Skocz do zawartości
Seds

4CMC

Polecane posty

4CMC

Pochodzenie: RChem

Ilość: ok. 1g

Wygląd produktu:upNYxoS.jpg

Produkt w formie mniejszych jak i większych kryształków, kolor jak na fotce, trudny do skruszenia, charakterystyczny ketonowy zapach.

Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł!

Unikaj dawkowania na oko!

Dawkowanie: laboranta snif 200mg, oral 200 mg

Dawkowanie zalecane: 150 mg, najpierw próba alergiczna!!

Czas działania 40-60 min pozostawiając lekką stymulację

Efekty działania: Czwórka charakteryzuje się tu typowym agresywnym wejściem ''rush'' przechodząc w rozleniwienie euforię -namiastkę oczywiściepozostawiając lekkie godzinne pobudzenie i chęć do działania.

Bardzo miło spędzony piątkowo-sobotni wieczór

Podsumowanie: Jest to na pewno 4cmc dobrej jakości nie wciskają tu żadnego kitu CEC i czym podobne.

Następny dzień lekka poprawa humoru.

To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie.
Dla Ciebie może okazać się za mocne!

[Nazwa substancji] 4-CMC

[Data testu] 07/10/2017

[Krótki opis] Wchodzi mocno, przez pierwsze 3-5 minut niby nic, tak czekasz na to czekasz i nagle jeb. Nieogar, rozleniwienie, muzyka wchodzi o wiele inaczej. Miło się rozmawia i jest chęć do robienia czegoś po tym gdy ostry "rush" schodzi z ciebie stopniowo. Podsumowując to dobra 4 mogę ją śmiało polecić. Może nie najwyższa półka, ale umiejscowiłbym ją gdzieś ponad średniaki. Taka w top 5 myślę, że z 4 miejsce by zajęło :niewinny: 

[Zalety]

- mocny wjazd, co niektórym się spodoba

- czas działanie i jakość

[Wady]

- Pakowanie, co do samego produktu to ok.

[Ocena pakowania] (skala od 1 do 6) 2

[Czas wysyłki] (ilość dni) 2

[Ogólna ocena] (skala od 1 do 6) 4

Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia.

• REKLAMA