Skocz do zawartości
RcHiro

RcHiro.ru -- 3CMC Crystal

Polecane posty

Ja osobiście zawsze bardzo aktywnie reaguje na przeźroczystą trójkę :wub: Małe dawki sniff 100 mg wystarczają. 

No u mnie to wygląda inaczej. Ja tegozajebistego sortu od kosmity wrzucałem sniffem po 250-300mg bez tolerki. Chodzi mi ile mam tego zarzucić żeby było mocno

43 minuty temu, brutus napisał:

No u mnie to wygląda inaczej. Ja tegozajebistego sortu od kosmity wrzucałem sniffem po 250-300mg bez tolerki. Chodzi mi ile mam tego zarzucić żeby było mocno

Spokojnie 150+.

Nie wiem, każdy sprzęt działa inaczej, czasami czwórka wygląda jak dobra trójka, i ludzie potem mają mieszane uczucia, jak mówisz że 300mg 3cmc bez tolerki działa tak o to nie mamy o czym rozmawiać :tulimy:

Powieze  trzy  miechy robię ciągi non spoko i jeśli ma nie coś lepsz, pisać 

PS chciałem zarobic log na konto popnoe inne dane

-Nazwa: 3CMC Crystal
-Od: Hiro
-Ilość/wygląd: 2g
-Dawkowanie: 3x200mg potem już nie pamiętam :D a poszedł cały wór (trochę tolerkę zbiłem więc tym razem lepiej poszło)

-Opis: Najlepsza trójeczka jaką testowałem moim zdaniem jest idealna DLA MNIE! nie musi być dla was każdy lubi co innego i na każdego działa inaczej ale dla mnie jest boska pierwsze dawki które pamiętam jako tako aplikacja jakaś bolesna nie była dało się przeżyć, oczy w normie, nosi człowieka chce się robić wszystko, nie siedzieć w miejscu, z każdym gadać lub też pisać, pierwsze dawki działają już po około 5minutach i zaczyna się speedzik z euforia oczywiście substancja nie pokazała pazurków bo jakaś tam tolerka jest, znajomi też bardzo chwalą tą substancję bo po mniejszych dawkach latali, fruwali :D 

-Ocena: 10/10 Dla mnie najlepsza jaka jest (nie testowałem wszystkich)

Polecam każdemu! Teraz detox kilka msc, będzie trzeba zbić tolerke :niewinny:

@force24 Jesteś wg. mnie zwykłym debilem i tyle w tym temacie. To jest tylko moja opinia na podstawie rynku który działał jeszcze pół roku temu. Dla Twojej wiadomości worek się nie skończył, tylko został oddany znajomemu. Taka rada, życie nie polega na waleniu RC i pisaniu o nich postów. Otwórz oczy, bo ucieka jak piasek przez palce :bigboss:

Czy wy wszyscy serio nie zauważyliście spadku jakości tych odczynników? Spójrzcie na to z tej strony... wszystkim sklepom pasują wasze opinie, więc co robimy? Zamawiamy tego więcej i sprzedajemy! :niewinny: Prawda jest taka a nie inna. Zaczniemy narzekać, to można znajdą lepszych dostawców i wróci to mega pie****nięcie w głowę z wygiętym obrazem.

@Camomile Jedyna osoba która odebrała post zrozumiale, to nie był żaden hejt na sklep tylko OPINIA. P.S Jeśli znajdziesz cmc z BOOOM to proszę o podzielenie się na PW ^_^

Za miesiąc test z kolejnego sklepu, może w końcu trafię na to czego szukam :help:

spadła jakosc3 cmc ale wszędzie,ja oceniam sortyktóre są i nie bd pisał zajebie jebany ze do behemota czy 3 cmc power z moc rc bez podjazdu.Trzeba się cieszyć z tego co jest.

Martw się o siebie nasz to Kurwo?a odmenie wypierdalaj jasne? pozdro

EDIT zajaraj mj i przestań gwiazdorzyc,haha od dzisiaj zwracam się do cb Spamer :hahaha: dawaj twórz next posta hah

Edytowano przez force24

Bardzo mi przykro, ale kolego masz tak wyprawną głowę że ciężko z Twoich chaotycznych zdań cokolwiek zrozumieć. Zejdź z bomby, wyłącz komputer i ochłoń. Pamiętaj że narkotyki nie są dla głupich, trzeba umieć je inteligentnie używać.

Troszkę teorii Ci udzielę, konsument napędza popyt i dyktuje jakość w tym biznesie. :niewinny: Przez takich geniuszy jak Ty, stało się to co się dzieje. Jestem zaistniałą sytuacją bardzo zażenowany, nie sądziłem że to wszystko pójdzie w tym kierunku, złym kierunku dla nas - klientów.

19 minut temu, Goscinny napisał:

@force24 Jesteś wg. mnie zwykłym debilem i tyle w tym temacie. To jest tylko moja opinia na podstawie rynku który działał jeszcze pół roku temu. Dla Twojej wiadomości worek się nie skończył, tylko został oddany znajomemu. Taka rada, życie nie polega na waleniu RC i pisaniu o nich postów. Otwórz oczy, bo ucieka jak piasek przez palce :bigboss:

Czy wy wszyscy serio nie zauważyliście spadku jakości tych odczynników? Spójrzcie na to z tej strony... wszystkim sklepom pasują wasze opinie, więc co robimy? Zamawiamy tego więcej i sprzedajemy! :niewinny: Prawda jest taka a nie inna. Zaczniemy narzekać, to można znajdą lepszych dostawców i wróci to mega pie****nięcie w głowę z wygiętym obrazem.

@Camomile Jedyna osoba która odebrała post zrozumiale, to nie był żaden hejt na sklep tylko OPINIA. P.S Jeśli znajdziesz cmc z BOOOM to proszę o podzielenie się na PW ^_^

Za miesiąc test z kolejnego sklepu, może w końcu trafię na to czego szukam :help:

Odnosząc się do twojego postu mogę potwierdzić, że jakość wszystkich 3-ek strasznie spadła. Wymieńmy co mamy na rynku:

- trójka P.S. zanieczyszczona i dużo słabsza + wersje tego tylko w burym piachu

- następny vendor bierzę od tego powyżej tylko zmienia nazwę

- był new crystal został słaby royal

- nasteępny vendor ma to samo

- 3 gold ma być petarda, a to mokry brązowy piach, albo specjalnie w czymś wymoczony albo tak badziewnie skrystalizowany, i działanie nie takie jako można by oczekiwać

- 3 white, które nie jest żadnym cmc tylko mieszanką zbitą w białe grudy

Na tym tle 3-ka od Hiro dobrze się prezentuję. Tylko dla mnie pytaniem jest to czy to w ogóle jest cmc. Duży plus tego odczynnika jest taki, że praktycznie nie niszczy śluzówki i nie ma tego "wyprania" na drugi dzień. Nie czuć w tym chloru, smak taki chemiczno-kredowy bardziej. Ja nie ma porównania, ale z opisów stawiam, że to może być 3-emc. 

Dnia 16.11.2017 o 22:08, GrzybeQ napisał:

P.S Jeśli znajdziesz cmc z BOOOM to proszę o podzielenie się na PW ^_^

Ja ostatnio znalazłem zachomikowaną łapę w przeźroczystej grudzie, własnie tak działała jak piszesz, Boom po sniffie i taka bomba euforyczno fizyczna że biłem okrążenia po pokoju, wiadomo tolerka wskoczyła bo dawno dobrego nie było :D Dołączam do pytania, jak ktoś znajdzie takowe odczynniki oddam w naturze (odrobie w polu :busted_cop:) :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA