Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tava

Rady dla początkujących z kanna

Polecane posty

Witam! 

Uważam, że taki wątek powinien się pojawić bo może się trafić osoba, która dostanie sampla, bądź kupi z ciekawości jakąś maczankę i może się srogo przestraszyć, bądź nawet wylądować na SORze. 

Bardzo częśt maczanki są naprawdę mocno skondensowane, w skutek czego jeden buch to już ostra faza :) Nalezy podejść do tego znacznie inaczej niż do zwykłej mj, która na tle rc jest lekka, spokojna i miła :)

Dzisiejsze synt kannabinoidy wywołują bardzo szybko karę, uzależniają oraz po kilku razach działają co raz krócej. 

-Jak zabrać się za maczankę?

Moje pierwsze i jak dotąd ostatnie spotkanie z maczaną była z bestch**. Nabiłem fajkę suszem około 0,1g(100mg) białą łyżeczką od nootropów i spaliłem trzy buchy nie trzymając w ustach. Wejście takie samo jak mj, momentalne rozluźnienie kończyn i rąk, czyli bardzo fajnie.. Niektóre kanna mają opóźnione wejście i tak szczęśliwy doszedłem do domu i swojego pokoju i w tym momencie czas zaczął się zapętlać a moje myśli mówiły mi tylko, że przed chwilą wchodziłem do domu i znowu wchodzę, miałem wrażenie, że każdą czynność, którą robiłem robię już setny raz i nie mogę z tej pętli się uwolnić. Nawet próba słuchania muzyki na uspokojenie oraz położenie się spowodowało, że zawiesiłem się jak chory umysłowo kołysając się na łóżku. Tak samo jest u mnie po mj, ale tylko wtedy gdy spalę NAPRAWDĘ dużo a nie odrobinkę maczany. 

-No dobrze, czyli jak palić kanna?

Przede wszystkim dobrze mieć jakiś podkład, np samą damianę, miętę, koniczynę czerwoną. Na początek zacząłbym w stopniu 70%damiany 30%maczanki, dlatego, że ja wolę chwilę sobie posiedzieć przy paleniu a nie po jednym buchu i już koniec :)

-Jak sprawdzić czy nasze mj nie jest maczaną? 

Bardzo często w maczanach czuć posmak rybi lub po prostu chemiczny, pomimo iż proszku nasienionego na podkład jest mało to przebija się on przy paleniu. 

-Szkodliwość synt kanna

Warto przed zakupem zainteresować na czym maczana prawdopodobnie jest i poczytać o danej substancji. Na naszym rynku aktualnie jest trochę słabo już z tym, czasy przyjemnych kanna minęły bo zostały dopisane do listy ustawy. Można jednak wychać conajmniej jeden jeszcze dobry kanna. Niektóre kannabinoidy posiadają powtwierdzone złe działanie na nerki itd.

Gość WujaKac

zhaftowalem sie po wiadrze z maczany xD z dulawy szlo normalnie do czasu kiedy poczulem potrzebe na tloka,bo juz nie moglem wytrzymac po matim i bum,zrobilo sie goraco i z pol pomieszczenia w rzygach haha,mozna by łopatą zbierać 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA