Skocz do zawartości
polop01236

Molly a branie leku na depresję Elicea (escitalopram)

Polecane posty

Witam, wyszedłem, ostatnio z kolegą na molly od pasjonata, to był jego 1 raz z jakimkolwiek narkotykiem, oprócz grzybków i zioła, więc tolerancja zerowa, dałem mu 1 pigułkę, po 2 godzinach nic nie czuł, dałem mu 2 (wiem nie powinienem, ale 2 godziny nic) i po 2 też nic!!!, gdzie mi 1 wystarczyła , spytałem się go czy jakichś leków nie bierze, moi wyszło, że bierze na depresję, dokładnie takie jak w tytule, i chciałem się was zapytać, czy to mogła być wina tego leku????

Tak, to wina leku. Jak brałem escitalopram i waliłem MDMA czy chociażby klefedron to działanie tych specyfików było znikome. Ruszało dopamine, a serotonina była nietknięta. Dlatego Escitalopram jest ASRI czyi allosteryczny inhibitor zwrotnego serotoniny. Szkoda towaru.

19 godzin temu, Synchro napisał:

Ponoć ta grupa leków to nowsze SSRI, a SSRI są znane z osłabienia działania MDMA. Sporo więcej informacji, poleć koledze, znajdzie tutaj: https://erowid.org/chemicals/mdma/mdma_info9.shtml

Tam piszę, że niektóre rodzaje leków antydepresyjnych są nawet śmiertelne  z połączenieniem z mdma, GRUBO, chyab że źle zrozumiałem, słabo z angielskim u mnie.

ASRI zaryzykowałem i stestowałem na tym MDMA i też klefedron. Oprócz zerowego praktycznie działania  na lekach ASRI nic mi sie nie stało i przeżyłem, ale nie znaczy to że na ciebie podziała tak samo. Oprócz marnowania towaru nie stracisz nic innego. Pozdrawiam

Wiem wiem tylko może zle to "napisałem" ze z tego co zauważyłem po sobie to SSRI wpływają tylko na działanie euforykow itp :E neuroleptyki i inne przeciwpsychotyczne nie - i tak je wszystkie do kosza wyjebalem heee 

zapomnialem dodać ze przeciwpsychotyczne nie wpływają za bardzo na działanie he 

Edytowano przez MakaveliKiLLuminati

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA