Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Guest GrzybeQ

Dlaczego nie ma Mefedronu na czarnym rynku?

Recommended Posts

Zreszta dzis w necie kupujac cmc mmc lub analogi mmc to i tak wkolko dostajecie to samo. Przeciez obecne sorty 3cmc nie roznia sie od 4cmc a to wszystko i tak dziala tak samo... Albo ja jestem juz tak przezarty albo na prawde jedyna roznica w tych wszystkich substancjach to wyglad i twardosc... Kupujesz przezroczyste ladne cmc wietrzysz je  i po dwoch dnia masz kamyki bialutkie jak mmc he

Przecież to normalne, że jak "przewietrzysz" ładne przezroczyste cmc, które zapewne nie jest do końca suche, to się utlenia i robi się bialutkie :smoke18:    No i jak Ty nie widzisz różnicy między działaniem np. 3mmc a 4cmc czy nawet 3cmc, to chyba czas na dłuższą przerwę od rc.

Godzinę temu, Kierownik Budowy napisał:

działaniem np. 3mmc a 4cmc czy nawet 3cmc, to chyba czas na dłuższą przerwę od rc

Wlasnie chodzi o to ze na ta chwile to jest juz u mnie rzadkosc 😉 

Godzinę temu, Kierownik Budowy napisał:

to normalne, że jak "przewietrzysz" ładne przezroczyste cmc

No wlasnie CMC czy dzisiejsze MMC. To nie jest normalne, nie wiem czy miales kontakt z ERCEkami w latach 10-15, chociazby czy widziales kiedys pentedron ? Male krysztalki, trzymales je przez miesiac na stole a one dalej byly takie jak na poczatku. Zaden osad sie nie tworzyl, substancje dzialaly ciagle tak samo. Wtedy odczuwales roznice miedzy np pentedronem a etylofenidatem, bufedronem a jakims kryształem. Roznice były odczuwalne tak mocno ze substancje potrafilo sie rozrozniac po dzialaniu a teraz ? Wszystko to jedno i to samo, mowie tu o ogolnodostepnych srodkach, najtanszym gownie, chlorach. 

Vendorzy tez sa swiadomi slabej jakosci swoich srodkow bo zaczeli wprowadzac limity min 5g lub 10g danej substancji. Nie dziwi Was to ze sklepy w necie maja nizsze ceny niz w dark weebie ? Przy takim wilgotnym woreczku z dyszka na pokladzie na zwilgoceniu mozna uzyskac te 2-3g.. he

Ale nie ma co narzekac bo bez byloby jeszcze gorzej he

Ogolnie to smiesza mnie takie dobre porady w stylu odstaw srodki bo juz za duzo hehe. 

BO tak rzeczywiscie kuzwa roznice miedzy 3cmc a 4cmc widac golym okiem hehe. kiedys moze i tak ale dzis to jedno i to samo. Moze to glupio zabrzmi, moze jest jeszcze na forum kilka osob ktore pamietaja moj wstrep do 3cmc

Kiedys trojke rozpoznawalem po pierwszych minutach sniffu bo zawsze wygladaly tak samo. Nagly wstet do wszystkiego, ten stan w glowie ktory co najwyzej porownalbym do wiszenia nad kiblem po dobrze zakrapianej imprezie. Zawsze tak samo, wiec juz po tym pierwszym strzale reszte towaru bez smutku spuszczalem w kilbu. Ostatnio z  wlasnej ciekawosci , po tylu latach wrecz postanowilem zamowic trojeczke tak dla sprobowania, jako dodatek do wprawienia sie w ten stan obrzydzenia aby tylko odejsc od stolu mmc. Jakie bylo moje zdziwienie jak sie okazalo ze 3cmc calkowicie zmienilo swoj profil dzialania na mnie he.... Od tamtej pory serio widze ze cale obecne chlorowe gowno jest takie samo .  

Ale co ja tam wiem 🙂 Wiekszosc z Was mogla by sie uczyc oddde mnie bo zyje w tym swiecie tyle co wy od pieluchy

26 minut temu, Jey Jey napisał:

Wiekszosc z Was mogla by sie uczyc oddde mnie bo zyje w tym swiecie tyle co wy od pieluchy

Nie wiem czy to było skierowane również w moją stronę, ale jeśli tak, to mogę się tylko szeroko uśmiechnąć, bo zobacz na datę rejestracji mojego konta (swojego wieku nie będę podawać, ale zapewne jestem starszy od Ciebie z tego co pamiętam :E  - ta data rejestracji konta, to również odpowiedź na Twoje pytanie, czy pamiętam RC z lat 2010-2015)

No sorry, ale jak Ty nie widzisz różnicy w działaniu, nawet tego dzisiejszego 4cmc i 3cmc, to słabo... Przecież czwórka to prawie sama serotonina i faza przypomina dziwne rozjebanie pomieszane z poplątaniem, a 3cmc to dużo więcej speeda i różnice między tymi dwoma chlorami zauważy nawet laik. Już nawet nie wspomnę i nie porównam 4cmc do 3mmc, bo działanie jest skrajnie inne.

6 godzin temu, Jey Jey napisał:

A w zyciu , nie znajdziesz nigdzie prawdziwego mefa. W dark necie nawet w marketach z pierwszych miejsc na swiecie nie ma. Owszem reklamuja rzekomy mmc ale juz po samych zdjeciach ewidentnie widac ze to nie to he. 

Prawda jest taka ze w dzisiejszych czasach taniej jest produkowac cmc a EU to nie chiny , tutaj kazdy liczy pieniadz.  

A tak btw kto dzis slyszal o dwudziestolatku u ktorego znalezli 48 kg klefa , ten to mial rozmach i talent do pichcenia 😄

Chłopie odstaw to co bierzesz albo bierz połowę. Wygląd mefedronu to kwestia tylko i wyłącznie tego jak to zrobi chemik. Może być jako puder, krystaliczny proszek a może być kryształ.

4 godziny temu, anabelle napisał:

Twierdził ze to jest sprzedane praktycznie zanim jest wyprodukowane a, nie są wstanie zwiększyć ilości bo maja ograniczona ilość produktów do syntezy.

Większość idzie poza granice Pl.

Ja pi**dole

Normalnie dejavu. Średnio co 2 miesiące to samo. 

Wpada ktoś kto cpa od lat i gdera, że nic nie klepie/źle klepie. Pytam go co robi, żeby wyprostować łeb - odpowiedź NIC. 

Leb się sam naprawi ! Jak ? Ludzie ! Jak ? Weźcie mi to wyjasnijcie to zgarniemy Nobla.

Owszem organizm którego nie męczysz alkoholem wraca do siebie ale - raz robi to powoli dwa nie wszystko wyprostuje abstynencja.

Moje pytanie jak abstynencja ureguluje receptory do dziś pozostaje bez odpowiedzi... 

No ale nie %-) najważniejsze jest to, że on ma lekko żółty odcień kryształu i to przez to nie klepie. 

A i już kiedyś pisałem - to, że Wy nie macie dostępu do czegoś nie znaczy, że tego nie ma na rynku. 

Ten sam klient który wysłał mef 80proc do badań wysyłał też kokainę i amfetaminę. Raz wychodzila ilość lepszą raz gorsza, od jednego vendora wychodzil futer 70proc raz od innego 20.

Wy wolicie po omacku kupować wasza sprawa.

Edited by luks1985

2 godziny temu, Kierownik Budowy napisał:

Nie wiem czy to było skierowane również w moją stronę, ale jeśli tak, to mogę się tylko szeroko uśmiechnąć, bo zobacz na datę rejestracji mojego konta (swojego wieku nie będę podawać, ale zapewne jestem starszy od Ciebie z tego co pamiętam :E  - ta data rejestracji konta, to również odpowiedź na Twoje pytanie, czy pamiętam RC z lat 2010-2015)

No sorry, ale jak Ty nie widzisz różnicy w działaniu, nawet tego dzisiejszego 4cmc i 3cmc, to słabo... Przecież czwórka to prawie sama serotonina i faza przypomina dziwne rozjebanie pomieszane z poplątaniem, a 3cmc to dużo więcej speeda i różnice między tymi dwoma chlorami zauważy nawet laik. Już nawet nie wspomnę i nie porównam 4cmc do 3mmc, bo działanie jest skrajnie inne.

Zle odebrałeś moja wypowiedź, z tego co pamiętam to mieliśmy zawsze dobre relacje . Zmieniłeś nick ale coś tam mi świta patrząc właśnie na tą datę 2010 🙂 juz kiedyś poruszaliśmy ten temat he. 

Ostatnio mnie za opis 4cmc zjechaliscie twierdząc że to nie możliwe żeby tak działało.  4cmc mnie pobudza i zawsze tak było. Żeby faza weszła na etap "oczoplasow i magicznych kolorów" musiałbym wrzucić około grama na bombkę. 

Dzisiejsze 3cmc niczym się nie różni od czwórki. Ten sam profil działania. 

50 minut temu, luks1985 napisał:

to, że Wy nie macie dostępu do czegoś nie znaczy, że tego nie ma na rynku. 

Prawda jest taka że większość z Was opowiada bajki zasłyszane lub wyczytane z neta, 90% robi z siebie Bog wie kogo, znawcy tematu . Gadacie o dostępie do  mefa bo wujek kolegi Romka mówił że słyszał od tego z pod piątki że niezły towar na miasto wejdzie. Albo kokainy tak czyste że nawet Pablo pialby z zachwytu a koniec końców nigdy nawet nie widzieliście koksu. 

8 godzin temu, Jey Jey napisał:

. Gadacie o dostępie do  mefa bo wujek kolegi Romka mówił że słyszał od tego z pod piątki że niezły towar na miasto wejdzie.

hahahahahah ahahahaha o ludzie xD gdzie ja tak napisałem. Chłopie na Górnym Śląsku w latach swietności latał bdb mefedron importowany z czech. jeszcze jakis czas od bana chłopaki sciagali mefedron. I dalej tu czy tam da sie cos znalesc ale dla Was wysoka cena to 70-80 zł/ gram to o czym my rozmawiamy.

Albo kokainy tak czyste że nawet Pablo pialby z zachwytu a koniec końców nigdy nawet nie widzieliście koksu. 

Łahhahahahahaha hahaha leze xD w obecnych czasach dobry koks to tylko i wyłącznie kwestia dobrego dostawcy.

Pewnie wszyscy kłamią pewnie kłamie check.it pewnie kłamia laby w Hiszpanii które badaja próbki towaru. Pewnie dla picu podaja, że wykryli MDPV. Pewnie są w zmowie z lokalnymi dilerami.

Prawda jest taka - pisano o tym juz dawno. Jak Ci serio zależy na dobrych RC-kach kupujesz 5 dni za granicą pakujesz walizki i jedziesz do jednego z dwóch krajów gdzie kupisz co chcesz. W cenach Europejskich - czyli jak jestes sępem dla którego bariera 300zł/10gram jest za wysoka to siedz w Pl i płac, płacz i zamawiaj z clearnetu.

Choc mi sie wydaje, że jestes owocem pierwszych lat RC w tym kraju gdzie dobry towar był na każdym rogu. Cpałes ile wlezie i po 5-7 latach bez detoxu, bez zmiany podejscia chcecie, żeby dalej klepało tak jak klepało hahaha xD

A zwłaszcza ten fragment :

Ostatnio mnie za opis 4cmc zjechaliscie twierdząc że to nie możliwe żeby tak działało.  4cmc mnie pobudza i zawsze tak było. Żeby faza weszła na etap "oczoplasow i magicznych kolorów" musiałbym wrzucić około grama na bombkę. 

Chłopie masz zajebany układ serotogeniczny. Głównie wtedy 3 i 4 cmc działaja tak samo. No ale nie ! To na pewno 3 laboratoria, setki zadowolonych klientów i setki dilerów robią nas w konia.

Nadal żadne z Was nie powiedziało co zrobiło, żeby naprawic tolerke. Wyprostowac receptory i przywrócic odczuwanie przyjemności i satysfakcji. Bez wyprostoweania tych procesów możecie dostac prawilny mefedron i ch*ja z tego bedzie bo organizm nie bedzie w stanie odczuc pełni wrażeń.   Ba. Nawet cpanie 1gr ketona per noc pierdoli tolerke. Kiedys sie przyjmowało, że po ok 200mg MDMA trzeba odpoczywac miesiac, żeby sie straty odrobiły a tutaj ludzie cpajacy 5-10 x wiecej twierdza, że trzeba odpoczywac tyle samo hehehehehehehehehe

znów bedzie kupa smiechu, że sie naogladalem "slepnac od swiateł". Krótka historia. Kilka lat temu byłem w Radomiu u znajomych. Juz wtedy pojedyncze osoby kręciły lody w Warszawie.Będąc tam koleżka mnie ugościł ichniejszą amfetamina. Z amfetaminą nie miało to nic wspólnego. Okazało się, że znam jego dostawce. Generalnie w Radomiu znałem 5 osob. Wszyscy zwiazani  z pewnym klubem 😉   Wiec pytam, jego dostawce czemu pcha jakies chujstwo zamiast amfy.

No to chłop mówi, że ma dwa sorty i lepiej mu idzie ten sort co ja próbowałem. PO paru miesiacach wziałem do radomia troche lokalnego przysmaku. Mało komu smakował. I ch sort "lepszy". Tak sie zmienia rynek.

Edited by luks1985

I wszystko jasne.

@Jey Jey to @joe (no tak po kliknieciu małpki i wyswietleniu listy userów nie ma takiego jak Joe).  Po pobieżnym przejrzeniu postów Joe widac jak dbał o siebie. Żeby klepło musiał wrzucać 200-300mg na jedna dziurke. Czyli szło ok 400-600mg na start. czyli juz na start chłop przekraczal dawke czterokrotnie, bo dawka 150mg to dawka optymalna dla człowieka o normalnym typie budowy ciała i wadze 70-80kg.

czyli żebysmy mieli jasność. Gość nakurwia RC od 8 -9 lat. nakurwia kilka/kilkanascie gram / weekend -> o jakims czasie RC przestaja działać wiec zamiast detoxu nakurwia jeszcze wiecej :D. Jak już sytuacja jest podbramkowa przestaje cpac daje sobie pare tygodni/ miesiecy (whetever nie ma wiekszego znaczenia) i znów wraca do cpania i nadal nic nie działa xD

Ciekawe czemu ? No jak to ! Dilerzy nas robia w konia ! Nie ! to niew kwestia tolerki i spierdolonego organizmu.

Ps a temat tego czemu w ciagach i to długich lepiej wszystko klepie. proste. Organizm działa na zmniejszonych obrotach i uruchamia mechanizmy kompensujace brak tego czy tamtego. Oczywiscie nie jest to zdrowe ale organizm robi wszystko, żeby zapewnic odpowiedni przebieg poszczegolnych procesów. i tak jak masz mało sodu to organizm go kradnie z innych miejsc, żeby utrzymac odpowiednie stezenie we krwi. iTd polecam wpisac w google np mechanizmy kompensacyjne sód. 😄

Edited by luks1985

W dniu 3.11.2020 o 18:57, Jey Jey napisał:

A w zyciu , nie znajdziesz nigdzie prawdziwego mefa. W dark necie nawet w marketach z pierwszych miejsc na swiecie nie ma. Owszem reklamuja rzekomy mmc ale juz po samych zdjeciach ewidentnie widac ze to nie to he. 

Prawda jest taka ze w dzisiejszych czasach taniej jest produkowac cmc a EU to nie chiny , tutaj kazdy liczy pieniadz.  

A tak btw kto dzis slyszal o dwudziestolatku u ktorego znalezli 48 kg klefa , ten to mial rozmach i talent do pichcenia 😄

Wiesz co, są na tym forum użytkownicy którzy mieli okazję się przekonać że 4mmc jest, ma się dobrze i że nie kupisz go na darknetowych giełdach. Tylko i wyłącznie direct deal i jest ok 4 vendorow którzy 95-98% mefa ogarniają. Teraz jednak problem przez Pandemie jest, co nie zmienia faktu że vendorzy dalej są. 

Zresztą, drake11 może Ci opowiedziec swoją historię 🙂

Edited by Richie

Prawda jest taka, że jak dobrze poszukasz to znajdziesz legitne 4mmc, jakiś czas wyrwałem maila do gościa, który wcześniej działał głównie w dm. Stówa za gieta to dla niektórych kosmos granica, ale moim zdaniem lepiej pokarac się gitem legitnej mefki za stówkę, niż dołożyć stówę do piątki klefa 😄 ziomal sprawdzał to na testach od sin-u i wyszło 4mmc, a u większości osiedlowych sebixów każdy kryształ to mef, 40 zeta za sztukę a w rzeczywistości dostają ozenione na ilości 4cmc 😂😂😂

W dniu 10.11.2020 o 18:18, Richie napisał:

Wiesz co, są na tym forum użytkownicy którzy mieli okazję się przekonać że 4mmc jest, ma się dobrze i że nie kupisz go na darknetowych giełdach. Tylko i wyłącznie direct deal i jest ok 4 vendorow którzy 95-98% mefa ogarniają. Teraz jednak problem przez Pandemie jest, co nie zmienia faktu że vendorzy dalej są. 

Zresztą, drake11 może Ci opowiedziec swoją historię 🙂

ta potwierdzam był legitny mef

nie kupisz go na darknetowych giełdach

I tego się trzymajmy 😉

95-98

Wiesz, że taka czystość jest dosc abstrakcyjna i osiągnie ją tylko bardzo doświadczony chemik i na bdb sprzęcie ? A taki sprzęt to rzadkość na rynku RC. Huba, że to takie 98proc jak mają vendorzy 4cmc w clearnecie ? Te 4cmc co trza przyjechać 250 mg i jest fajna faza gdzie już 150 powinno pozamiatać.

Godzinę temu, Sundial napisał:

jadłeś 4-MMC przed 2010?

Weź mi wyjaśnij jaki sens ma twierdząca  odpowiedź na Twoje pytanie ?

Nawet jeśli by jadł to musiałby nakurwiac sam mefedron, żeby obecnie odczuwać w jakimkolwiek stopniu "starą magię".

Ew popierdólki typu pentedron / bufedron.

Ocena po wyglądzie / zapachu też nie ma większego sensu.

48 minut temu, drake11 napisał:

to przebijalo all 3mmc od polaczkow sie chowa

Równie dobrze mogłeś dostać np 4emc czy metylon. 

2 godziny temu, Sundial napisał:

jadłeś 4-MMC przed 2010?

Ja jadłem. Pół roku wcześniej jadłem tez kilka rodzaji 3cmc i 3mmc.

I te 4mmc od które pobrałem od tego vendora miażdży na głowę wszystkie chlory, działa tak jak mef przed delegalem. Szczerze mówiąc wolę dopłacić do legitnego mefa i zjeść piątkę zamiast dychę 3mmc czy 3cmc w podobnych pieniądzach wgl inna faza

Jeśli sądzicie, że gdziekolwiek ogarniecie mefa 98% (hahahaha), to się mylicie. Chyba, że wasz wujek wspiera koncerny farmaceutyczne i sam wam coś takiego zsyntetyzuje. Ani na clear ani na DM czegoś takiego nie ma. W ogóle to jestem pewien, że albo ta czystość jest zmyslona, albo V sam deklaruje taka, a nie inną. Tak jak na rynku RC wszystkie odczynniki są większej bądź równej czystości 99%, a na DM wszystkie dragi są maksymalnej czystości bez dodatków xD Na DM strzelam, że spośród wszystkich ofert z mefem 10% z nich może nim rzeczywiście być, a to i tak produkt wątpliwej czystości i jakości.

Wyślijcie swoje zajebiste mefedrony do badań, to może to wam coś powie. Z chemią jest jak z gastronomia, możesz zrobić takie sztuczki, że nie ogarniesz do końca co zjadasz. Dopiero realne testy laboratoryjne prawdę pokażą. Bo to że coś ma typowy zapach, a euforię większa niż po MDMA, to żaden dowód. Tym bardziej, że jak już @NoMercy wspomniał. Wiem, że chociaż jeden użytkownik, który się tu wypowiada w 2010 (kiedy mefa można było spróbować w pełnej jego okazałości) miał 13 lat. Trochę to wygląda jak kłótnia o podłożu religijnym, wierzycie, że to mef, ale żadnych innych dowodów poza wiara nie macie, to po co w ogóle wchodzić w dyskusję :E

Edited by DontFlyTooHigh

15 godzin temu, drake11 napisał:

@luks1985ale @Richie mam pewny kontakt i raz jadlem w 2018 pod koniec roku i teraz w marcu to nie zaden mec zapach był typowy i działanie też w skrocie euforia większa niż po mdma

Sto razy tłumaczone. Nie ma znaczenia jak wygląda substancja a Ty dalej swoje.

Druga rzecz - nie mówię o MEC- u tylko o EMC u to różnica jak między ministrem a ministrantem.

Każdy Seba ma mefa na ulicy a faktycznie jest to wszystko aż strach to sprawdzać bo tam będzie. 

Całe szczęście że jeszcze można dostać prawdziwe 3mmc bo inaczej to byłą by straszna dupa

Zjadlem przez 3 dni 5g 3cmc po kilku dniach mialem na 100% mefedron i prawie nie zadzialal oprocz nie brania cmc przez kilka miesiecy moge cos zrobic zeby lepiej dzialal? Mozecie podrzucić jakies linki albo dac rady pozdro

Ps byl potwierdzony jestem jadlem jeszcze koko tego dnia i dzialalo dobrze