Skocz do zawartości
force24

Atomchemicals - TEMAT OGÓLNY

Polecane posty

Polecam zrobic sobie liquid na kanna 5F-MDMB od Atoma.

Jest po prostu idealnie, nie doświadczyłem jeszcze zadnej odcinki, a caly czas stopniowo zwiekszam stezenie kanna.

Bardzo przyjemna bania, dodaje mi dużo motywacji do poronienia czegoś kreatywnego. Czas działania zamyka się  do pol godziny ale ten kanna jest tak dobrej jakości że za każdym razem daje nam to czego od niego oczekujemy, tylko problemem jest duża wilgotność ale dla mnie nie stanowi to najmniejszego problemu.

Polecam, wyśmienity odczynnik do badan laboratoryjnych.

Sprawdzilem w moim labo, i odkryłem ze ma potencjał leczniczy, medyczne zastosowanie do leczenia manii przesladowczej, i innego rodzaju chorub psychicznych tez ;)

Idealnie zachęca do kontaktowania się z ludźmi w sposub łagodny. Stymuluje cierpliwość i relacje międzyludzkie bardzo. Zmniejsza agresje do innych osób.

Zmienia samopoczucie na perfekcyjne.

3 CMC oceniam bardzo dobrze, w ścisłej czołówce badanych odczynników. Warto pobierać i badać w ilości 100mg gdy jest mało i 200-400 mg gdy ma się trochę więcej. Wejście pluszowatości z nieogarem doskonale poprawia humor :)

15 godzin temu, BlanTadoR napisał:

Wypowie się ktoś na temat 3CMC warto brać?

Również mega polecam - dostałem jako sampla ale sort - jednym słowem REWELACJA ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się