Skocz do zawartości
ElKanna

Maczanka na sgt 151 RCHEM.EU

Polecane posty

Maczanka na Sgt 151 

vend.  Rchem.eu

Czas działania: około 25 minut
Czas ładowania: Wiadro z nabitym sreberkiem aktywuje się troszkę jak moja ukochana AB Pin czyli z delikatnym opóźnieniem.
Zjazd: Brak (!)
Smak : Przyjemny nie gryzie w gardło.
Zapach: Przyjemny naturalny nie  czuć chemii jak w przypadku niektórych maczan. 
Wygląd – Przemielona Damiana
Ilość – 0.5g

Dawkowanie zalecane
Początkujący:
 Kioskówka 50/50 z tytoniem.
Zaawansowani: To już każdy według uznania.

Opis –  Przy krzyżowej tolerancji, i wapowaniu gieta Adb fub i adb chim dziennie nie spodziewałem się że sgt 151 coś będzie dla mnie aktywna. Inne sgt miały minimalną moc. 

Tutaj moje zdziwienie, produkt aktywny. Całość badania zamknęła się w 30minutach. 

Wady i Zalety 
PLUSY - 

- Bardzo przyjemny profil upalenia
- Wolno rosnąca tolerancja
- Będzie idealna dla amatorów
 MINUSY - 
- Cena

Ocena ogolna – Maczankę mogę polecieć ze czystym sumieniem każdemu, bo to jeden z najlepszych obecnie produktów na rynku.

RChem i Azymutka lubią to

Maczanka na Sgt 151 

vendor  Rchem.eu

Czas działania: 40 minut
Czas ładowania: Przy spaleniu z lufki ok. 3 minut, czyli mamy doczynienia z małym ale przyjemnym opóźnieniem.
Zjazd: Nie odnotowano
Smak : Neutralny wręcz. Brak posmaku ryby czy palonego plastyku.
Zapach: Także neutralny, jak lekko przewilgotniały tytoń ale nic nieprzyjemnego.
Wygląd – Damiana
Ilość – 0.5g

Dawkowanie zalecane
Początkujący:
 Dupka kioskówki, zawsze można dopalić.
Zaawansowani: Myślę, że spokojnie gała kioskówy ale wiadomo, że wymiatacze palący proch dadzą rade i fajke nabić ;) 

Opis –  Postanowiłem zapalić w dzień ażeby spróbować co to za przysmak. Wbita gała wypalona w połowie w celu sprawdzenia mocy. Zdążyłem popić i usiąść do odpalonego battlefielda.... Powiem tak zajebisty odczynnik, wyostrzenie zmysłów, kolory, dźwięki plus przyjemny nieogar, który nie przeszkadzał mi w snajpieniu :D Z czystym sercem polecam odczynnik jak i samego vendora :niewinny: 

Wady i Zalety 
PLUSY - 

- Bardzo przyjemny stan 
- Brak kardio czy jakiś dziwnych chorych akcji
- Nie ogranicza zdolności komunikowania się ze światem zewnętrznym :P                  - Brak gastro, no może jakieś jest ale nie takie jakie jak miałem przy MDMB CHIMICe
 MINUSY - 
- Brak

Ocena ogólna – Jak dla mnie najlepsza maczanka z dostępnych na rynku. Dobra cena za wyśmienitą jakość. Polecam i wracam po zamówienie.

Ps. Sorry, że recka tak późno ale miałem pewne sprawy do ogarnięcia i dopiero wróciłem do życia. Pozdro

RChem lubi to

Dobre do grania w bfa potwierdzam :niewinny: 
Polecam wszystkim, buszek i czekać. Po bardzo długiej przerwie mi smakowało jak dawne produkty od hh. 

RChem lubi to

W tygodniu będę sprawdzał mieszankę ale w mixe 1g mj naturka wymieszać na 2g sgt smak sądzę że przywyzszac będzie mj a jak z działaniem to dam znać w przyszłym tyg co myślicie o takim mixe; )

Edytowano przez rcmagical
RChem lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA