Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tava

Paczka odebrana przez kogoś innego

Polecane posty

Słuchajcie mam do was pytanie, wydaje mi się, że najlepiej pasuje do działu prawnego ;) Dałem się w końcu namówić na odczynnik difenidinę z zagranicznego sklepu partnerskiego, paczka szła dość długo, ale w końcu cieszyłem się bo tracking się zmienił.. No i tu pojawił się problem bo paczka jak szybko przyszła do placówki tak od razu została oznaczona jako odebrana. Pojechałem na pocztę, nic się nie dowiedziałem-odesłali mnie do oddziału który im przekazuje przesyłki i tam dostałem do wglądu tylko kartkę(tą na któej podpisujesz się gdy odbierasz paczkę, polecony) był popdis kogoś, mówię, że nie mój a oni tylko na to, że mógł ją odebrac jakiś pracownik bo tylko oni mają prawo do odbierania paczek(ładnie powiedziane są autoryzowani) poza oczywiście odbiorcą za pokazaniem dowodu. Stracona godzina, no dobra poczekałem dwa dni zgodnie z tym co mi powiedzieli, gdyż być może według nich paczka została źle nadana więc jakiś pracownik ją odebrał i miał donieść do mojej placówki(Paczka w trackingu jest odebrana w placówce odbiorczej paczek do innych placówek). Niestety dzisiaj 30min znowu stracone i nic :niewinny:

Związku z tym po dwóch dniach rozmów ze sprzedawcą, dogadaliśmy się o wysyłkę ponowną. Moje pytanie jest takie; Jak myślicie co mogło się stać z paczką, kto ją ma i gdyby ktoś do niej zaglądał to mogą coś mi zrobić? Poste resante, tylko moje imie i nazwisko i placowka. Tak dla potomnosci pytam bo nie zamierzam sie spinac nie potrzebnie, niech juz z nia robia co chca, moga nawet ja wyrzucic badz zjesc :niewinny: szkoda mi mojego cennego czasu na rozmowe z idiotami z poczty!

Edytowano przez tava

Czyli co? odpuscić? Nie ma się czym martwić? :P Przynajmniej plus dla sprzedawcy, że wysłał po rozmowach nową :niewinny:

No to olewam sprawę, nie będe już jeździł i wypytywał o nią :niewinny: Jedyne co mnie martwi to ponowna wysyłka, tym razem na mój adres, ale cóż już zrobić..

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA