Skocz do zawartości
Pasjonat

Molly Blue - Analog MDMA

Polecane posty

Posiadam jednego pilla.

Sprawy krążek.

Żuciem go na wagę i jak dobrze pamiętam to 0.7g miał.

@Pasjonat

Ile jest substancji czynnej w jednym krążku?

Edytowano przez Wacek92

Nazwa: Molly Blue Analog MDMA

Od: Pasjonat

Wygląd: Niebieski Dropsik 

Ilość: 1szt

Dawkowanie : Połówka Molly 

Czas działania : Mocne 1,3h +  pozniej przyjemnie po woli schodzi

Opis:
Przed wrzuceniem molly 2 bomki hexa poszly, bombka hexa zarzucona 15m pozniej polowka dropsika miałem okazje testowac w piątek ćwiartkę ale byłem zbyt bardzo porobiony, jadłem też od pasjonata czerwone molly w porównaniu dla mnie nowe wygyrwają polowa pixy bardzo fajnie weszła duze eufo ogolnie nie jestem jakimś specem pisze pierwsza recenzje poniewaz jakoś nigdy nie chcialo mi sie tylko wolałem czytać jak dla mnie jedna z najlepszych pigułek, wiadomo nie robi jak prawdziwe mdma ale tez ma kopa polecam mixa z hexenem, testowałem w domu przed kompem po 20m odczułem pierwsze efekty fajnie sie nasilają wszystko fajnie sie robiło na kompie duża chęć muzyka wchodzi bardzo pozytywnie na słuchawkach pewnie rozpierdol, na czas nawet nie spojżałem na czas bardzo pozytywnie myśle że trzyma na pełnej mocy 1h 30m po woli lekko schodzi ale jest bardzo przyjemnie jak dla mnie mega pixa wczesniej mialem przyjemność testować pare pigułek oraz 3-4cmc ogolnie lubie euforyki ciekaw jestem jak by całość porobiła fajnie i na pewno w tym tygodniu sprobóje jeszcze. 

Podsumowanie: Jedna z lepszych pigułek sort aktywny + w porównaniu połówka molly blue robi mocniej niz testowane przezemnie 2 czerwone molly od pasjonata oczywiście na każdego działa inaczej ja z czystym sumieniem moge polecić jak dla mnie jedna z lepszych powracam do badań w weekend tej substancji. 

nie zrobie raporta po tym pilsie ale napewno coś daje ... ) 

zjadłem najpierw 4-ho-mipt jednego pillsa a potem po 2h jeszcze wrzuciłem molly i było śmiesznie , przyjemnie i bardzo gorąco )

Edytowano przez Bazuka

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA