Jump to content

DOC

tava
 Share

Recommended Posts

Nazwa odczynnika: DOC (dimethoxyamphetamine). [Od Predzia]

Forma: HCL.

Nazwa systematyczna: 1-(4-Chloro-2,5-dimethoxy-phenyl)propan-2-amine.

Klasa psychodelika: Phenethylamine.

Cecha charakterystyczna: długie działanie psychodeliczne.

Dawkowanie: 0.5-1 Progowo(microdosing), 1-2 Słabo, 2-4 Zalecane, 4-6 Mocno, 6+ Ekstremalnie, NIGDY NIE PRZEKRACZAĆ WIĘCEJ NIŻ 10MG!

-Dla kogo?

Dla osoby doświadczonej z psychodelikami oraz wolnym czasem(np dwa dni).

-Historia

DOC został zsyntetyzowany przez grupę w Uniwersytecie Alberta w 1972 roku. Uzycie przez ludzi pojawiło się dopiero po publikacji książki PIHKAL Alberta Shulgina(taka jakby biblia dla psychonautów :]). Potem substancja zagościła w Kanadzie na czarnym rynku. Był bardzo często sprzedawany na hoffmanowych blotterach jako LSD tuż przed Nbome :niewinny: Jednak kupujący zdawał sobie z czasem sprawę, że zakupił podróbkę, ponieważ jej efekty utrzymują się 12-24h.

Charakteryzuje się mocnymi efektami wizaulnymi, unikalną formą stymulacji oraz mocnym body loadem. Dzisiaj jest używana rekreacyjnie oraz jako enteogen i sprzedawana przez vendorów. Wiele ludzi uważa, że przez długość działania oraz trudność dobrania dawki nie mają ochoty jej próbować.

-Niebezpieczeństwo

Spokałem się tylko z formą prochu, która jest bardzo niebezpieczna. W takim przypadku kupując 100mg DOC, należy rozkruszyć go dokładnie i wsypać do 100ml wódki(może być smakowa). Dla osób nie tolerujących wódki, może być glikol propylenowy. W ten sposób 1ml to 1mg, odmierzamy go poprzez strzykawkę tzw insulinówkę. Najlepiej dodać sobie do niewielkiej ilości soku i wypić. Forma, której nie widziałem to blottery, w tym wypadku warto wiedzieć ile mg na niej faktycznie jest, inaczej nie ma odwrotu po przyjęciu i pomóc może tylko mocne benzo np flubromazepam(Etizolam będzie za słaby). Jakie mogą być skutki zbyt dużych dawek? Na internecie jest przykład osoby, która przyjęła 100mg na raz, martwica kończyn(I nie, nie chcę nikogo straszyć, przyjmowanie z przerwami dawek 3/4mg nic nikomu nie zrobi, w zasadzie nalezy uważać jak z każdym innym RC).

-Mylenie z amfetaminą.

Jesli ktoś szuka zamiennika białej damy, to źle tarfił. DOC ma z nią niewiele wspólnego i jest tylko psychodeliczną amfetaminą. Charakteryzuje się tylko długą stymulacją, ale nie większą niż inne odczynniki z grupy fenyloetyloamin. DOC jest amfetaminowym analogiem 2C-C.

-Farmakologia

DOC jest częściowym antagonistą receptora serotoninowego 5-HT2A jak większość psychodelików, jednak wciąż naukowcom trudno wytłumaczyć w jaki sposób pojawiają się takie efekty a nie inne.

-Efekty po zażyciu

[MICRODOSING] Dawki 0.3-0,55mg dają samą stymulację, inną niż z grupy stymulantów, fajniej się wykonuje niektóre zadania, jednak może pojawić się swoista niesmiałość do ludzi(tzw anxiety) w zalezności od osoby, nie na każdego microdosing działa oraz do microdozowania 1p-lsd wydaje się być lepsze w celu zwiększonej koncentracji, rozwiązyania problemów, lepszego humoru, podbicia uczuć oraz kreatywności.

[TRIP]

Testowałem 4mg samo zajednym razem w soku. Efekty pojawiły się po 2h i nie były przyjemne. Największy bodyload jaki przeżyłem kiedykolwiek. Ból brzucha oraz charakterystyczne mulenie w nim. Taki stan trwał około 40-60min. I tutaj pojawia się błogostan, widok HD, kolory jak w kreskówce(najbardziej kolorystyczne psajko jakie próbowałem). Dywan jeszcze nigdy mi tak nie pływał jak po tym. Wybrałem się do łazienki, źrenice były jak 5zł a twarz morfowała się w różne kształty. Najbardziej zapamiętany moment to było to, że moje włosy wykrzywiały się, rosły i malały niczym trawa na wietrze. Mentalnie było bardzo trzeźwo, znacznie większy mindfuck miałem po 1p-lsd. Z czasem działanie narastało a ja nie byłem zbyt dobrze nastawiony (Set and Setings) bo Ku***r miał dzisiaj wpaść, niestety nie wyszedłem z domu. Podsumowując świetna sprawa na dłuzszą imprezę, na własne przemyślenia w samotności, ale naprawdę nalezy wyznaczyć sobie na to czas! W przypadku 4-ho-mipt który działa 6h mamy znacznie większą możliwość ogarnięcia się a tutaj nie, ponieważ stumulacja na końcu może nas wykończyć, dlatego jeśli nie mamy wyznaczonych sobie celów, zajęć warto zażyć 8mg Flubromazepamu i do spania :niewinny:

[MIXY]

Testowałem raz mix 0,55mg DOC + 25mg 4-HO-MIPT, struktury zaczęły się bardzo mocno ruszać, kolory stały się straszliwie neonowe, zniknęło rozleniwienie homiptowe, ponieważ DOC dodał swoją stymulację do tripa. Jadąc tramwajem nie mogłem wytrzymać z powodu nadmiaru odczuć(tutaj ktoś rozmawiał przez telefon, przez okno widziałem budynki i przypominały mi się z nimi wspomnienia z danwych lat), nie mogłem z nadmiaru odczuć, wysiadłem i doszedxłem do domu na nogach, muzyka brzmiała jak symfonia dla mnie. Piękny trip, ale nie dla każdego do ogarnięcia :niewinny: Takie ilości spozyte rano nie powodują problemów z zaśnięciem, benzo w tym wypadku nie potrzebne. Jeśli jednak przyjęliśmy później niż 8-11:00 to może pomóc melatonina(która zresztą dużo daje przy regeneracji serotoniny po psychodelikach, tak samo jak tryptfan czy 5-HTP).

[EFEKTY UBOCZNE]

Zdarzyło się raz, że przesadziłem z tym odczynnikiem i 4dni męczyły mnie dziwne zakwasy nóg, bardzo trudno się wstawało i siadało. Dlatego tak bardzo wazne jest dobre odmierzanie miligramów, gdyż przesadzone powoduje problemy z dopływem krwi do kończyn. TO NIE ZABAWKA!

• 3 months later...
  • 3 months later...

ja wysypalem wszystoko do kibla reszte zlalem czarna porzeczka sokiem wypilem nie powiem ze teraz zaluje ale banie miałem życia iai oprocz tego ze sie nie dalo zasnac by6lo pienie widzialem niebieskie swiatla idace w moeje strony ze sciany bizbieralem energie bylo kozacko tez nie wiedzialem jak to dawkowac i si e bałem więć zrobiłem tak

Edited by Mariusz Sanitariusz 2

• 4 weeks later...

Oczywiście te posty to robicie sobie delikatnie mówiąc żarty z tymi dawkami. Ja tego targami w nos od 30-do 100mg. Prochu, do tego alfa, vapo, alko, benzo, hexen, i jeszcze kilka odczynników, oczywiście odrazu po kręcę mieszam doca, hex, alfa kilka rodzai stimow i biorę dobre z dwa buchy, do tego vapo żarówka. Wystarczy, bo nie będę pisał, co jeszcze do tego idzie ;) Faza jest dobra w chuj. Czułem się jak na grzybach, Lsd, 2cd, 3mopcp, mdma, tak z 10 różnych faz, taka pętla w głowie i ten czas, który nie istniał, przez 2min przeżyłem i byłem w różnych miejscach, nie wiedziałem czy minął dzień, godzina czy miesiąc, jeszcze haluny do tego, tak mi się spodobało z ziomkiem, że dojadaliśmy jak zaczynało delikatnie puszczać, co godzinę, dwie. Polecam po longu odrazu dopalilić, jest bajka :E Strasznie zaskoczyła mnie ta substancja bardzo pozytywnie, ale były momenty, że nie wiedziałem gdzie jestem, muszę to pobrać :niewinny: coś jest w tym tak pozytywnie zrytego. Proszę się nie sugerować moim dawkowanie. Ja jestem nie zniszczalny, pewnie do czasu.. Euforia, dezorientanin, zamawiałem się na do

• 10 months later...

Witam. Od kilku dni rozmkiniam, czy DOC’a można podawać dożylnie, czy to zbyt niebezpieczne? Co prawda nie mam kompletnie doświadczenia w tej metodzie podania, ale kusi mnie żeby spróbować.

Jeśli to bezpieczne to jak powinienem dawkować i w jakiej ilości wody rozcieńczać. Mam to rozrobione na spirycie i wychodzi 1,25mg/1ml (przynajmniej waga pokazywała, że jest 125mg).

I jeszcze myślałem nad sniffem. A mianowicie, żeby polać tym np. tabakę i poczekać aż spiryt odparuje. Ale tak samo, jak wyżej interesuje mnie dawkowanie i czy jest to opłacalne.

A palony/vapowany działa? Kiedyś co prawda namoczyłem fajka tym i coś tam trochę poczułem, ale to mogłobyć placebo.

PS: Jakimś tutorialem metody IV’nej bym nie pogardził, bo jak kiedyś próbowałem, to nie umiałem trafić w żyłę.  No chyba, że lepiej może domięśniowo, albo podskórnie będzie ok, jakby znowu się nie udało?

A może per rectum będzie dobrze?

Niestety nie mogę edytować już posta

• 2 weeks later...

@MaXimuS123

Doktor DOC proch sniff na poczatek zalecane < 5mg > i  elo. 

zoptymalizywane w efekcie badanie po  wielowymiarze ^^

Przypomne moze, ze nalezy robic odstepy  w czasie, bo  wzrasta  od razu tolerka i  gorszy jest spektakl ;) 

ja np spoko mam,jak  3 doby w epizody, kreuje prozniowe o swiecie poglady  na podgladzie, 

porysowanie w  temacie, takie  na fazie zdejmowanie skonfliktowanych barier w dylemacie :|  xxd:lol:

Edited by Avatarka

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

@MaXimuS123max  5 mg,   Ja przy pierwszym zapoznawczym meetingu z doktorkiem na nieświadomce  totalnej walnęłam jakieś 10 może 12 mg i dopiero po 2 tygodniach rozkmin dotarło do mnie co się wtedy odjebało xd..  Byłam przekonana, że dobrze było podzielone tak na oka automacie perfekt z górką, bo lubię  niespodzianki, a że byłam  lekko zmęczona,  po jakiś 3 bezsennych działałam na ograniczonej orientacji funkcji logiczno-analitycznych, czyli wiadomo;) Miałam 100mg  czyli po 1/20 , no i przy tej zabawie, podzieliłam do 10 no i jakoś wtedy nie  myśląc, coś mnie zamroczyło, że już tak ma być;) no i trzasnęło tak, że widziałam już swiatełko w tunelu, a najgorsze to  dopiero się działo jak nagle zgasło, myślałam, że już tam zostanę i takie tam ;) Nie dawno, też historia taka, że otwieram oczy i co jest kurwa,  gdzie ja jestem, w szpitalu, przypięta  do łóżka Xd się okazało, że w ogóle najpierw wpadły nam psy na mieszkanie,  a potem karetka XD Na szczęście nic takiego nie pamiętam, z mojej strony kręciły się spoko kolorowe logarytmy, bo z intuicji zdolnosci  czytać  w nieświadomości umyśle   bazę widzę symboliki, dane i współrzędny odwiedziłam   zwrotnik wszystko coś znaczy. A fakty potwierdzą, że chemią potencjał reakcje  mózgu stymulacje wszystko czym jesteśmy to chemia ;) A więc wszystko jest dla ludzi, tylko  znaleźć etos, który w DNA personalną dostosowaną jest receptą,  nad taką daną badania na pewno już  gdzieś w Chinach trwają  :Djak nie to powinny. Xd. W chuj w chemii organicznej pochodzenie roślinne Natura stworzyła potężną bazę wiedzy i wynalazków i trzeba z niej korzystać obecnie potrafiono zaadaptować zaledwie 10% rozwiązań z natury, ogólnie w całym segmencie struktury rynku ;) nie tylko w związku z Chemical New Age ale  to  patent, które przez złe zasady świata podstawy, już nie da się zmienić człowieka, co chemię ma wszędzie, w tym co je i pije, a perspektywy, które z kata mogą przykładowo, tworzyć stymulanty, bez szkodliwości jakieś tam pixy dla zwykłych bez chęci do życia, lepsza alternatywa  antydepresanty ; ) na oddziale nie słyszałam  o żadnych szczególnie pozytywnych wynikach tym co podają  Xd Czas na przełom, ale geniiusz... totalny zachwyt całego dopalamy .. haha ta ;) Nie szkodzi . Jak dla mnie sens to ma XD mi to wystarczy <3 

A Ty no próbuj najpierw od 3mg już będzie działać, chociaż ja się nie lubię rozdrabniać. jak 5 to 5   i sniff, a jak do 15-20min nie poczujesz tego co oczekujesz to poprawka i  voulu na seansie rozbiera się każdy sam xd hah...  

wszystko si

A i tzn po co te mikrodawki? W jakim odstępie? Lepiej trochę odczekać, bo tolerka na to się mocno umacnia i potem trzeba naprawdę dawkę znacznie zwiększyć żeby poczuć, a  efekt może być gorszy polecisz ekonomiczną  linią lotniczą, takie  tanie loty, to szkoda robić  :P

Edited by Avatarka

• 1 month later...

@Avatarka

Nie wiem co bierzesz, ale też chce. Haha

A DOC’a najbezpieczniej rozpuścić w spirycie/glikolu i nie ma takich problemów. Jedynie do sniffa gorzej, ale ja to sobie zrobie z tabaką i też powinno być git. Nawet sobie nie wyobrażam takich dawek. Umarłbym już chyba ze strachu zanim bym cokolwiek poczuł. XD

A co do tych odstępów to różnie, nawet się zdarzyło 2 razy w tyg, albo po tyg, ale częściej 10-14 dni, albo dłuższe. Kiedy miałem ochotę, a w zasadzie to wtedy kiedy musiałem krótko spać, a nie chciałem zbyt wcześnie usnąć. Jak były za krótkie no to faktycznie więcej uboków odczuwałem pomimo nieco zwiększanych dawek, jak pozytywnego działania. Ale no to logiczne i się z tym liczyłem, że będzie słabiej.

Dzięki za posta. :P

• 2 years later...