Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
casio1155

Środek sprzed 2 lat

Polecane posty

Witam , 

Może spotkał się ktoś kiedyś z środkiem o podobnych cechach. 

Środek był dostepny u lokalnego sprzedawcy około 2-3 lata temu przez długi czas.

Z wyglądu biały pył z licznymi małymi grudkami. Kolor nie zawsze był do końca biały tylko nie wiem czy wynikało to z jego faktycznego stanu czy niedbałości sprzedawcy. Sniff okropny w smaku przypominający (przynajmniej mi. wanilie lub cukierki miętowe) łzy lały sie przez kilka minut , do tego dochodziło straszne podrażnione gardło, jednak po niecałej minucie zaczynał działać i wszystkie troski odchodzily w niepamięć. 

Zaczynał się od pewnego rodzaju ,,uciski na bani''  który trwał kilka minut , po jego ustąpieniu gwałtownie wchodził na oczy , uczucie strasznie szerokiego widoku( coś jakby widzieć jednoczosnie to co przed nami oraz po bokach), strasznie poszerzała się barwa kolorów temu wszystkiemu towarzyszyła euforia radość ze wszystkiego. Do tego wszyskiego dochodziła empatia , uczucie otwartości emocjonalnej, osoby które pierwszy raz przy tym poznawałem wyjawiały mi same z siebie swoje najskrytsze sekrety. W tle wyczuwalna była nutka speeda jednakże było on przyćmiewana przez pozostałe skutki owego środka. Można było także odczuć dziwne uczucie lekkości ciała (np. przy chodzeniu miało się wrażenie jakby nasze ciało nic nie ważyło). Ciężko było cos przełknąć przez gardło , zjazd praktycznie nie odczuwalny (chociaż przy wiekszej ilości nastepnego dnia miało się wrażenie lekkiego kaca). Czas działania 1 - 1,5 h,

Pytam ponieważ ostatniego weekendu doświadczyłem podobnych zjawisk niestety na bardzo krótko. Odkryłem to w sumie przypadkiem łącząc dwie substancje : hexen + 4cmc ps moonrocks( który sam  wogóle w żaden sposób na mnie nie oddziałowywał ). Byłbym bardzo wdzieczny za cynk czy obecnie istnieje cos podobnego na rynku.

Edytowano przez casio1155

Ja kojarzę taki stan jak w stacjonarkach było cherry koko, to było chyba jeszcze MDPV lub A-Pvp w miksie z czymś, ale nie mam pewności może ktoś się więcej wypowie bo nie chcę w błąd wprowadzać. w każdym razie empatia była kozacka, lepiej było tylko po 5 MAPB gdzie odczucia były takie potężne że chciałeś przytulać nieznajomych i z każdym zbijać pionę xD

Edytowano przez Dixon95

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA