Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Forsik

Atom**emi*** - TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

Nazwa odczynnika; HexEn

Waga sampla; 0.65g

Dawka testowana; 40/50mg

Metoda; Sniff

Dzisiaj dosyć ciężko było mi wstać, tak dobrze się spalo i leżało po wczorajszym teście Taka Hash zasnalem jak nigdy ostatnio. Postanowiłem wiec przetestować ten słynny już HEXEN. Ketonowy odpowiednik kokainy? Sniff, czuć chwile chlor, orzezwienie. Wychodzenia szybko z domu, w tramwaju poczulem nieogar chwilowy typu nie wiem co się dzieje, ale jest fajnie. Euforia dopaminowa mnie eozwalila, ale trwała 30min. Potem przez 1,5h naprawdę pracoaalem umysłowo na świetnych obrotach, trochę trudno usiedziec w miejscu w porównaniu do np 3-FPM. Tutaj jest ogromny wyrzut dopaminy, nie chce się jeść, nie chce się palić. Niestety szybki zjazd, na poczatku senność okropna, pezysypianie. Potem po powrocie doxoaglem 10/20mg żeby usunąć zwale.. No i pomogło na 2h, na samym końcu wieczorem lekka migrena, bol głowy.. Wzięta aspiryna oraz melisa pomogła i ustało :)

Komu polecam? No komuś kto lubi takie szybkie i krótkie wyrzuty dopaminy, chęć na dorzutke jest ogromna w porównaniu do wszystkiego co bralem, dosłownie fukalbym co 2h gdyby nie to, ze aktualnie lecze się na nadciśnienie oraz nie chce pogarszać stanu zdrowia i wpaść w ciągi :) Na poczatku było pięknie, niestety czas działania i okropna zwała u mnie przekreśla ten odczynnik. Wracam do swojego 3-FPM, Pozdrawiam :)

[Nazwa substancji]  

BK Brown

[Od?]  

Atom

[Wygląd]  

Twardy kryształ o brązowym kolorze.

[Metoda]  

Oral

[Aplikacja]  

Przyjęto jakieś 80-100mg. Na pusty żołądek weszło po 30 minutach.

[Czas działania]  

3-4 h

[Tolerancja]  

Średnia

[Opis działania] 

Po 30 minutach od przyjęcia bombki czuć pierwsze efekty stymulacji. Chęć na zrobienie czegokolwiek. Po jakichś 20 minutach weszła przyjemna euforia, a w tle nadal towarzyszył speed. Słowotok taki, że przekrzyczysz każdego by dodać swoje 5 groszy. Z czasem działanie zaczyna słabnąć. Całość zamyka się w 3-4 godzinach. Źrenice powiększone. Jeśli przesadzimy nie należy wyjść z tym do ludzi. Z każdą kolejną wrzutą trzeba zarzucać o wiele więcej niż wcześniej. A o papierosach zapominamy w mgnieniu oka. Przez całą fazę spaliłem może z 1 papierosa.

[Zjazd]  

Raczej nie odczuto. Chęć na dorzutkę również była znikoma. Trudniej już z jedzeniem, oraz spaniem. Za szybko nie uśniemy ;)

[Zalety]

Przyjemne współgranie euforii ze stymulacją
+ Słowotok
+ Dość długi czas działania. Lecz patrząc na BK niezbyt powala
+ Chęć na zrobienie czegokolwiek
+ Brak zjazdu

[Wady]

- Przez następne kilkanaście godzin możemy pożegnać się ze snem, oraz jedzeniem
- Strasznie odwadnia

Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia.

NAJWAŻNIEJSZE:
Nie sugeruj się moimi teoriami!
To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.
Dla ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!
Badania wykonujesz na własną rękę.

Pink Floyd to wielka niewiadoma, vendor powinien cos napisac chociazby na priv jak zapytasz, podejrzewam,  ze moze to byc jakies ek-ebpd pink czy cos w tym stylu, ale mogę sie mylić....

Tadalafil ma działanie podobne do Viagry tylko wystarczy 10-30mg i trzyma kilka-kilkanascie h, zreszta nietrudno wygooglac takie podstawy.

Guest atomchemicals

Witam wszystkich użytkowników Forum ;)

Z tej strony sklep atomchemicals, z góry Przepraszam za zwłokę dotyczącą braku aktywności na tut. Forum. Odrobiłem lekcje i przestudiowałem cały materiał, Miło mi was w końcu Powitać =). Dziękuje wszystkim użytkownikom za pozytywne jak i negatywne komentarze, oznacza to, że coś się dzieje, a sklep wzbudza zainteresowanie :discuss_gathering: ( opinie z pewnością pomogą  poprawić jakość naszych usług oraz produktów) Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku, najpóźniej na początku Nowego Roku uda mi się nawiązać współpracę z tut. FORUM :cheers3:. W miarę możliwości o ile czas pozwoli będę starał się sukcesywnie odpowiadać na Państwa pytania =)

Pozdrawiam i Życzę Spokojnej Nocy

Atomchemicals.

PS: Szanowny Panie  Fredek , Sklep się nie zawinął, a odp otrzymał Pan na maila, mam nadzieję, że rano dogadamy szczegóły ;)

Guest Poboss69

Wałek 

Wałek i jeszcze raz 

Wałek frajerzy jebani zamiast zamowionego 20g 3cmc dostalem 20g hexenu 6lat zamawiam produktu u różnych vendorow i nigdy nie mualem takiej sytuacji wielkie dzieki lamusy za wyjebanie mnie z siana pozdro

NIE POLECAM 

Guest atomchemicals
19 godzin temu, Poboss69 napisał:

Wałek 

Wałek i jeszcze raz 

Wałek frajerzy jebani zamiast zamowionego 20g 3cmc dostalem 20g hexenu 6lat zamawiam produktu u różnych vendorow i nigdy nie mualem takiej sytuacji wielkie dzieki lamusy za wyjebanie mnie z siana pozdro

NIE POLECAM 

Wita,

Szanowny Panie nie przypominam sobie, aby doszło do takiej  sytuacji, zwłaszcza, że było to konsultowane z osobą odpowiedzialną za wysyłkę, a nawet jeśli (problem można rozwiązać inaczej niż przelewać to na forum, używając wulgaryzmów w stosunku do całej ekipy) nie dostałem od Pana żadnego maila w związku z zaistniała sytuacją. Więc rozumiem, że to fake news ;) Gdyby Pan miał jakieś obiekcje co do zamówienia proszę o kontakt na maila na pewno jakoś to naprawimy =)

Pozdrawiam,

Atomchemicals.

Badane : 3cmc powder 
Wygląd : sypki i suchy
Ilość : Gratisowe 1,10 <3 
Tolerka: w sumie 3 już hohohoho czasu dopamina powinna być w normie hah :D
Dawkowanie: only sniff jak to 3 150-200mg 
Co otrzymano: Zadowolony z wielu gratisów od tego Pana i zobaczeniu trójeczki postanowiłem się najpierw za nią wziąć. Nwm czy już mam dziurki zryte ale był to bezwonny zapach :D No to pyk nie czekając długo sypnąłem mojemu szczurowi i szczurowi z pracy :D Weszło milutko i przyjemnie spływ hohohohoh aż cofneło haha ale to najmniej ważne. Nie minęło 5minut i pierwsze co zauważyłem to leciutko zdrętwiały wargi ( wiem dlaczego ale mało mnie to obchodzi ) i chwila później pyk taki typowy rush jak kiedyś 3 Big Crystal od pana kolka no po prostu byłem w niebie <3 Wreszcie odskocznia jakaś od pluszowości i rozleniwienia klefa hah :D Działanie około 40minut pełnej mocy potem zaczeło słabnąć. Dwie kolejne dorzuty działały również mocno jak ta pierwsza. Produkt polecam w 100% <3 

Szczurkowi z pracy też się bardzo podobało ale po wejsciu takiego rusha dostał że go dokońca dnia w robocie nie widziałem bo napierdzielał po dachach skubaniec haha :D

10/10!

Edited by pazyfea