Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Runner

Czego słuchasz ? ( Muzyka )

Recommended Posts

Ja jestem zwolennikiem rocka progresywnego więc mi wieczór umijają spokojne brzmienia Pink Floyd czy Porcupine Tree a porankiem, by się obudzić włączam coś cięższego czyli Tool. Lubię także industrial tzn. Nine Inch Nails, które bardzo mi pasują do tripów. Mam 2 ulubione płyty do słuchania "po", Porcupine Tree - Voyage 34 (kosmiczny klimat połączony z tekstami z lat 70-80 o LSD) oraz Nine Inch Nails - Ghosts 1-4 (zbiór samych instrumentów, podobne do soundtracka z Requiem for a Dream, jednak bardziej rozbudowane). Wsio w sumie może powiedzieć mój profil na last.fm ; ) http://www.lastfm.pl/user/Gidek

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIN to nie industrial... Są tam pewne industrialne elementy, ale czysty industrial to to nigdy nie był. To jeden z moich ulubionych zespołów, szkoda że nie byłem na koncercie :/ Poza tym słucham wszystkiego - od rapu do black metalu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że NiN to nie jest stricte Industrial a rock z elementami industrialnymi (czyli rock industrialny), chociaż patrząc na niektóre stare kawałki to można ten zespolik zaliczyć do tego (nie liczę nowych płytek :P), a co do koncertu też żałuję, że nie byłem, niestety urlopu nie dostałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, po prostu bardziej potrafi namieszać w głowie. Zwłaszcza po mieszankach czy naturze, lezalem na łózku, kumpel puscil dubstepy z jakimis przemowami niemieckimi pociętymi w tle i mnie to rozwaliło na kolana, za mocno miałem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MisterFister

Wszystko to możecie usłyszeć w dopalaczowym radiu ;)

działa ponownie po awarii mojego operatora w regionie.pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim muzyka elektroniczna: electro, trash electro

Czasami hh, reggae, rock.. wszystkiego po trochu :ok:

We ? The Bloody Beetroots

The Bloody Beetroots ft Steve Aoki - Warp

The Bloody Beetroots - Cornelius (kosiara jakich mało)

The Bloody Beetroots - Awesome

Share this post


Link to post
Share on other sites

no bo słuchasz jednego gatunku muzyki, na dodatek chujowego. pewnie nawet nie kupujesz płyt i nie słuchasz rapu z USA, przy którym jak wiadomo polski rap to gówno, z kilkoma wyjątkami oczywiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lifelove

Jesteś ************** bo o gustach się nie dyskutuje. Angielskiego tak dobrze nie znam, żeby rozumieć o czym nawijają raperzy z USA, szukać tłumaczeń wszystkich kawałków mi się nie chce, a słuchanie rapu i nie rozumienie tekstu jest bez sensu. Poza tym polscy raperzy rapują o polskiej rzeczywistość i o polskich problemach, a tego w kawałkach raperów z USA nie znajdziesz. Pisząc, że jakiś gatunek muzyki jest chujowy, bo ci się nie podoba udowadniasz wszystkim, że jesteś idiotą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...