Jump to content

Rcwol*.u*

apax
 Share

Recommended Posts

Sprawa jest prosta. Zrobili sobie niby wakacje aby nagromadzić wszystkie zamówienia jednocześnie i wyjebać wszystkich na raz. Troche głupio sie zachowali jesli sie patrzy na to z tej strony, że przez kolejny tydzień by zarobili tyle co z tego wałka ale to wynika z tego, że poprostu jest gdzies granica, gdzie jest juz za duzy przypal i trzeba zmieniac strone, a przy okazji mozna wypierdolić jeszcze wszystkich na siano. Mysle, że wszystkie te strony trzyma jedna firma i nawet jak z jednej wypierdolą to i tak nic sie nie stanie bo ludzie zaczną brać z ich innych stronek. Demoona czy tam Wolfa ogarnąłem jakoś w maju i wtedy ta stronka dopiero zaczeła jako tako prosferować (można to było zauważyć po numerach zamówień jak szybko sie powiększały z tygodnia na tydzień) Czyli ci ludzie, którzy tutaj już dawno pisali, że wkońcu wyjebią bo robią to od dawna i średnio co pół roku, mieli racje. Więc napewno jeszcze nie raz się tak stanie. Nie wiem jak tam inni bo z tego grona wyjebanych najwiecej osob to pewnie cpunki, którzy hajs mają z kieszonkowego i robią zamówienia do 5g i wkońcu nie daj boże się przekręcają przed komputerem. Ja robiłem zamówienia po kilka koła max co tydzień i nie do jedzenia, także nie odczułem nawet tego wałka. No co szkoda bo mieli wysoką jakość, a nie mam zamiaru już brać z internetu i dawać się wypierdalać. Jak można tutaj zauważyć mają dużo wspólników lub sami to piszą z innych kont, że niby zajebali przypał, siedzą na sankach, ta sama sytuacja w opiniach itp. Jak ktoś wpierdolił dużo siana i chce odzyskać zawsze można dojść po nitce do kłębka. Ci którzy jeszcze się łudzą i myślą, że odzyskają pieniądze.. Słyszałem, że Demoon/Rcwolf udziela się na zagranicznych forach i nakręca makaron, że niby zhakowali mu stronę hehe a tam to już wogóle na poleciał wałek na grube euro. Jakby ktoś nie wiedział to, np wchodząc na Demoona z Angielskiego IP, cena za grama nie dość, że wzrasta to jeszcze waluta zmienia się w funta :niewinny: Jedyna pewna i zaufana strona to kolek od 5 lat jak raz w czas coś biore to nigdy się nie zawiodłem, może nie ta sama moc ale przynajmniej pewniak. pozdro

7 godzin temu, Turysta1948 napisał:

Ze mnie zaden detektyw "howardzie" ale jak juz wyzej pisali, zmienieli nazwe, wstawili nowe zdjecia i robia dalej swoje. Dziwne ze nagle rchiro wszedl do gry akurat po zniknieciu wolfa. 

akurat po zniknięciu wolfa? orientujesz się w ogóle, który mamy rok, miesiąc? przestań klepać takie bezpodstawne, z dupy wyjęte  bzdury, bo hiro działał długo przed tym jak wolf padł.

7 godzin temu, Turysta1948 napisał:

Ze mnie zaden detektyw "howardzie" ale jak juz wyzej pisali, zmienieli nazwe, wstawili nowe zdjecia i robia dalej swoje. Dziwne ze nagle rchiro wszedl do gry akurat po zniknieciu wolfa. 

To od hiro sie odpierdol.

To, ze 90 proc rynku ma tych samych dostawcow nie znaczy NIC.

Mogles kiedys spytac wilka za ile w hurcie by Ci puscil cmc.