Skocz do zawartości
force24

Atomchemicals - TEMAT OGÓLNY

Polecane posty

Badane : BK SUNNY
Wygląd : Jasne kryształki łatwe do skruszenia
Ilość : Sample po 0,60
Tolerka: 5/10
Dawkowanie: 80-120 PO
Co otrzymano: Dzień wcześniej było przetestowane jakieś 400g BROWNA P.O (około godziny 23 skończyły się testy) i około 12:00 następnego dnia zaczeły się testy SUNNY. Pierwsza daweczka 80 P.O. Weszło po jakichś 30-40minutach, ale za to jak weszło :E Piz*a życia w sumie fajna ale codziennie na takiej bym nie mógł chodzić :D Ropierdzielilo mnie od środka czułem się jak w filmie (nie miałem może schiz ale tak sam siebie nakręcałem by wszystko było ciekawsze) chodziłem po mieście i gadałem z ludźmi ( raczej nie nachalnie lecz przypadkowo jakieś tematy wchodziłem) wkręciłem sobie że ludzie musza być zadowoleni po rozmowie ze mną XD Z zaśnieciem nei było raczej problemów koło 2-3 w nocy zasnąłem :D

Podsumowanie: Polecam oj polecam ten produkt ciekawe przeżycie :D Tak ogólnie to po tej dawce 80 P.o po jakiś 3-4h dopiero nastąpiła kolejna dawka koło 100 P.O i już więcej do końca do szczęścia nie potrzebowałem :D

Pakowanie : 10/10
Dostawa : 1 dzień 10/10
Kontakt Szybki : 9/10

Wszystko fajnie tylko nie do końca wiadomo z twojej wypowiedzi jaki to ma profil działania. Bo "piizda życia" jest baardzo pojemnym określeniem hehe :niewinny:

Do czego można porównać ten Sunny? Jest to jakiś konkretny stim, po którym masz wystrzał na orbite jak po dobrym produkcie Heisenberga czy bardziej jest to euforyk/empatogen, coś jak piguła albo chlory względnie chlory ze stimem?

Przy okazji, ktoś się orientuje jak z wysyłką u Atomków? Da się z dnia na dzień zamówić, np przelew zaksięgowany do godziny 13 powoduje przygotowanie i nadanie paczki aby była na nastepny dzień kurierem czy czymś tam?

Edytowano przez drNefario

Powiem że na mnie zadziałało tak że był lekki sim ale przeważało eufo/empa czułem się bosko  bo nie ma schiz a pizda jak chuj wszystko takie ciekawe i fajne się wydawało :D

a co do wysyłki to nie wiem bo ja za każdym razem pobraniowe brałem to czasami po 30 minutach od naszej rozmowy przyszedł mi email że etykiete wygenerowało hah :D

Edytowano przez pazyfea

Badane : NEP Crystal
Wygląd : Kryształ
Ilość : Sample po 0,60
Tolerka: 5/10
Dawkowanie: 50-60 ps
Co otrzymano: wbija niemal natychmiastowo, nic mi się nie chciało wcześniej a po około 5 minutach ubrałem się i wsio przed siebie. Długo działa i raczej nie napiera aż tak bardzo na dorzutkę :D Według mnie to taka penta z nutką eufo która ładnie się komponuje. Jak dla mnie dużo lepsze niż hex, schiz nie doświadczono ale radzę uważać na dorzutki raz zapomniałem że to nie cmc i se walnąłem ze 150 na oko to mnie wypierdzieliło tak mocno z butów że nie było już racjonalnego myślenia. :E

PRODUKT MOCNO AKTYWNY!

Pakowanie : 10/10
Dostawa : 1 dzień 10/10
Kontakt Szybki : 9/10

Wziąłem na test parę g 4CMC POWDER, do tego jako gratis dostałem 3CMC POWDER. 

Pierw zasiadlem do testu 3CMC. Pyk próba alergiczna ok więc kreslimy już normalnego węgorza 150mg. Po chwili czuć orzezwienie,  trochę weszło na serducho nie jakoś mocno ale coś tam czuć. Czułem jednak taki niedosyt fazy. Coś mi brakuje, to wiadomo co się dzieje leci kolejne tym razem 230mg. Huh konkretnie wyspidowalo nie powiem, jednak brakowało mi takiej przyjemności. Dalej niedosyt, ale konkretne pobudzenie. Powiedziałem nie koniec po chwili zasiadlem do 4CMC.

To znowu leci próba alergiczna. Ok oooj lubiłem zawsze puderkowe czworeczki, a ta jak przykurwilem przy próbie alergicznej wiedziałem, że będzie git. Bez szaleństw węgorz ilość 150mg. O kurwa aż mnie zatkało, musiałem kaszlnac, bo spierdolilo do gardelka. Nooo i po chwili odeszło wszelakie wyspidowanie pozostale po 3CMC, a ja utwierdzilem się w przekonaniu, że jestem w domu. Radość z wykonywanych czynności, akurat wtedy byłem sam wjebalem się na łóżko rozjebawszy się i to mi sprawiało przyjemność. Rozlany konkretnie, libido mega podbite myśli nieczyste i fantazje erotyczne od razu automatycznie zaczęły zalewac umysł. Biorę telefon, pale głupa tu i tu i zarlatwione. Nie palę na sucho fajek tak tu musiałem zapalić. Minęło jakieś 20-30 min poszła poprawka, nie wiem ile już bo miałem totalnie wyjebane na ważenie i tak dalej... Dorzuta zadziałała i każda kolejna podbijala. Minus taki, że strasznie krotko trzyma, ale nadrabia działaniem. Zejścia jakiegokolwiek brak, nic kompletnie żadnego problemu ze snem, choć spać poszedłem dopiero jakoś po 3 bo o trzeciej wróciłem do domu. Badania zaczete o 16 ostatnie nity około 2:30. Ogólnie pękło 3g z górką na dwie osoby z czego jedna to płeć piękna. 

4CMC POWDER 8/10

minus za czas dzialania

3CMC POWDER 6,5/10

słabe te 3CMC jak dla mnie

Dnia 19.11.2017 o 12:03, Nowytrop napisał:

Atom podaje na mailu tracking czy jak? 

Napisz do niego maila z numerem zamówienia.

Ja wciąż czekam na sample packa, jak zwykle nasza rodzima firma dostawcza, nie radzi sobie już 6 dzień z dowiezieniem na miejsce.

Paczka odebrana, NAJLEPSZE pakowanie ze wszystkich vendorów w których brałem akcję! Przesyłka solidna, pakowanie jak u predatora. Opisy nadrukowane, ilość napisana CZYTELNIE. 0.65 Hexen igła(piękne igiełki, Fake hash 0.7(plastelinka o mocnym zapachu kanna i kawy?) oraz 3CMC 0.6(ma charakterystyczny ketonowy zapach, więc stwierdzam, że jest to 3cmc a nie żaden CEC). Widać, że vendor się stara, konktakt bardzo dobry, odczynniki wyglądają świetnie. Pozdrawiam mocno i dziękuję!

Odczynnik: Fake Hash.

Waga sampla: 0,7G.

Zapach: Najbliżej mu do kawy, ale już skądś poznałem drugą woń-taka jak w maczankach.

Główny składnik:Trudno stwierdzić jakie to kanna, zakładałem, że to co sprzedaje w prochu.

Charakterystyka: lepka plastelinka, zostawia trochę swój kolor na papierze, samarce. 

[UWAGA, JEST TO RECENZJA DLA OSÓB BEZ TOLERKI, NIE LUBIĄCYCH OSTREJ JAZDY PO KANNA!]

Test: Nie miałem lufki więc skminiłem na szybko taką zrobioną z folii aluminiowej z kuchni(Nie zalecam, podgrzewanie aluminium nie jest zdrowe). Test w zasadzie był decyzją szybką, pada deszcz, szaro na polu, trochę trudny dzień. Tym razem podszedłem z ogromną rozwagą i rozklepałem hash na placek oraz uciąłem kawałeczek wielkości do 0,5mm. Na oko jakieś 0,05g(50mg) aby nie dostać kary jak za pierwwszym razem z maczankami.. Plastelinkę zmieszałem wraz z odrobiną suszonych liści konopii siewnych(kupiłem kiedyś w ekogram herbatkę do zaparzania). Powiedziałbym, że 2/3 spalonej całości to mój podkład.

Zebrałem 5 buchów, dopalając do końca całość. Plastelinka w środku wyraźnie zwęgliła się i zrobiła się krucha. W smaku brak było chemii, ryb(niektórzy na innym forum tak pisali o kanna xD), tylko czysty smak siewki(bardzo przyjemny). Wszystko to aż przypomniało mi o moim wyjeździe wakacyjnym gdzie paliłem sobie mj. Wejście praktycznie natychmiastowe, rozluźnienie rąk, przyjemny stan ducha. Aż ucieszyłem się z tego stanu jak na RC! Nie dopalałem już aby nie zniszczyć tego stanu. Dla osób z tolerką bądź inaczej odbierających działanie synt kanna może być to za mało, dla mnie w końcu było idealne. Odczekałem jeszcze dodatkowe 10min czy aby nie załączy się kara(charakteryzująca się u mnie zmianą widzenia obiektów, echem, biciem serca oraz zapętlaniem się czasu i chorymi myślami). Tutaj była czysta energia jak z sativy, przyjemnie się chodziło po korytarzu niczym jak taniec.

Brak charakterystycznego uczucia ruchu jelit jak po mj, jest energia po 5min. Lekkie namiastki przyjemnego uczucia, ale nie euforii, po prostu zadowolenie, uspokojenie(nie sedacyjne jak benzo!) Odbiór muzyki? Właściwie niewiele się zmienia, troszkę przyjemniej basik posłuchać, ale z powodu moich doświadczeń z DXM,psajko chyba nic ich już nie pobije :)

Czas działania? Przy takiej ilości krótkie, jakieś 30min. 

Podsumowanie: Jak na FHash to jest bardzo dobrze zmieszany(nie ma grudek kanna0, jest mega ekonomiczny dla mojej osoby.

Uwagi? Wydaje się, że łatwo by mi było w to wjebać się, nawet łatwiej niż benzo, bketony bo aż za przyjemnie a wiem, że tolerka szybciutko rośnie oraz czas działania z czasem maleje.

Fake Hash, test 2.

Nie mogłem się powstrzymać i po tak owocnych testach zapaliłem sobie jakies 30min temu.. Starałem się wyciąc taką samą ilość jak poprzednio. No i stoję sobie, palę. Zdziwiony, że tym razem nie załadowało się od razu rozluźnienie mięśni wracam do pokoju. Jakież było moje zdziwienie gdy znowu doświadczyłem zapętlenia się czaus, klatkowania obrazu, uczucia nie bycia w swoim ciele :P Na SZCZĘŚCIE nie trwało to tak jak po jakiejś maczance 1h tylko około 15min i czuję bardzo leciutkie fekty, słabsze niż za pierwszym razem. 0,7g udało mi się podzielić na 9 części(takie według testu pierwszego miały nie dawać kary). Jednak tym razem zaladowała się na chwile, dość dziwne, na szczęście nie napędziło mi to takiego strachu oraz paranoi jak kiedyś. 

bardzo dobra obsługa

kontakt jak i forma dogadania na duży *****

odczynniki z tego co sprawdzałem jak miałem ****+

dodajmy do tego szybkość i realizację zamówień *****

co do zgodności co zawierać ma rakieta na duży + czyli ************+ !

Nazwa odczynnika; HexEn

Waga sampla; 0.65g

Dawka testowana; 40/50mg

Metoda; Sniff

Dzisiaj dosyć ciężko było mi wstać, tak dobrze się spalo i leżało po wczorajszym teście Taka Hash zasnalem jak nigdy ostatnio. Postanowiłem wiec przetestować ten słynny już HEXEN. Ketonowy odpowiednik kokainy? Sniff, czuć chwile chlor, orzezwienie. Wychodzenia szybko z domu, w tramwaju poczulem nieogar chwilowy typu nie wiem co się dzieje, ale jest fajnie. Euforia dopaminowa mnie eozwalila, ale trwała 30min. Potem przez 1,5h naprawdę pracoaalem umysłowo na świetnych obrotach, trochę trudno usiedziec w miejscu w porównaniu do np 3-FPM. Tutaj jest ogromny wyrzut dopaminy, nie chce się jeść, nie chce się palić. Niestety szybki zjazd, na poczatku senność okropna, pezysypianie. Potem po powrocie doxoaglem 10/20mg żeby usunąć zwale.. No i pomogło na 2h, na samym końcu wieczorem lekka migrena, bol głowy.. Wzięta aspiryna oraz melisa pomogła i ustało :)

Komu polecam? No komuś kto lubi takie szybkie i krótkie wyrzuty dopaminy, chęć na dorzutke jest ogromna w porównaniu do wszystkiego co bralem, dosłownie fukalbym co 2h gdyby nie to, ze aktualnie lecze się na nadciśnienie oraz nie chce pogarszać stanu zdrowia i wpaść w ciągi :) Na poczatku było pięknie, niestety czas działania i okropna zwała u mnie przekreśla ten odczynnik. Wracam do swojego 3-FPM, Pozdrawiam :)

[Nazwa substancji]  

BK Brown

[Od?]  

Atom

[Wygląd]  

Twardy kryształ o brązowym kolorze.

[Metoda]  

Oral

[Aplikacja]  

Przyjęto jakieś 80-100mg. Na pusty żołądek weszło po 30 minutach.

[Czas działania]  

3-4 h

[Tolerancja]  

Średnia

[Opis działania] 

Po 30 minutach od przyjęcia bombki czuć pierwsze efekty stymulacji. Chęć na zrobienie czegokolwiek. Po jakichś 20 minutach weszła przyjemna euforia, a w tle nadal towarzyszył speed. Słowotok taki, że przekrzyczysz każdego by dodać swoje 5 groszy. Z czasem działanie zaczyna słabnąć. Całość zamyka się w 3-4 godzinach. Źrenice powiększone. Jeśli przesadzimy nie należy wyjść z tym do ludzi. Z każdą kolejną wrzutą trzeba zarzucać o wiele więcej niż wcześniej. A o papierosach zapominamy w mgnieniu oka. Przez całą fazę spaliłem może z 1 papierosa.

[Zjazd]  

Raczej nie odczuto. Chęć na dorzutkę również była znikoma. Trudniej już z jedzeniem, oraz spaniem. Za szybko nie uśniemy ;)

[Zalety]

Przyjemne współgranie euforii ze stymulacją
+ Słowotok
+ Dość długi czas działania. Lecz patrząc na BK niezbyt powala
+ Chęć na zrobienie czegokolwiek
+ Brak zjazdu

[Wady]

- Przez następne kilkanaście godzin możemy pożegnać się ze snem, oraz jedzeniem
- Strasznie odwadnia

Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia.

NAJWAŻNIEJSZE:
Nie sugeruj się moimi teoriami!
To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.
Dla ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!
Badania wykonujesz na własną rękę.

ATOM

FAKECCC

DE LUXE, seryjnie dla graczy co lubia sobie stimy i te sprawy bardzo dobere, sadze ze chyba tam apihp i cos, ale nie zgaduje

4cmc

najlepsze jakie jest dostepne

dane bylo na labo wrzucac

check this out

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się