Skocz do zawartości

Polecane posty

CZemu nigdzie nie ma info czym ten MAF tak naprawde jest, jakas charakterystyka? Nawet nazwy chemicznej nie ma.

22 godziny temu, NapalonyMurzyn napisał:

Dawkowanie:  korzystam z waporyzatora do nosa (tzw. psikacz) 0,15ml/psik czyli 1,5mg przy moim stężeniu. Na początek pewnie 1,5mg starczy dla zielonego, ja zaczynałem od 3mg, teraz do 9mg, z kanna maks 6mg.

@NapalonyMurzyn, to się nazywa ATOMIZER
Waporyzator, od waporyzacji, czyli terminu na oddzielenie pary wodnej, służy do 'palenia bez ognia' ;)

Po raz kolejny @RC Chemicals Nie zawiodło, ostatnio podzielili mi zamówienie na dwa- kończył im się towar na stanie, musieli domówić, więc wysłali ile się dało (połowę), w drugim nie dość, że wysłali o 40% więcej (czyli łącznie otrzymałem 120% zamówienia), to jeszcze darmową wysyłką! Polecam sklep, niezwykle rzetelny i fachowy sprzedawca, dodatkowo kontakt pierwsza klasa.

Jak ze skrętem po tym? Widzę, że zdania są podzielone. Ja mam za sobą już prawie miesiąc zabawy i po mału zabieram się za odstawienie. Na ile dni męczarni się szykować?

Skręt ciężki, ale mniej straszny niż po u na przykład, mnie trzymał tydzien, ale pierwszy dzień po odstawieniu jeszcze tak nie czuć, na następny robi się źle i następne trzy są najgorsze, trochę ponad miesiąc bralam, teraz znowu się skończyło będę czekała na paczkę żeby to zaleczyc xd

Co do skręta po tym: po przerobieniu sztuki w 9-10 dni (wcześniej jeszcze połówka, ale szła dwa tygodnie, póki nie odkryłem palenia MAFa), trwał z 5-6 dni, przy czym rowerki i pocenie się na zmianę z zamarzaniem oraz godzinami na kiblu to jakieś 3. Protip: nie palić, nie waporyzować, starczy na dłużej i nie skręci tak konkretnie. 0,7g przerobione w jakieś 2,5 tygodnia nie spowodowało tak spektakularnych efektów objawów abstynencyjnych. Polecam robić psikacz w glicerynie i elo, starcza na długo, biodostępność git, same plusy, oczywiście poza tym, że palenie kosi nieporównywalnie mocniej i czuć wjazd niemal natychmiast. Nie wiem, jak i.v. bo sam się nie kłuję (nikt inny również mi tego nie robi, pfuj).

Edytowano przez dzej

7 godzin temu, deathinfirstperson napisał:

Możesz wypić jakąś herbatke typu xenna ale nie pij za często bo to niezdrowe dla jelit podobno :P

no jak niezdrowe, to lepiej nie :niewinny: próbuję piwem podobno zdrowe xd

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA