Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hoistone

3-CMC

Polecane posty

[Nazwa substancji] 3-CMC

[Data testu] 13/11/2017

[Krótki opis] Przyjęte 100mg tego czegoś co niby jest 3-cmc, wygląda jak CEC już na 1 rzut oka. Działać nie działa, a na mnie minimalne dawki 3-cmc działają już. Tolerancja bardzo mała lub nawet zerowa. Przez moje doświadczenie, mogę powiedzieć że takie 100mg prawdziwego 3-cmc robi fajną robotę. Tutaj nie było nic. Po otwarciu opakowania śmierdziało tak, że odechciało się tego brać, ale stwierdziłem dobrze zadeklarowałem się, iż zrobię TesTy to je wykonałem. Nie polecam. Jak 4-cmc od tego vendora nie wiem, a ich MPD nadal nie wiem co to, ponieważ sklep nie dał info jakiegokolwiek. 

Nie myślcie, że robię tu jakąś anty reklamę, jest to chyba moja druga recenzja, którą uznał bym za negatywną. Zazwyczaj gdy sklep startuje i daje sample na start, to oczywiste jest, iż po dobrej opinii taki TesTer może spodziewać się kolejnych sampli. Tutaj niestety, ale jeśli produkty nadal nie będą opisywane oraz takiej jakości czy w ogóle nie takie jakie mają być, to nie ma mowy bym wykonał jakiekolwiek TesTy dla tego Vendora.

Pozdrawiam,
Hoistone

[Zalety]

Brak

[Wady]

Nie działa, brak zgodności produktu z deklaracją sprzedającego, że to niby 3-cmc.

[Ocena pakowania] (skala od 1 do 6) Pakowanie dobre na 5 bym dał, brak opisu produktów co sprawia, że to tragedia.

[Czas wysyłki] (ilość dni) 2

[Ogólna ocena] (skala od 1 do 6) 1

Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia.

Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA