Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Forsik

Atom**emi*** - TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

Ptak wylodowal w czasie 5 dni robocze pakowanie 10/10 kontakt 10/10 . Testy 3mmc oraz 4cmc już nie długo weekend zapowiada się ciekawie!

Per oral działa około godziny na mnie sort bardzo aktywny taki jaki ma być nie długo testy 3mmc :) na wesele się przyda jak nic będzie zajebiste wesele;D

Dnia 22.01.2020 o 15:56, CristalH napisał:

Wstrzymajcie się z zamawianiem paczki dopóki moja historia się nie rozwiąże. 

Kontakt z vendorem ok, zamówienie opłacone , wszystko podane tak jak trzeba i dowiaduje się ze ktoś ma takie samo ID i z tego co wynika nie wyślą mi nic? 

czyzby wałek na nowym kliencie? 

Witam, sytuacja z ID się wyjaśniła, vendor wysłał gołębia opóźnionego za co przeprosił i dorzucił rekompensatę. Całość się miała zamknąć w okresie 2 tygodni ale gołąb nie doleciał gołąb zawrócił?  Nie wiem kto tu jest winny poczta nic nie wie na ten temat i nie rozumiem sytuacji za bardzo, niby chodzi o niewłaściwy adres, aczkowiek gołąb nie doleciał nawet do tego miejsca. Może ktoś bardziej jest obeznany i logicznie to wytłumaczy czemu to tak się stało i co w tej sytuacji mam zrobić... bo póki co to bez kasy, bez paki i mnóstwo nerwów i czasu straconego. 

31 minut temu, maciejos napisał:

Nie wiem co Ty tam tworzysz ale widzę że wiecznie masz jakiś problem, jak nie z ID to teraz Ci paki nie dolatują, mi tam wszystko za każdym razem dochodzi. Pozdro

Z ID to był problem od strony giełdy ;)

V zaproponował 60% zwrotu.

Edited by CristalH

22 godziny temu, maciejos napisał:

Nie wiem co Ty tam tworzysz ale widzę że wiecznie masz jakiś problem, jak nie z ID to teraz Ci paki nie dolatują, mi tam wszystko za każdym razem dochodzi. Pozdro

I mi wszystko dolatuje bez problemu:)

Zamawiałem z kolegą na spółę 1000mg etizolamu w prochu - chujowizna straszna, tylko zanurzenia motoryczne i zwiotczenie mięśni, zero psychicznego działania - 1/10

50 tabletek flualpry na pół, podobno taka mocna i w ogóle, zmieliłem na proszek żeby nie było, że jednen proszek mocniejszy od drugiego, po 5 chuj 3/10

wczoraj dodatkowo wziałem w ciągu godziny 13mg eti i 5 tabsów flu w prochu, i chuj słabe jak cholera ledwo coś czuć

bonus 300mg+ lewego eti, ale chuj z tego jak to gówno :dbz_trunk-s:

asdc.gif

OGÓLNA OCENA ZA PRĘDKĄ PRZESYŁKĘ KONTAKT I "GRATIS" bo za nadwyżkę BTC - 3/10

no kurwa nic nie klepie to co mam napisać jak to chujostwo

Edited by Yung Trunks

Ty jesteś nie dojebany czy  udajesz ? Mieszasz wszystko codziennie i napierdalasz ilościami pojebanymi i w ciągu i potem się dziwi że nic nie klepie twoja opinia to gówno wiec się nie wypowiadaj pozdrawiam cieplutko. 

Edited by NoMercy

26 minut temu, Yung Trunks napisał:

Zamawiałem z kolegą na spółę 1000mg etizolamu w prochu - chujowizna straszna, tylko zanurzenia motoryczne i zwiotczenie mięśni, zero psychicznego działania - 1/10

50 tabletek flualpry na pół, podobno taka mocna i w ogóle, zmieliłem na proszek żeby nie było, że jednen proszek mocniejszy od drugiego, po 5 chuj 3/10

wczoraj dodatkowo wziałem w ciągu godziny 13mg eti i 5 tabsów flu w prochu, i chuj słabe jak cholera ledwo coś czuć

bonus 300mg+ lewego eti, ale chuj z tego jak to gówno :dbz_trunk-s:

asdc.gif

OGÓLNA OCENA ZA PRĘDKĄ PRZESYŁKĘ KONTAKT I "GRATIS" bo za nadwyżkę BTC - 3/10

no kurwa nic nie klepie to co mam napisać jak to chujostwo

Typie wiesz wgl jak dziala flua? Tu nie ma pizdy jak po klonie itp

6 minut temu, maciejos napisał:

u mnie stoi wszystko, nawet trackingu nie dostałem a mija już 4 dzień roboczy

Siemka  Czy moglbys jakos potwierdzic udowodnic to co piszesz ? Bylbym wdzieczny  pewnie nie tylko ja . 

18 minut temu, Mario Aptekarz napisał:

Siemka  Czy moglbys jakos potwierdzic udowodnic to co piszesz ? Bylbym wdzieczny  pewnie nie tylko ja . 

Nie tylko u niego wszystko stoi to mogę potwierdzić jego słowa.

ja tez czekam, cierpliwości panowie :)

Edited by CristalH

U mnie wszystko zajebiscie... paka wyleciała w *********************** i ************************u mnie była. Tracki wszystko działało bez zarzutu 

Edited by Kierownik Budowy

cierpliwość cierpliwością, ale to jest 4 dzień i dalej zero jakiegoś info, już nawet do nich nie pisze bo najpierw miało być wysłane we wtorek później w środę jest czwartek i dalej dupa... Nie wliczając że paczka będzie szła minimum 5 dni roboczych to robi się już 2 tygodnie.

1 godzinę temu, Makumba12 napisał:

Ja nawet tracka nie dostałem od 2 dni 

Atom pisal że chwilowe problemy ale wszystko wraca do normy poszło zamowienie na 4cmc Orange i Browna bo sorty naprawdę dobre.  XD

Dnia 5.02.2020 o 14:56, SztywnyMisza napisał:

Ty jesteś nie dojebany czy  udajesz ? Mieszasz wszystko codziennie i napierdalasz ilościami pojebanymi i w ciągu i potem się dziwi że nic nie klepie twoja opinia to gówno wiec się nie wypowiadaj pozdrawiam cieplutko. 

Dokładnie opisane tak że widać że coś kręci XD jadłem eti i jedno z lepszych ma atomXD