Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cygar92

3 CMC HARD BRONZE

Polecane posty

3CMC hard bronze dostałem jako gratis do zamówienia, leżało sobie, leżało.. w końcu jakoś mnie tchnęło spróbować. Sam proszek jest brązowy, lekko jakby mokry? Takie grudki zbite, nie kryształ, nie wiem jak to nazwać.

300mg podzielone na pół. Myślałem, że słabe (kilka dni wcześniej spróbowałem torchę 4cmc i nie zrobiło wrażenia). Wysypałem też 500-600mg właśnie 4 cmc, porobiłem kilka kresek w razie jakby trzeba było "dociągać". Ostro kręciło w nosie, początkowo nic, potem jak walnęła mnie ta mieszanka, to nie ogarniałem co się dzieje. Zlałem się potem, maniakalnie próbowałem ułożyć kolejną kreseczkę, a kompletnie mi nie wychodziło, dopiero jak trochę odpuściło i... "musiałem" jeszcze, organizm się domagał i nie mogłem się oprzeć, żeby nie wciągnąć reszty. 

Myślę, że to 3CMC tak mnie załatwiło, 4CMC tylko wzmogło efekt. Zdecydowanie przegiąłem z dawką, mocna rzecz.

1 godzinę temu, Matequ napisał:

@mates Czyli polecasz ten sort? Bo generalnie widac ze efekt konkretny, wgl jak z dostawa na tym kolekcjonerze bo jeszcze nie mialem okazji, wszystko gladko idzie? 

Jeśli robisz przez bt i np. Dzisiaj jemu dojdą to jutro Ci paczkę wyślę. 

@Mateq

Sam nie wiem - na pewno działa, więc jeśli szukasz mocnych wrażeń to polecam.
Takiej jazdy jaką ja miałem, nie polecam :D

Możesz też spróbować bombkę połknąć lub po prostu nasypać trochę na łyżeczkę i zjeść jeśli nos za bardzo będzie Cię bolał przy snifowaniu. Jak mi faza schodziła pod koniec a organizm się domagał, to przeżułem oba woreczki (po 3cmc i 4 cmc) i mocno ją podbiło, czyli działa i tak. Smak.. cierpki, kwaśny, ale w tym stanie nie miało to żadnego znaczenia xd 

Przeczytaj sobie jeszcze wpis w temacie 4cmc,to tak w kwestii ostrzeżenia.

Dochodzi bez problemu wszystko, do większych zamówień są gratisy, także bez lipy. Z innymi sklepami nie porównam, bo nigdy z innych nie brałem. 

Mnie zaczyna trochę kusić żeby jeszcze raz spróbować (mniejszej ilości), ale raz, że wszystko zużyłem (oprócz ziółek), a dwa, że jednak mam obawy i mieszane uczucia. Pewnie będzie drugi raz, ale w lepszych okolicznościach niż pierwszy.

Koniecznie podziel się opinią po teście ;) 

Hard bronze - małe pozlepiane brązowe grudki. Zdjęcia nie robiłem.

Zdjęcie z neta, od góry 3cmc brązowe i 4cmc small crystal, moje wyglądały bardzo podobnie.

wjwqbLj.jpg?1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA