Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Gość GrzybeQ

Dlaczego nie ma Mefedronu na czarnym rynku?

Polecane posty

Dnia 14.01.2018 o 13:14, Wojt napisał:

W Holandii kupic 4MMC? yhym i skad będzie pewnosc ze to jest 4mmc a nie coś innego? Zrobic badania na miejscu? Aha odrazu mowie, ze 3mmc mialo czasami tak sam zapach jak 4mmc. Do tego 3mmc bywalo zanieczyszczone 4mmc czyli nie rozpoznasz co jest czym. 

Mef czyli 4mmc przed pojawieniem sie sklepow stacjonarnych kosztowal 60-80 zl, gdy pojawily sie sklepy na rynku to sprzedawany byl po 100 za gram na ulicy. W sklepie kosztowal okolo 80 zlotych za 0,5gr.

Po delegalizacji mef latal po 150-200 za gram, jak ktos mial kupic to i tak kupil.

Dzisiaj ludzie jak chca, to kupuja na cebulce a nie lataja i szukaja czegos, o czym nie maja pojęcia ;) 

Dziękuje

A skąd masz pewność że to co dostajesz od vendora yo jest to o czym mówi? Ryzyk,  fizyk.  Ale myślę że jeśli w Holandii jest legalne 3 mmc to nie będZie problemu go pozyskać. 

Dnia 17.01.2018 o 12:23, emmsk napisał:

W holi to juz nawet dobry koks ciężko  dostać , próbowałem pseudo cmc z Rotterdamu za 30 € I było chujowe za to w Hadze trafiłem po 20 luks (dokładnie taki jaki był 3-4 lata temu  po 2 spotkaniach kontakt się urwał I dałem sobie spokoj : x

Nie ma problemu z koksem w NL.

Tak samo jak z pasta.

Dnia 5.11.2017 o 15:03, storczyk22 napisał:

4 MMC dość czyste na darknecie możesz dostać . Gram ok 75 zł . W hurcie taniej.

Cena sredniej jakosci mefa w darknecie to ok 100zl.

Dnia 2.11.2017 o 12:43, Camomile napisał:

Jak nie ma jak jest? :P

Tylko ceny są zaporowe...

Przy najmniej w moich kręgach.

Z dobrych zrodel 70-120zl gram bez negocjacji.

Sa tez wersje 35zl gram <rotfl>

Proste, polowa z was w dupie byla i gowno widziala :D Koksu nie ma w holandii :niewinny: Chyba podbijasz do turasów albo marokańców co stoją przy coffach i słyszysz ksz, ksz, kolega, mariłana, kokaina i otrzymujesz 2cp albo slabej jakosci feczure hahaha. Czasami jak czytam co wy tu wypisujecie to sie zastanawiam, z ktorej choini sie zerwaliscie...

Tu wszyscy z darkneta  korzystają, ciekawe czemu tu siedzą i kupują śmieci maja dostęp  do  twardych narkotyków :D

Co do mefedrononu, aż tak wam zależy na czymś neurotoksycznym? Skórka  nie warta wyprawki.

Dnia 21.01.2018 o 14:31, Miziak napisał:

Tu wszyscy z darkneta  korzystają, ciekawe czemu tu siedzą i kupują śmieci maja dostęp  do  twardych narkotyków :D

Co do mefedrononu, aż tak wam zależy na czymś neurotoksycznym? Skórka  nie warta wyprawki.

Każdy bk to syf. 

Myślę że mało kto ma dostęp do darkneta.  

Dnia 21.01.2018 o 14:31, Miziak napisał:

Sprawdz tabelki toksyczne; mef jest jednym z bezpoeczniekszych :niewinny: ofc. synteza laboratoryjna nie w baraku.

@zoppot jemu chodzi o domniemaną neurotoksyczność związku przez nadmierną metylację czy co to tam było, a nie jakość mefedronu jak z syntezy u damiana w garazu.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5771050/

toksyczny jest na pewno, możliwe że nie tylko neurotoksyczny, masz tam o wywolywaniu stalych zmian w komorkach. kardiotoksyczny tez moze byc w zwiazku z dzialaniem na serotonine pewnie, bo to domena grupy metylowej albo fluoru przy b-k.

Jest bomba na cebulce, taki jak 8-9 lat temu ;-) To jaki byl kiedys dalej bardzo dobrze pamietam z wlasnego doswiadczenia, nie z opowiadan kolegow ktorzy na SORze po mieszaniu obecnych ketonow konczyli ale kolega kolegi im opowiedzial jak to bylo ;-)

Dnia 8.02.2018 o 00:19, horsii napisał:

@zoppot jemu chodzi o domniemaną neurotoksyczność związku przez nadmierną metylację czy co to tam było, a nie jakość mefedronu jak z syntezy u damiana w garazu.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5771050/

toksyczny jest na pewno, możliwe że nie tylko neurotoksyczny, masz tam o wywolywaniu stalych zmian w komorkach. kardiotoksyczny tez moze byc w zwiazku z dzialaniem na serotonine pewnie, bo to domena grupy metylowej albo fluoru przy b-k.

Metabolitem mefa nie jest przypadkiem jakas metylowa wersja efedryny tak jak jest w przypadku metkata i pseudoefki? Kardiotoksyczność to w sumie głównie przez to. Co do samego działania na sero to też pewnie jest jakiś punkt odniesienia, bo taki 4-MAR był w pizdu kardiotoksyczny i został zapomniany. 

Edytowano przez 3liza

Nie jest wykluczone ze Mefedron moze byc przekonwertowany w organizmie do strukturalnie bardzo podobnej 4-Methyloefedryny, jest  ona kardiotoksyczna oczywiscie. Jednak szczerze mowiac, odczycia po dobrej jakosci mefie sa zgola odmienne do wrazen po klefie, klef niby i tak nie jest taki zly jak reszta syfu ale mefik to bylo samo zdrowie w porownaniu z 4CMC, testowane 2 tygodnie temu cmc a mefik przedwczoraj - jakosciowo jak pre-ban ;-)

Mefedron jest, ma nawet jeden polski vendor na DM, ale jakiś taki zabrudzony. Jakisz czas temu zamawiałem z Kazachstanu, 100% mefedron, czysty biały kryształ, no i wiadomo ten zapach, chociaż najlepszy mef jaki w zyciu jadłem nie miał zapachu w ogóle.

Probowales tego od PL vendora ? Ja sie nie zalapalem zanim sie skonczyl ale dziwny z wygladu jest. Duza biala klucha. 

Mefik tylko direct deal, kilku vendorow poza marketem oferuje, ceny rozne, od 10 do 40 funciakow za gram

Ciekawy temat, może jakieś małe aktualizacje? Szczerze powiedziawszy to poszukuje starej mefy od jakichś 4 lat, a wszystko co dostaje to zawsze jakiś zamiennik (Oczywiście coraz gorszy syf). Naprawdę idzie ogarnać porządne 4mmc albo 3mmc? Powinni zacząć produkować to z powrotem, bo sklepy i tak działają jak działaly i wysyłają już prawnie nielegalny towar. To skoro i tak nielegalny to może zaopatrzyli by się w coś co było kiedyś i było lepsze. 

Zreztą ta pierwsza mef z poza sklepów nie pachniała tak intensywnie jak te wszystkie 3cmc 4cmc itp.  i miała postać rónych ładnych pałeczek (ala ryż). I ja to uwazam, za prawdziwą,, konkretną, starą mefke.  Znajdzcie mi dzisiaj taki sprzęt po którymy  tak skacze ekran, jest tak gigantyczna euforia i tak mało odczuwalny zjazd. Po prostu się kładłeś spać, a na drugi dzień nie pamiętałeś ze cokolwiek waliłeś. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się