Skocz do zawartości

Polecane posty

Mnie AKB nie kopią jak należy. Próbowałem któregoś z analogów bez rezultatów, główne substancje też mi nie podchodziły. Ludzie przyrównują to do początkowych trzech jotwuszek. Takowe wymagały często nawet 1:7, 1:10 dla intensywnych baczkowych efektów. To cholerstwo wygląda raczej na słabsze niż mocniejsze.

@Seds - wszystko zależy od tego jak reagowałeś na oryginalne AKB. Wielokrotnie już pisałem, że za czasów PB vs AKB ja wolałem serię PB, natomiast A.K. wolał serię AKB. Ja próbowałem jego wytworów, on moich i obydwaj doszliśmy do wniosku, że wolimy swoje substancje. Usprawiedliwiam to genetyką, bo pamiętam, że MDMA bodajże Gruzinów zabijało w zwykłej dawce. Czy tam innych "ciapatych"..

Ale równie dobrze sedno może tkwić w oczekiwaniach wobec używki: ja i A.K. cierpimy na inne zaburzenia psychiczne. Może być tak, że moje potrzeby są zwyczajnie inne niż jego. Może chodzi o proporcję psychodeli do rozluźnienia i odcięcia? Nie wiem. Wiem, że w wypadku kanna wszystko jest niestety kwestią osobniczą.

5F-PB 22 co tu porównywać 

akb-57 Nie sprosta nawet marihuanowym pizdzielcom.

Bez obrazy szanuje Ciebie, ale jak to możesz porównywać ? 

ps.Chyba, że chodzi o skutki uboczne

Edytowano przez Seds

Jesli mowicie o galaktycznym akb-57 to jedyne dzialanie jakie zaobserwowano to sennosc po spaleniu całkiem niemałej szczypty, na oko 4-6mg. Innych efektow nie zauważono, dobry zamiennik benzo do poduszki...

Czyli gowno za przeproszeniem

Czekam na dalsze opinię

Jak ja robię 5F-DĄB to nie są żarty.

Może dla noworodka na tan padaczkowy.

Ps.Boze co się dzieje z dzisiejszym Kanna?

Edytowano przez Seds

@Seds - @bNq jara 1:30 to co Ty 1:10. Bez przesady, choć też jestem zdania, że optimum okaże się 1:7 - 1:10 to uważam, że bana powinien zacząć jednak od słabszego stężenia. Najlepiej tak 0,25 słabszego i 0,75 mocniejszego. Czekamy na info. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA