Skocz do zawartości
apax

Rcwol*.u*

Polecane posty

7 godzin temu, Turysta1948 napisał:

Ze mnie zaden detektyw "howardzie" ale jak juz wyzej pisali, zmienieli nazwe, wstawili nowe zdjecia i robia dalej swoje. Dziwne ze nagle rchiro wszedl do gry akurat po zniknieciu wolfa. 

akurat po zniknięciu wolfa? orientujesz się w ogóle, który mamy rok, miesiąc? przestań klepać takie bezpodstawne, z dupy wyjęte  bzdury, bo hiro działał długo przed tym jak wolf padł.

7 godzin temu, Turysta1948 napisał:

Ze mnie zaden detektyw "howardzie" ale jak juz wyzej pisali, zmienieli nazwe, wstawili nowe zdjecia i robia dalej swoje. Dziwne ze nagle rchiro wszedl do gry akurat po zniknieciu wolfa. 

To od hiro sie odpierdol.

To, ze 90 proc rynku ma tych samych dostawcow nie znaczy NIC.

Mogles kiedys spytac wilka za ile w hurcie by Ci puscil cmc. 

Gość tryptodyso

Nie ma co już się spinać, trzeba zyć dalej :P A nóż się pojawi i wynagrodzi.. :D

1 godzinę temu, PsychedelicTrip napisał:

Co poczniesz, ja to samo. Rzadziej się udzielam na forum, a nawet w ogóle ostatnio i przez to wtopiłem, co prawda tylko 120 zl, ale zawsze. 

No Ja tak samo, nie spojrzałem tutaj bo kto by się spodziewał czegoś takiego...

hajzer157 lubi to

Haha napewno w cholere ludzi zamawia xD nieswiadoma tego ze pieniadze przepadną :D z safelabem tez tak bylo chlopa powineli a potem byly posty z płaczem gdzie moje 2tys. Haha bo stronka sobie dalej hulała xD

Edytowano przez wolf

Dnia 29.10.2017 o 00:29, wolf napisał:

Tak samo jak Demoon mowił ze nic go nie łaczy z rcwolfem mimo podobienstwa haha

:niewinny:

mozecie dalej tworzyć co raz to lepsze teorie spiskowe , prawdy i tak sie nie dowiecie a Pan z piekla sie teraz z was pewnie smieje czytajac te bzdury.

Mi od poczatku mowil, ze to to samo.

Przy ostatniej zmianie szyldu wystarczylo mu niecałe 1,5 miesiąca na przygotowanie i wyszkolenie nowej ekipy. Mimo że rownież jestem wśród pokrzywdzonych to nie wierzę w zaplanowany exit scam.

Dokładnie, im dłużej jestem z wami tym bardziej nic mnie już nie zdziwi i nie patrzcie na moje konto bo jestem znacznie dłużej w rc :niewinny: 

Dnia 20.10.2017 o 13:56, Psychozapvpalfa napisał:

np wchodząc na Demoona z Angielskiego IP, cena za grama nie dość, że wzrasta to jeszcze waluta zmienia się w funta :niewinny: Jedyna pewna i zaufana strona to kolek od 5 lat jak raz w czas coś biore to nigdy się nie zawiodłem, może nie ta sama moc ale przynajmniej pewniak. pozdro

To, że w zależności od IP regio zmienia się język na język na stronie i przelicznik per gram/funt jest droższy niż gram/złoty to akurat nic szczególnego, to API na którym demon miał sklep ma default taką funkcję; trudno żeby ceny nie forsował wyżej w obcej walucie.

Kolek fakt, w sumie od zawsze bez przypałów (i bez odpowiedzi..), ale demon jednak miał nie raz rzeczy, których nie miał nikt w porównywalnej jakości.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA