Skocz do zawartości

Polecane posty

Dnia 8.11.2017 o 08:16, Z zyciem sie pojednaj napisał:

Schizofrenika trzeba dobrze poznać żeby go zrozumieć i polubic..Mój brat tez choruje na to

E tam.

Najgorsze sa szepty.

Najciekawsze, ze rc czy dragi nigdy mi schiz nie daly.

Dopiero kombo ziolowo suplementacyjne:) (takie 2÷3mies)

Tylko ile razy chcesz uslyszec co mowia to milkna:)

Moze numery z totka znaja...

ech ten test sprawia wrażenie takiego... no kuchwa, nie wiem. zresztą nie chce mi sie napierdalać w kółeczka żeby sie dowiedzieć że jestem pojebany. wystarczył mi DKO ze stoma pytaniami "jak często oddajesz stolec".

test to ja mam tu i teraz codzienie wynik pozytywny.

@Z zyciem sie pojednaj prosze cie poczytaj to co ci wysylalem pamietasz, zapoznaj sie i zastanow, nie pierdolnij tym w kąt. jutro odpisze.

Witajcie bracia.

Wyniki testu na schizofrenię:

Twój wynik to: 45. Normalny wynik mieści się od 0 do 15 punktów.

0

Twój wynik jest niebezpiecznie blisko granic normy. Negatywne objawy, które odczuwasz już teraz, mogą się nasilić w przyszłości. Wpływ na to będą miały czynniki, na które narażony jesteś każdego dnia. Uzyskany wynik potwierdza, że prowadzisz stresujący tryb życia. Twój organizm jest wycieńczony i potrzebuje przerwy. Nie masz jednak skłonności do schizofrenii. Należy pamiętać, że powyższy test nie uwzględnia wielu czynników psychologicznych, które mają znaczący wpływ na rezultat diagnozy. Jeżeli jednak szczerze odpowiedziałeś na wszystkie pytania, wynik testu sprawi, że zaczniesz zwracać większą uwagę na swoją osobowość oraz styl życia.

Schizofrenia, to choroba, która dotyka wielu ludzi i można ją z powodzeniem leczyć. Pierwszym krokiem na drodze ku wyzdrowieniu jest zdiagnozowanie objawów. Jeżeli cierpisz na schizofrenię, powinieneś zasięgnąć porady lekarza specjalisty. Pomóc może także szczera rozmowa z rodziną i przyjaciółmi, którzy swoim wsparciem przyczynią się do znacznych postępów w leczeniu. Schizofrenia może dotknąć każdego, a objawy poszczególnych przypadków mogą różnić się od siebie. Najlepsze wyniki w zwalczaniu schizofrenii ma psychoterapia oraz leczenie farmaceutyczne.

Aczkolwiek pytania ciekawe:

Pytanie 1 z 20

Niechętnie zabierasz się do pracy, a wykonanie powierzonego ci zadania ciągle odwlekasz na później. Niejednokrotnie zabijasz czas przesiadując przed komputerem lub układając pasjansa, tak jakbyś czekał, aż coś się wydarzy.

Pytanie 2 z 20

Zauważyłeś, że pogorszyła ci się pamięć. Zdarza ci się zapomnieć o ustalonych planach i najczęściej zdajesz sobie z tego sprawę dopiero w ostatniej chwili, lub gdy ktoś ci o nich przypomni.

Pytanie 5 z 20

Gdy jesteś sam w domu lubisz śpiewać lub bez przerwy powtarzać w myślach słowa piosenek. Nie przeszkadza ci fakt, że nie znasz całego utworu, a tylko wybrane fragmenty.

To w robocie mam 95%schizofrenikow.

Edytowano przez luks1985

" Najlepsze wyniki w zwalczaniu schizofrenii ma psychoterapia oraz leczenie farmaceutyczne. "

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tak wkleiłem to z nudów.Nie wierzę w to.Najwazniejsze jest to żeby chory miał wsparcie od innych.Zeby miał na kogo liczyć.Ja nigdy nie byłem u psychologa bo bym go przegadał.Leki to jakaś tam pomoc.Pozytywne myślenie,rodzina to podstawa.Ja miałem 80pkt

Edytowano przez Z zyciem sie pojednaj

u mnie 27 chyba nie tak zle, ale jak czytam pytania, to przypomina mi sie moja ex, wydaje mi sie ze ona mialaby duzo wiecej, zapominanie przekrecanie slow, sprawdzanie piec razy czy zakrecila gaz, no ale jechala troche na fecie w mlodosci pewnie od tego :D 

Dnia 13.11.2017 o 01:36, luks1985 napisał:

Wyniki testu na schizofrenię:

Twój wynik to: 45. Normalny wynik mieści się od 0 do 15 punktów.

Luks, ja też 45 :cheers2: Może jesteś moim wirtualnym schizobliźniakiem :niewinny: Mało tu zaglądam ostatnio, ale muszę jakoś sprawiedliwie dzielić czas pomiędzy moje wykluczające się nawzajem alter ega, to od dopałów, to od schizofrenii, no i to usiłujące stwarzać pozory bycia praworządnym, przeciętnym obywatelem...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA