Skocz do zawartości
wolf

r*hem.**

Polecane posty

Paka poszła, pierwszy kontakt z vendorem na ++ szybko odpowiada na maile, formularz kontaktowy na stronie no i tutaj na forum. Ta 4 wygląda obiecująco... jutro albo w pt dam znać co i jak oby bez zawodów było pozdrawiam i dzięki za szybki kontakt i jeszcze szybszą wysyłke ;)

Wow

Bombka z około 150-200mg substancji.

Mija jakieś 30 minut. Czuję już lekki szczękościsk, oraz odrobinę euforii. Czekam 15 minut i nic się nie zmienia. Więc przyjęte zostało 100mg sniffem. Zapach lekko ketonowy. Przy tej drodze podania czuć jakby ucisk w nosie. Gdy tylko podniosłem głowę i pociągnąłem lekko nosem, wystąpił dobrze znany mi... Hm... Jakby to nazwać. "Dźwięk robota". :niewinny:

Pierwsza myśl - O kurwa... Teraz będzie tylko lepiej.

I tak się stało. Obraz zaczął nieziemsko skakać. Banan na twarzy taki, że przy uśmiechnięciu się widać szóstki :D Szczękościsk jak na MDMA. Oczy uciekają na boki. W mordzie kapeć. Podniecenie przy samym pomyśleniu o naszym stanie. (Jeśli ktoś testował pierwszy rzut sampli od altera, to powiem, że działania tych dwóch substancji będzie identyczne. Przeczuwam, że ten sam dostawca)

Późniejsza rozmowa z drugim szczurkiem bardzo przyjemnie się kleiła. Nie był to słowotok, lecz nienachalna chęć do rozmowy na różne tematy, oraz opowiedzenia czegoś gryzoniowi. Również podobnie jest z ochotą na zajęciem się czymś. Po woli, na spokojnie, robisz, bo chcesz, a nie, że musisz. Sporo i jeszcze raz tyle euforii. Speed = 0. Muzyka jak to muzyka, dalej taka sama... Lecz ja zawsze tak mam. Czy po MDMA, czy po CMC. 

Czas działania, oraz zjazd nie jest mi znany, gdyż iż staram się dorzucać regularnie - co godzinkę. 
Wiem tyle, że na pewno trzyma powyżej godziny czasu. Po niecałej godzinie, wyszedłem się przejść z laborantem. Bardzo przyjemnie się chodziło. Chciało się pogadać z innymi ludźmi, pośmiać się. 

Jakieś 3 godzinki przed pierwszym podaniem substancji, badane było 4-cdc od Besta. 

Szkoda, że tak szybko zniknęło, bo uważam, że mix wyszedłby zajebisty.

Bardziej dokładną, oraz rzetelną recenzję napiszę po zakończeniu testów i zregenerowaniu się. 
Panie i Panowie - Żegnam, i (prawdopodobnie) do jutra ;)

RChem i Komes lubią to

Nie będę się rozpisywał, przedmówca napisał wszystko, ja tylko dodam że jak szukacie dobrej czwórki, macie ją w tym sklepie. Do tego dostałem ładną górkę 0,5g a zamówiłem rekreacyjną ilość 3g. Brać póki jest, bo jak vendor ucieknie to już nie skorzystacie... :D 

37 minut temu, hardstylebaby napisał:

@RChem Pytanko takie. Czy jak jutro przeleje kasę I zaksiegujecie to czy paczka dojdzie do mnie we wtorek?

Jasne, nawet na poniedziałek będziesz miał. Mi paki średnio jeden dzień latają w porywach do 2. PP daje rade teraz

Sampelek doszedł, jak by sklep mógł @RChem podać jaką gramaturę wysyłał tak +/- z racji braku wagi aktualnie, nie jestem w stanie zważyć :P.

Za sampel wielkie dzięki, teraz oczekiwać na recenzję w dziale Testerów :niewinny:

Maczanka SGT-151 pozytywne dzialanie bez krzywych jazd. Sampel 4cmc ok, nie ma strucia,  ale nie wywala z butów.

Dziekuje @RChem za mozliwosc testow - to byly testy odczynników z pierwszego rzutu sampli nie z nowej dostawy.

RChem lubi to

Co : 4cmc

Od : rchem.

Ile : sampel na oko 0,7

Na wstępie dzięki @RChem za mozliwosc wziecia udziału w zabawie.
Dodam odrazu ze to nie jest czwórka fejkowa/river wyglad kryształ,po zmieleniu wychodzi cukier,działanie równiez inne,dla mnie kanapowiec.

+ Euforia

+Rozleniwienie,rozpływasz sie wygodnie nie myslac o problemach

+Empatia,chec wyjscia do ludzi oraz rozmowy 

+Wydajna

+ Brak szczekoscisku

+ Jest Ci poprostu ''dobrze''

- Brak speeda ( dla niektórych to plus;) 

- Powiekszone żrenice bardzooo

Mam porównanie do obydwu sortów,obydwa dobre co kto lubi,ja NIGDY  za takimi czwórkami nie przepadałem,ale doceniłem moc i takich czwórek,idealna na ponuro-szary dzien,gdzie chcemy poprostu odpocząc lub zwolnic ruchy.

To w jaki sposób podziałało na mojego szczura nie oznacza ze tak samo podziała na twojego.Pamietaj o tym !

RChem lubi to

4cmc

Pochodzenie: RcCHEm

Ilość: nieopisana za to ogromny minus

Wygląd produktu:5n5uD8G.jpg

Typowy ketonowy zapach, kryształ średniej twardości.

Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł!

Unikaj dawkowania na oko!

Dawkowanie laboranta: co tu opisać 0.5 grama podzielone na dwa strzały.

Dawkowanie zalecane: 155-200mg

Efekty działania: Obecny sort charakteryzuje się tylko lekkim dodanym speedem do kanapowej euforii od poprzedniego sortu.

Wybór zależy od Was.

Nie będę pisał pełnej recenzji za marne pół grama

Pozdrawiam.

RChem lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA