Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Seds

3CMC CRYSTAL

Polecane posty

3CMC CRYSTAL

Pochodzenie: Bohater

Ilość: 1g

Wygląd produktu:0Zwr0hd.jpg

Produkt w formie ładnego, ciężko kruszącego się kryształu. Bez charakterystycznego zapachu.

Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł!

Unikaj dawkowania na oko!

Dawkowanie zalecane: 150-200mg

Dawkowanie laboranta 2x 150 mg sniff

Efekty działania: Bardzo dobra trójka wchodzi lekkim rushem pozostawiając sympatyczną symulację, chęć do działania, empatię

oraz znacznie podniesione libido.

Podsumowanie: Jak na użytkownika z niską tolerancją to jestem wręcz w szoku, dobra trójka jak na dzisiejsze czasy, ładny twardy kamień.

To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie.
Dla Ciebie może okazać się za mocne!

Co: 3 CMC

Wygląd : 1,5g w jednym przezroczystym krysztale

TESTOWANE ONLY SNIFF

Opis:Niedługo myslac wrzuciłem na oko 150-200 mg klama [poryta,czuc wjazd ten rush który uwielbiam,lekki speed w tle gra zajebiscie z ''ogarem na głowie'',czuje ze mysle 2 razy szybciej.Wczoraj testowałem czwórke od rc.hem.. wiec tolerka jest spora ale i tak zaskoczonko.Po 40 minutach pojawia sie cisnienie wiec dorzucam '' na oko'' tyle.Efekty podobne,podoba mi sie ta naturalność -- nie potrzebuje '' gadki na siłe'' ,dodatkowo silne skupienie  na wykonywanej czynnosci

Na mojego szczura tak zadziałało,NIE sugeruj sie dawkami,spozytymi przez szczura

[ Data Testu 18.10.2017]

Zaloguj się, aby obserwować