Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Gość GrzybeQ

Dlaczego nie ma Mefedronu na czarnym rynku?

Polecane posty

Gość GrzybeQ

Może głupie pytanie, ale dlaczego dilerzy narkotyków nie handlują mefedronem? Na rynku mamy pięć głównych substancji: marihuane, amfetamine, kokaine, ectasy(mdma) i lsd. Mefedron idealnie uzupełniałby tą piątkę. Więc o co chodzi?

Produkcja kolego, produkcja... Znam tylko garstke labo z którym udaloby sie dobic targu.. Poza tym cala reszta zakladow woli wyrabiac legalne rc niz ryzykowac upadek firmy dla marnego mefedronu. 

Zauważ ze w przypadku tych twoich 5substancji nie ma zbytnio różnicy między dilerka a produkcja bo jedno i drugie jest nielegalne. W przeciwieństwie do zakładów labo które na legalu wyciagaja kupe kasy he

Tak mi się wydaje... 

Gość GrzybeQ

Ciekawe czy coś się ruszy po nowym roku, bo w Polsce ma być delegal na koniec grudnia i ma też wejść dyrektywa unijna odnośnie dopalaczy. Może wtedy wrócę do produkcji mefedronu.

Gość zvcvwtoi

ktoś kto czytał całą dyrektywę może sie wypowiedzieć? zabija ona całkowicie możliwość handlu dla vendorów czy po raz setny po prostu wejdzie w obrót zamiennik zamiennika innego zamiennika i ludzie będą się truć jeszcze gorszym syfem?

ps. z tego co kojarze to przynajmniej dwóch V pisalo ze juz nawet sa przygotowani z nowym sprzetem 

ciekawe tylko jak bardzo gowniane to bedzie i czy przejdą na sprzedaz only per mail 

Edytowano przez zvcvwtoi

11 godzin temu, Joe napisał:

Produkcja kolego, produkcja... Znam tylko garstke labo z którym udaloby sie dobic targu.. Poza tym cala reszta zakladow woli wyrabiac legalne rc niz ryzykowac upadek firmy dla marnego mefedronu. 

Zauważ ze w przypadku tych twoich 5substancji nie ma zbytnio różnicy między dilerka a produkcja bo jedno i drugie jest nielegalne. W przeciwieństwie do zakładów labo które na legalu wyciagaja kupe kasy he

Tak mi się wydaje... 

Jest w tym sens co piszesz. Tylko nasuwa mi się jedna myśl. Dlaczego tak łatwo idzie dostać 3mmc? I to prawdziwe ,kozackie 3mmc a nie cmc z czymś. Mam dwóch typów co ma takie mmc ,że głowa boli,a nie mają 4mmc. 

23 godziny temu, Joe napisał:

Tak mi się wydaje... 

Mefa wyprodukujesz w srednio urzadzonym garazu.

23 godziny temu, GrzybeQ napisał:

Ciekawe czy coś się ruszy po nowym roku, bo w Polsce ma być delegal na koniec grudnia i ma też wejść dyrektywa unijna odnośnie dopalaczy. Może wtedy wrócę do produkcji mefedronu.

Nie wroci.

Po raz tysieczny - mef nie wroci.

12 godzin temu, blackthug napisał:

Jest w tym sens co piszesz. Tylko nasuwa mi się jedna myśl. Dlaczego tak łatwo idzie dostać 3mmc? I to prawdziwe ,kozackie 3mmc a nie cmc z czymś. Mam dwóch typów co ma takie mmc ,że głowa boli,a nie mają 4mmc. 

3mmc jest dalej legalne w kilku krajach.

W ramach ciekawostki. 4cmc z indi latalo po 25f gram jako mef.

Jakby nie wysylka do lab do dzis by bylo najlepszym mefem w historii:)))

Nigdy nic nie zamawiałem, ale myślę, że po ciemnej stronie internetu dałoby się znaleźć true 4MMC, a to dalej czarny rynek. :biggreen:.

Wydaje mi się, że i 4-MEC i 4-EMC też gdzieniegdzie są legalne:sniff:.

Gość Camomile

Jak nie ma jak jest? :P

Tylko ceny są zaporowe...

Przy najmniej w moich kręgach.

Gość storczyk22

4 MMC dość czyste na darknecie możesz dostać . Gram ok 75 zł . W hurcie taniej.

Ta kończymy to bo to nie dział i temat na przepychanki, a z racji ze poison lubię czyt. Twoje posty, lubię też czasem lekko dopiec hehe.. PPrzepraszamy, kończymy te wywody o darknecie.

Gość zvcvwtoi

no dokładnie komu zaufacie taki później towar macie

jest masa dobrego sprzętu na BM trzeba sie tylko dowiedziec kto swojakiem a kto kurwą aktorem zanim zacznie się wysyłać swoje pieniądze gdziekolwiek ale,niektórzy jak na własnych błędach się nie nauczą to inaczej sie nie nauczą a potem chodzi taka a nie inna opinia o darkach <_<

Odpowiedź jest dość prosta. Skąd wziąć dobry mef?  Można pojechać do Holandii i Zrobić duże zapasy i trzeba by gonić gdzieś po 100 zł a i tak ludzie nie braliby bo to kupa kasy. Niektórzy nie mają 50 zł aby kupić jakiś zamiennik i dilera.  Tym bardziej że jest co raz więcej osób co zaczyna od 3 cmc czy 4 cmc i odlot mają nieziemski bo nigdy nie próbowali mefedronu. 

W Holandii kupic 4MMC? yhym i skad będzie pewnosc ze to jest 4mmc a nie coś innego? Zrobic badania na miejscu? Aha odrazu mowie, ze 3mmc mialo czasami tak sam zapach jak 4mmc. Do tego 3mmc bywalo zanieczyszczone 4mmc czyli nie rozpoznasz co jest czym. 

Mef czyli 4mmc przed pojawieniem sie sklepow stacjonarnych kosztowal 60-80 zl, gdy pojawily sie sklepy na rynku to sprzedawany byl po 100 za gram na ulicy. W sklepie kosztowal okolo 80 zlotych za 0,5gr.

Po delegalizacji mef latal po 150-200 za gram, jak ktos mial kupic to i tak kupil.

Dzisiaj ludzie jak chca, to kupuja na cebulce a nie lataja i szukaja czegos, o czym nie maja pojęcia ;) 

Dziękuje

W holi to juz nawet dobry koks ciężko  dostać , próbowałem pseudo cmc z Rotterdamu za 30 € I było chujowe za to w Hadze trafiłem po 20 luks (dokładnie taki jaki był 3-4 lata temu  po 2 spotkaniach kontakt się urwał I dałem sobie spokoj : x

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się