Skocz do zawartości
Gildia_Magów

4 cl pvp blue

Polecane posty

Nazwa: 4 cl pvp blue

Od RcHiro

Ilość: ok. 1,5 g

Wygląd : różnej wielkości na wpół przezroczyste urocze niebieskie kryształy / prawie jak blue meth spod ręki Heisenberga z Breaking Bad :E mrrr 

Sort jest aktywny, 4cl pvp to jedna z substancji, które dość lubię ; ) jest wydajna ( przynajmniej w tym przypadku ).

Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł!

Unikaj dawkowania na oko!

Dawkowanie: 

sniff : 20-40 mg

Czas działania: około godziny

Niedoświadczonym laborantom polecam zaczynać od 20 mg z racji na to, że 4cl pvp to jednak dość mocny ( przynajmniej w moim przekonaniu) stymulant. Doświadczeni mogą sobie celować nawet wyżej jeśli chcą ja nie lubię uczucia niepotrzebnego przestymulowania i z racji na to jednorazowa dawka przyjmowana to max 40 mg chociaż przy 4cl pvp nie zdarza mi się raczej kardio-problem i ewentualne problemy związane z przesadzeniem z dawką jak np. przy prawilnym sorciaku mdphp (nie przy takim, którego trzeba zajebać 100 mg bo dla mnie to nie mdphp tylko jakiś syf ). Czas działania jest zależny od dawki i celu jaki chcemy osiągnąć ale myślę, że to ok 60 minut ( tak jak mówię zależy od dawki i celu jaki chce się osiągnąć) substancja idealnie nadaje się jako zamiennik kofeiny w mniejszej dawce, a w większej do bardziej rekreacyjnych celów. W mniejszych dawkach nie rozpierdziela źrenic więc można spokojnie udać się do miejsca uczęszczanego przez nie ćpające społeczeństwo i nie być zmiażdzonym przez linczujący wzrok ludzi ; ) W większych dawkach i na dłuższą metę niestety po źrenicach będzie już nieco widać ; ) W moim przypadku nie wystąpiła zjeba brak problemów z bezsennością w sumie też nie ale w okresie jesiennym śpię sporo jeśli chodzi o nadprogramowy czas  tak więc tu lepiej mieć pod ręką jakieś benzo o ile ktoś nie neguje połączenia benzo ze stimami . Sort bardzo aktywny, szczypie w nosek ale w takich ilościach jest to do przebolenia jak najbardziej  ; ) kruszy się bardzo dobrze, szybko się wchłania, nie zapycha klamy ; )

Substancja aktywna tak więc nic tylko badać :E

Dzięki @RcHiroza możliiwość zbadania ; ) sort jeden z lepszych .

To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie.
Dla Ciebie może okazać się za mocne!

@Seds. Przy 4cl pvp ale może to kwestia tego że nie zjadłam nawet połowy worka jeszcze .Ale mam takie problemy oststnio po wszystkich klefach :/ tyle że nie kwestia pieczenia a po prostu żeby oprocznic pęcherz muszę siedzieć w łazience 15 minut :E takie to męczące  :E

Po jakiej ilości masz takie problemy?

@Gildia_Magów przy klefedronie, czy trójce  nie odnotowano takich problematycznych skutków ubocznych.

Jedynie 4-cl- pvp

A jak już bo jeszcze ostrożnie  gowno to jeszcze gorsze 4f-cl-pvp

Które pali człowieka od środka.

No odnotowano przeze mnie chociażby i powiedzmy przynajmniej jedną osobę :E ale ostatnio jakoś tak  z klefami mamy :ć sort i tak zajebisty rivera :E cl też przyjemna ^_^

4f-cl-pvp na to nie zamierzałem startować nawet ;)