnie podbijał wiele słabych tripów, nie wiem tylko czy to się nie będzie gryzło..

Łączenie DOCa z czymkolwiek polecam doświadczonym. Ale z cmckami w rozsądnych ilościach z tego co wiem jest spox.

Dnia 18/11/2017 o 21:24, tava napisał:

Powiedzmy, że mam mały przypał z pocztą i wstrzymuję się z zamawianiem czegokolwiek.. 

Dlatego zostaje chyba 3cmc i odrobinę 4cmc dorzucę do tego w kapsułkę :niewinny: + jakies piwko wejdzie.

W razie problemów z zaśnięciem u kogokolwiek zabrać etizolam, flubromazolam?

A co na dzień po? U mnie nie ma jakiś nie wiadomo jakich zjazdów, ale mam na to witaminy i l-tryptofan

A na Andrzejki odwazyłby się ktoś 3,3mg DOC'a? :D 

Przypał z pocztą? Rodzice legitymacje szkolną zabrali czy w miasteczku każda paczka do ciebie będzie do nich raportowana?

Są jescze kurierzy, adresy gdzies tam kawałek dalej i tel do kuriera, są inne miasta i Pos** ******te, kto chce znajdzie sposób :niewinny:

Dnia 19/11/2017 o 03:26, tava napisał:

Jak się ma tolerka Doc do homipta? I po jakim czasie działanie będzie takie jak kiedys? :niewinny:

jakie polecacie dawkowanie DOC?

Aktualnie 3.3mg dość fajnie się zapowiadało, ale nie wiem czy to właśnie tolerka homipta nie osłabiła :/

Druga sprawa, ze flubromazepam tym razem nie uśpił mnie i siedzenia sobie w nocy na zejściu po doc :niewinny:

Ile Etizolamu żeby się dało nim uśpić? 

Jak flubro nie dał rady DOCowi, nic dziwnego zresztą to eti tym bardziej. Kwetapina jedynie cos może pomóc ale po co?

Dnia 19/11/2017 o 18:21, tava napisał:

No i wlaśnie dlatego chciałem wybrać DOCtorka do fajerwerków, ale dla mojej kobiety chyba za mocne, więc zostaje 3cmc :P

Są na świecie jeszcze legalne lizergamiady, blottery, papiery, kwasy itd. 1p-lsd, eth-lad, itd, itp....Krócej niz doc a tez kolorowo moze byc :niewinny:

11 minut temu, drNefario napisał:

Niektórzy tak reagują na psychedeliki, że body load cięzki. Ogólnie DOC pasowałby do tego co chcesz osiągnać ale twoja lepsza połowka mogłaby źle wspominac tego sylwka jeśli DOC by jej nie podszedł. Możesz zrobić jej próbną jazdę z 1,5mg. Zadne 3mg! Chyba, że dla ciebie :niewinny:

Te benzo sobie wsadz w dupe po prostu na 2h przed sylwestrem, też będzie kolorowo...na przemian czerwowo i niebiesko. Kurwa stary, wybacz, ale poranna kawa podniosła cisnienie i jak widze, że w co drugim twoim poście przewija się ten benzosyf to mi ręce opadają. Zwłaszcza, że Horsii ci wyraznie napisał co i jak z tymi benzo a ty dalej swoje, nawet jeśli zaprzeczasz samemu sobie pisząc, że po 3cmc nie masz zjazdu ale chcesz i tak brac benzo na zejście...

Łączenie DOCa z czymkolwiek polecam doświadczonym. Ale z cmckami w rozsądnych ilościach z tego co wiem jest spox.

Przypał z pocztą? Rodzice legitymacje szkolną zabrali czy w miasteczku każda paczka do ciebie będzie do nich raportowana?

Są jescze kurierzy, adresy gdzies tam kawałek dalej i tel do kuriera, są inne miasta i Pos** ******te, kto chce znajdzie sposób :niewinny:

Jak flubro nie dał rady DOCowi, nic dziwnego zresztą to eti tym bardziej. Kwetapina jedynie cos może pomóc ale po co?

Są na świecie jeszcze legalne lizergamiady, blottery, papiery, kwasy itd. 1p-lsd, eth-lad, itd, itp....Krócej niz doc a tez kolorowo moze byc :niewinny:

Spokojnie, już wszystko było omowione, nie musisz mi cytowac kolegów wyżej i tłumaczyć o benzo. NIE POWIEDZIAŁEM, że bezno będe brał! Powiedziałem, że będę je miał przy sobie gdyby kobieta zareagowała źle a to co innego! Postanowione 3cmc, dziękuję wszystkim za spokojną rozmowę z resztą. A Ty może kup sobie l-teaninę do tej kawy bo nerwowy się zrobiłeś jak ja po noopepcie :niewinny:

temat do zamknięcia, dziękuję za pomoc.

I nie żadna legitymacja, jestem starym chłopem, TAK można mieć problemy z pocztą :niewinny: 

I tak miałem już 1p-LSD na tą okazję, ale po 4-HO-MIPT moja kobieta powiedziała, że psychodelików już nie ruszy i patrzy krzywo gdy tylko mówię, że idę na tripa.

Edytowano przez tava

Gość Bezimienny

Jesteś Panem Swojego Życia ;)

3 godziny temu, Z zyciem sie pojednaj napisał:

Najlepszym mixem będzie dobra mocna mj i whisky

Eee to pójdzie spac szybko :E

Masz swoj chuj i rozum  to kombinuj :niewinny:

Edytowano przez Bezimienny

Dnia 18.11.2017 o 20:53, tava napisał:

Szukam po prostu coś co nas obydwoje zadowoli, ona po próbie 4-ho-mipta(było jej zimno, sam bodyload i nic wiecej), alko nie trawimy, ona mj nie trawi, no to stawiam na cmcki.. 

Zawsze było tak, że ja pizda zycia a ona nic i psuła mi zabawę :P 

Kurwa no skąd ja to znam, też mnie to zajebiście irytuje jak się dobrze bawię na pjzdzie a kobieta mnie tylko irytuje będąc na tym samym

A z tym cmc to wal proporcje 70 4cmc 30 3cmc bo ta trójka przebije za mocno jak zrobisz pół na pół a s takich proporcjach będzie w porządku pozdro

tava lubi to

Dnia 21/11/2017 o 14:54, tava napisał:

Spokojnie, już wszystko było omowione, nie musisz mi cytowac kolegów wyżej i tłumaczyć o benzo. NIE POWIEDZIAŁEM, że bezno będe brał! Powiedziałem, że będę je miał przy sobie gdyby kobieta zareagowała źle a to co innego! Postanowione 3cmc, dziękuję wszystkim za spokojną rozmowę z resztą. A Ty może kup sobie l-teaninę do tej kawy bo nerwowy się zrobiłeś jak ja po noopepcie :niewinny:

temat do zamknięcia, dziękuję za pomoc.

I nie żadna legitymacja, jestem starym chłopem, TAK można mieć problemy z pocztą :niewinny: 

I tak miałem już 1p-LSD na tą okazję, ale po 4-HO-MIPT moja kobieta powiedziała, że psychodelików już nie ruszy i patrzy krzywo gdy tylko mówię, że idę na tripa.

Wybacz, rzeczywiście trochę mało delikatnie sformułowałem swoją odpowiedź, kawa,  niewyspanie i irytacja pewna sytuacja miały swój wpływ na treść. 

Kto pyta nie błądzi, bardzo dobrze, że szukasz odpowiedzi, każdy jakoś zaczynał a RC to nie cukierki od nadmiaru których co najwyżej nas zmuli. Mnie też zdarzy się zadać lamerskie pytanie o rzeczy które dla innych są oczywiste. 

Możesz też rozważyć 3-emc Crystal. U besta w dziale jest więcej info.

Udanego Sylwestra życzę

Peace :niewinny:

tava lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA