Skocz do zawartości
MeFiuS

Świadomość we śnie ?

Polecane posty

@Lady_MMC sny długie są to takie nad którymi nie masz pełnej kontroli, jak zdasz sobie w pełni sprawe że to świadomy sen i możesz zrobić wszystko to dopiero się zaczyna, spróbuj dokonać gwałtu, serce przyśpiesza i się budzisz, kontrola to spawnowanie ludzi, zaginanie rzeczywistości, kontrolowanie otoczenia, pojawianie sie przedmiotów na życzenie, podejście do takich czynności wymaga dobrej umiejętności podtrzymania snu. Troche w tym siedziałem, i pełne LD nigdy nie zostało przeze mnie osiągniete na dłużej niż jakieś 2 minuty

@Lady_MMC

Poczytaj sobie o monroe institute, coś takiego jak focus level, hemi sync, to są tematy wyższego szczebla, zwykłe LD to zabawka, focusy pozwalają dopiero na zabawe. W uproszczeniu sa to różne stany świadomości, medytacji, które możesz osiągnąć, jest to między innymi: paraliż senny, upojenie alkoholowe, stan zakochania, śmierć kliniczna, prawdziwa, stan w którym czas się zatrzymuje po nawet coś co monroe institute nazwał korzenke świadomości, przez który dało się oddziaływać na innych ludzi lecz wymaga bardzo dużo zaangażowania aby osiągnąć. Na podtrzymanie ostatniego da się osiągnąć świadomy sen w którym będą dwie osoby które śpią obok siebie, obie w tym samym śnie, na tej zasadzie to polega.

Dnia 10.05.2018 o 23:41, krak1984 napisał:

Gościu, świadomych snów to już miałem multum, a co się z tym wiąże, niestety paraliż przysenny, wszystkie rodzaje jakie można mieć, tak samo że snami, mikro snami, porywania gdy już prawie usypiasz nagle taki swist w głowie wpadasz w jakąś odchlań, jebniecie jakby ktoś Ci zajebał młotem w głowę i się zrywasz, serce zaczyna napierdalać, ty przerażony co to kurwa było, boisz się potem usypiać, że znowu Ci się tak stanie.. Miałem jeszcze coś takiego, że tak jak by paraliż tylko, że po zbudzeniu się rano, czuję, że się obudziłem ale nie mogłem otworzyć oczu, jak by mi się skleiły powieki i też nie mogłem się ruszyć, to było przejebane, miałem tak dwa razy w życiu, nie życzę nikomu tego, paraliż przysenny przy tym to był pikuś. Miałem też sen we śnie, że się zbudzilem niby i normalnie jem sobie śniadanie, gadam z rodzinką, wychodzę na pole, ustawka z ziomka na Lolka, gadamy sobie, wracam do domu jem obiad kolację, normalnie czułem, że to nie sen i tak w ciągu jednej nocy 5 snów w jednym, jak się już na serio zbudziłem to rozkminka, czy to kurwa dalej sen czy się zawiesiło coś, może umarlem, mógłbym książkę napisać o moich snach, paraliżach i tym wszystkim co z tym jest związane, doświadczyłem naprawdę różnych dziwnych akcji, wątpię żeby ktoś miał takie fazy snu jak ja :E

Kurde stary ostatnio mam to samo, teraz to się tak spotęgowało że szok, ale po kolei.

Do 20 roku życia nigdy nie miałem paraliżu sennego czy tam przysennego, bo do 20 roku nie wpierdalałem RC(głównie cmc).

Pierwszy sniff był w sierpniu 2018 i tak się to zaczęło, do teraz, na razie od tygodnia czysty.

Pierwszy paraliż był jakoś w listopadzie 2018, potem przez miesiąc nic, kolejny w grudniu, przez 2 tygodnie nic, i następnie między styczniem i lutym niemal codziennie przynajmniej jeden, ale szybko to skumałem i mając ten paraliż, nie zwracałem na niego uwagi, czekałem aż się skończy i sobie spałem.

Lecz ostatni miesiąc to dramat, jakieś takie w ciul realne sny połączone z paraliżem, że niby ktoś wbija mi do pokoju, próbuje obudzić czy co i za żadne skarby nie da się odróżnić czy to tylko sen czy ten paraliż, a wcześniej w takim odróżnianiu snu/paraliżu byłem znakomity.

Raz nawet miałem przypadek że ktoś niby mnie dusił i czułem uścisk na szyi, innym razem na nogach.

A w ciągu ostatnich dni , to zanim zasnę na dobre, musi minąć jakieś 2-3 godziny i z 20 tych paraliżów sennych, próbując je ignorować i czekać aż się skończy, to kurwa nadal lecę w tym wirze, wpadam w jakąś dziurę, paraliżuję mnie, wpadam w jakąś odchłań i tak bez końca, nawet jak próbuję to na siłę przeczekać i się nie budzić, to lecę lecę lecę i nie ma końca, po dłuższym czasie zaczynam czuć jak całe ciało zaczyna mnie boleć i w końcu siłą rzeczy muszę się budzić - i tak dzień w dzień.

Ktoś wie jak temu zaradzić? no RC to już odpada i nie biorę, minie samo?

Up

Założę sie, że to przez nieregularne pory snu, do tego sporo dorzuciły dragi i twoja odstawka od nich.

Pozostaje tylko czekać. Staraj się chodzić spać o regularnych porach, a gdy złapie Cie taki paraliż to najlepszym wyjściem jest szybkie oddychanie (przynajmniej dla mnie).

2 godziny temu, patryk123441 napisał:

Up

Założę sie, że to przez nieregularne pory snu, do tego sporo dorzuciły dragi i twoja odstawka od nich.

Pozostaje tylko czekać. Staraj się chodzić spać o regularnych porach, a gdy złapie Cie taki paraliż to najlepszym wyjściem jest szybkie oddychanie (przynajmniej dla mnie).

Dziękówa panie, z tymi nieregularnymi porami snu jak najbardziej masz rację, dragi też zrobiły swoje, czyli wychodzi na to, że to efekt odstawiania.

Swiadomosc we snie pojawila sie u mnie moze z kilka razy.Bez cwiczen swiadomego snienia. To uczucie jakby sie bylo pelnym luzu ,mimo kazdego rodzaju snow. Ktorych nie programujesz, ale wiesz ze sa jak iluzja ktora, mowi do ciebie skojarzeniami, zeby bardziej zrozumiec mowe podswiadomosci. Glebsze problemy psychiczne,emocjonalnbe budza sie w snach i mozna zobaczyc co w duszy gra, bez leku. bo nieswiadomie sniac czujemy sie jakby to dzialo sie naprawde:help::burp::bulb:

Edytowano przez Smoczek

Czesto sie u mnie pojawia swiadomosc we snie, najczesciej sie unosze nad blokami latam sobie 

Albo jeżdze samochodomami i poprostu latam i puszczam sobie do tego jakas muzyke w glowie :D

Taki bicik sam gra :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się