Skocz do zawartości

Polecane posty

Chciałabym opisać w tym temacie produkt od danego vendora o nazwie "2 MAF". Moim zdaniem jest od produktem o bardzo wysokiej jakości, jest bardzo aktywny przy małych dawkach. Chcąc używać tego produktu powinno posiadać się wagę z dokładnością do co najmniej dwóch miejsc po przecinku. JA takiej wagi nie posiadam i zdaję sobie sprawę z tego, że moje doświadczenie mogło być nie do końca bezpieczne, nie promuje takiego zachowania, nie należy postępować w taki sposób, jednak to samo doświadczenie z użyciem dokładniejszej wagi jest stosunkowo bezpieczne. Moje doświadczenie wyglądało w następujący sposób:

Najpierw zaopatrzyłam się w dwie buteleczki z dozownikami takiego typu: http://www.opakowania.biz/wyszukiwarka,produkty,opakowania+do+kropli+do+nosa,,0_0_0___. Można po prostu zakupić w aptece produkt typu sinudafen, acatar, następnie wylać zawartość, ważne żeby możliwe było odkręcenie buteleczki.Więc potrzebne będzie:

-wyżej opisany pojemniczek

-2MAF

-gliceryna

-strzykawka 5-20 ml zależy od pożądanej objętości roztworu

-ewentualnie spirytus, ja wybrałam wersję bez niego

-pojemniczek

DOŚWIADCZENIE:

Do buteleczki A wlano 20ml gliceryny oraz wsypano 100mg (zważone wagą 0,1 jednak polecam dokładniejszą wagę). Aby wiedzieć ile mg będzie zawierał jeden "psik" czyli jedna dawka sprawdzono poprzez wlanie 5ml czystej gliceryny do dozownika, a następnie wypsikano ją licząc ilość wypsikanych dawek następnie ułożono prostą proporcję

5ml - 50 psiknięć (dawek)

20ml - 200 psiknięć (dawek)

Kolejna proporcja będzie służyła wyliczeniu ile mg MAFA zawiera jedno psiknięcie

200 dawek - 100mg

1 dawka - 0,5mg

Jeśli ktoś będzie miał problem z ułożeniem proporcji: Potrzebujemy 3 wiadome i jedną niewiadomą w przypadku powyżej:

200 dawek (wiadoma wyliczona wcześniej) - 100mg (wiadoma, po prostu ilość wsypanej substancji)

1 dawka (wiadoma, interesuje nas taka ilość) - x (niewiadoma - ilość substancji w jednej dawce)

Następnie należy pomnożyć na krzyż dwie niewiadome a przez trzecią niewiadomą podzielić wynik mnożenia

Jeśli ktoś nadal będzie miał problem zapraszam na priv lub google :niewinny:

Drugą porcję przygotowano w analogiczny sposób wyszło:

167 dawek - 320 mg

1 dawka - 1,9 mg

Dawki oczywiście dobieramy biorąc pod uwagę tolerancję oraz pożądany efekt doświadczenia, dla osób bez tolerancji polecam zaczynać od dawki 0,5mg następnie odczekać co najmniej pół godziny przed przyjęciem drugiej jeśli pierwsza nie da pożądanego efektu. Szczurek z małą tolerancja przyjął 5mg substancji i przyniosło to niepożądane efekty, jednak została mu udzielona pomoc w porę. Szczurek z większą tolerancją przyjmuje dawki 3,8 mg i czuje się dobrze, a nawet bardzo dobrze :D Mam nadzieję, że pomogłam i czekam aż inni forumowicze wypowiedzą się na temat tej substancji, vendora oceniam 10/10. Pozdrawiam wszystkich chemików <3

ten caly maf dzialaniem jest cos zblizony do u 47700, czy raczej w strone fu-f? a u 48800 od vendora ktos testowal? tak nnie naszlo na ta ulke ze od tygodnia codziennie mysle zeby skolowac cos podobnego

Edytowano przez Opak

U48 dostałam w gratisie za co bardzo dziękuję vendorowi, jednak jest ono niezbyt aktywne, no może ja poczulam 0,25/15 po sniffie 60mg ale przeprowadze dokładniejsze badania, bardziej podchodzi pod u47, ale coś pomiędzy u47 a fuf, mniej euforyczne od U, ale fufa nie mialam w proszku, tylko sprej I czarodziej, który moim zdaniem był też dobry. Za to 2maf jest bardzo wydajny, nie próbowałam pierwszych sortów U47, ale porównując do tych z lipca/sierpnia to wolę Mafa :3

Zamówiłem sampelka 2MAF.

Kontakt, realizacja zamówienia i pakowanie - wszystko na wysokim , profesjonalnym poziomie. 3x10

Co do jakości 2MAF..

BEZ WAGI NIE PODCHODZIĆ !!! SORT MEGA AKTYWNY !!!

Warto zastosować metodę którą powyżej pokazuje @deathinfirstperson

W prosty sposób można bezprzypałowo aplikować bezpieczną dawkę.

P.S. Świeżaki niech w ogóle się nie zabierają, jeśli już to rozcieńczać w wiadrze wody.

P.S.2  A ja po tym bym tylko spał i spał...

Peace

Edytowano przez Injection with a Poison

Witajcie chciałabym poinformować iż po ciągu na mafie NIE DOŚWIADCZYŁAM SKRĘTA jak to możliwe? A wy jak mieliście? Miałam kilkudniowy ciąg, na którym nie trzezwialam, nawet w nocy wstawalam dowalic, a moje dawki sięgały nawet, 10mg! Tylko wtedy straszne noody, urwany film na chwilę itp ostro po prostu, nie polecam, szczególnie początkującym. Po dalszych testach mówię "NIE ZAAWANSOWANYM OFODRADZAM JAKĄKOLWIEK ZABAWĘ Z MAFEM, EWENTUALNIE POD OKIEM KOGOŚ WPRAWIONEGO I ODPOWIEDZIALNEGO, pozdrawiam gorąco wszystkie mile i kochane stworzonka 

Podbijam teorię o braku skręta. Jest, ale w porównaniu do FuFa trwa krócej, ja niecałe 2 dni chodziłem po ścianach po przerobieniu może z 0,5 g (reszta poszła w kibel) gdzie przy FuFie ten czas był z dwa razy dłuższy. Potem parę dni sporadycznych cold turkey i szybkiej mowy, przeszło na tyle lekko, że kolejna połówka jest już u mnie. Przerobię ze 150 mg i leci w kibel.

Gorzej mi było po paru dniach zażywania pod wpływem niż podczas skrętu, w tę stronę to chyba działa. Gdyby tak jeden buszek grzał satysfakcjonująco przez te 4-8h... 

Nie, jestem przyzwyczajony do myśli, że fentanyl chodzi po tysiąc złotych za gram. Nie znam też nikogo kto by nie włożył palucha do worka z fentem, choćby w celu samobójstwa - poza tym zawsze istniałoby wtedy ryzyko kompromitacji przy próbie odzyskania towaru na skręcie, wolę udawać, że wszystko jest ok.

18 godzin temu, deathinfirstperson napisał:

Po jakim czasie od ostatniej dawki wystąpił u Ciebie? Ja na ewentualnego sekręta planuje popalić nowego czarodzieja, który jest bardzo słaby, ledwo wyczuwalny. Czy to dobry pomysł? 

Trudno powiedzieć po ilu godzinach, bo byłem już mocno struty, ale raczej tego samego dnia wieczorem, gdy przestaję około południa, to jest już piekiełko.

U mnie reszta worka już wypłukana i powoli plany nad kolacją, jutro do roboty,

Ja resztę oddaje kumpeli i inne zapasy z tej grupy substancji, czułam takie klucie nad sercem i robiło mi się gorąco I słabo, nie warto dla fazy potem takie coś przeżywać, ale substancja dobra dla osób, które potrafią panować nad dobieraniem, pozdrowiam! 

Grenseal nie wiem w sumie, może sprawdź czy będzie szło wlewajac najpierw sam glikol. Generalnie mam do doświadczonych z tą grupą substancji osób pytanie. Co myślicie o eksperymencie, w którym reakcje wykonuje się dwa razy dziennie w dawce dającej efekt, bardzo rozwaznej, małej. Czy jeśli uda mi się przez jakiś czas codziennie użyć dwie dawki I nic więcej czy również wystąpi skręt? O może tak. W jakich odstępach czasu/dawkach można testować maf aby nie mieć skręta, wiem glupie pytanie, ale jestem w stanie np robić to raz na trzy dni, ale chcę znać najmniejszy odstęp i ilość przy, której nie wystąpi skręt, chociaż mniej więcej albo jak to wyliczyć co jeść pić by temu pomóc... Jak narazie prowadzę testy i będę zdawała z nich relacje. Aktualnie są to dwie dawki w ciągu doby rano i wieczorem, zobaczymy jak to wyjdzie, nie potrafię zrezygnować zupełnie, ale mam tyle silnej woli żeby stopniowo ograniczać eksperymenty 

KONKRETNIE: jeśli z tolerancją 5mg na dawkę, przerobię w ciągu miesiąca 500mg czy będzie I jeśli tak to jak intensywny będzie skręt? Do jakiej dawki to zmniejszyć? Czy odstępy dwudniowe na przykład dadzą radę? Wszystkie informacje na ten temat są dla mnie na wagę helu ekhm złota i małych Kitków

Edytowano przez deathinfirstperson

Produkt najwyższej jakości. Absolutnie dla osób doświadczonych, które wiedzą, jak się z tym obchodzić, za to wydajność tego jest wręcz powalająca, 1mg na dawkę styka w zupełności. Można to, nawet bezpośrednio, palić. Aktualnie król opio-rc dla mnie i to w takiej cenie, że chylę czoła przed wynalazcami.
NIGDY NIE DAWKOWAĆ NA OKO! ZAWSZE Z ROZTWORU LUB ZROBIĆ MACZANKĘ O ZNANYCH STĘŻENIACH W OBU PRZYPADKACH   T O    J E S T   K O N I E C Z N E!!!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA