Skocz do zawartości
TheHatter

Najlepszy produkt zastępczy.

Polecane posty

Witam!

Chciałbym zapytać jaki produkt, z pośród obecnie legalnych RC, jest najlepszym opioidem?
Szukam zamiennika najbardziej zbliżonego do morfiny. Oczywiście jestem świadomy, że żaden nie odda magi "pszczółek" w stu proc., ale szukam czegoś maksymalnie podobnego.
Parę miesięcy temu próbowałem U-4770 i byłem zadowolony jednak nie jestem obecnie na bieżąco i nie wiem czy nie pojawiło się coś lepszego. 
Bardzo proszę o szybką odpowiedź i jednocześnie wskazanie sklepu, w którym dostanę najlepszy jakościowo odczynnik.

Z góry dzięki.  

Ale to znaczy, że Ulka została całkowicie wycofana z obiegu? :mellow:
Zauważyłem, że Predator @Predator-RC wprowadził do oferty coś o nazwie BUC-3, jednakże jak na ten moment opinii jest niewiele. 
Może wypowiedziałby się ktoś inny? Podbijam temat. Czy istnieje obecnie jakikolwiek opio RC godny uwagi? 

zvcvwtoi nie każdy użytkownik opiatów/opioidów staje się wrakiem. Albo niech Ci będzie staje się ale to dłuuuugi proces. 

no ula napastowana byla bardzo i zbanowana juz chyba nawet u żółtków z tego co wiem i w sumie dobrze bo co drugi trup to od tego przeciez a to co lata teraz jako U to obok U nawet nie leżało a jak ktos mowi ze ma true U to klamie a te nowe bajery co slychac to aby ze ludzie sie czepiaja a to ze nieaktywne a to ze cos tam,moze te fufy czy tam fuby przebadaj czy cos warte uwagi u pasjo tez bylo cos tam ostatnio dobrego slyszalem bylo i niech sie wypowie ktos kto sie bardziej zna bo ja to tak tylko przypadkiem kątem oka czasem cos przeczytam i tyle wiem :ph34r:

nie będzie żadnego odratowywania u47, alfa raz zdechła i dalej nie wstała, z tym tak samo.

ciekawe, kiedy u nas się połapią vendorzy o istnieniu takiego związku jak bromadol, BDPC, o potencjale morfiny bodajze ok. x500. Z tym bydlakiem taka sama historia jak z U - eksperymentalne gówno z niecodzienną strukturą, bo to arylka jest. Nigdy nie było badane na niczym żywym. Jak na ironię, to jeszcze wylpełzło z tego samego laboratorium co u-47700.

fuf jest zajebisty, nie polecam, zbyt czarujace to piekno.drug all in one, nie ma osoby ktorej by sie nie spodobalo. na początku mocne sa odczywalne skitki ubiczne- ztrucie, ale to nawet ci to nie bedzie przeszkadzalo jak tylko trafisz do magicznego  swiata fentanylu. mam swiadomosc tego ze pewnie jest  to najbardziej uzaleznajacy drag z wszystkich mozliwych. nawet moj cpajacy kompan odsunal sie ode mnie po 1 razie, chyba przestraszyl sie tego cuda:akuma:. a wypalilem tylko 5g, w drodze jeszcze 2, w sumie i tak prawdopodobnie zostane skazany na osrodek uzaleznien, ale i tak boje ze sie zakocham jeszcze bardziej. jesli chcialbys zostac hardkorowym cpunem,takim na maxa dworce ,strzykawki, dziwki za lufe  czarodzieja-polecam ten prdukt fu-f.

MAF (sort od braci, nie od chemicals  - płaciłem 30 zl za 100mg) oralnie (wylizanie worka obskrobanego lufką po vapo) zapewnił mi parę godzin miłego, spokojnego ugrzania do tego stopnia, że następnym razem przygotuję sobie kilka kartoników, dam znać jak tańszy sort od RCChemicals.

Wapowany też jest si, mniejszy wjazd niż Fu-Fa, dłuższe stabilne działanie o przyjemnym finiszu. 

Ale jako alternatywa do klasycznych opio, to raczej nie ma podlotu - fenty są raczej na "hedonistyczne zatracenie" niż walnięcie czegoś rano i wyjście z domu.

</Harm redukszyn moralizator mode ON?

No niestety, fenty mogą się podobać. Zauroczenie od pierwszego wejrzenia. Ale to tak jak Opak pisze - 90% próbujących już w tym zostanie. Ile z tego wyjdzie? 20-30%? Ale co kto lubi. Ludzie nie uczą na błędach...

Ale pamiętam wrażenia kolegi ktory na miłej bani z klasycznego fenta zapalił buszka, może dwa Tajfuna, tego ze stacjo. Oj...uniosło go na różową chmurkę.

Ale pomimo, ze tak mu się podobało to nikt z reszty ekipy nie odważył się dopalić mimo, iż wszyscy wtedy na fencie byli a i tajfunem od czasu do czasu nie pogardzili. Kolega więcej nie powtórzył tego mixa. Chyba wiedział czym to grozi...

Podsumowując, jak ktoś nie miał wcześniej styczności z opio to niech lepiej nie próbuje. Albo przynajmniej zacznie do antidolu i CWE albo Thiocodinu(kodeina) względnie tramal bo fent i jego analogi to wg wielu szczebelek wyżej niż Helupa czyli opio ostateczny. W dodatku bardziej niż hel uzależnia. Szkoda życia. Jes wiele innych fajnych wynalazków, które dają syntetyczną namiastkę szczęscia a przy tym tak nie wciągają...

<Moralizator mode OFF/>

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA