Skocz do zawartości

Polecane posty

4cmc,3cmc,ogolnie i stim i eufo podbije. cmceki podbija i do tego fantazja lepsza a jak chcesz ruchac jak w serbskim filmie to tylko stimy :niewinny:

Edytowano przez SebaLaMasia

31 minut temu, OomAmee napisał:

Nie wiem, jak u innych ale u mnie to po cmc-kach a zwłaszcza czwórkach, to chęci owszem rosną ale sprzęt wręcz przeciwnie :niewinny:

u mnie właśnie niestety to samo.

po 3CMC jest podobnie?

próbował ktoś 3EMC?

Po trójkach mam podobnie ale na mniejszą skalę. Szybciej przechodzi ta faza "niemocy" i na resztkach działania można dokończyć. Ale jednak osłabienie jest odczuwalne. Plus, że można dłużej, minus, że nieraz trzeba się cholernie napracować :niewinny: A jak kiepsko rozpoznam moment, że już można, to jest to praca na pograniczu rozpaczliwej walki o cokolwiek.

Ogólnie to już od jakiegoś czasu odpuściłem sobie te tematy. Obserwuję ten temat szukając inspiracji :niewinny:

Edytowano przez OomAmee

Spróbuj 3BMC od Bestchema, jeżeli jest to samo co parę miesięcy temu.

Tylko musisz znaleźć pannę, która zniesie i zrozumie Twoją nieudolność (chwilową) co jakiś czas jak fredzel zacznie opadać. 

Tak z początku, później jak już dobrze się zaladujesz to jakoś idzie, ale ochota jest nieziemska. 

Gorzej jak będzie chciała Ci opierdolic parowke. Problem może u mnie tylko występował, że chowal się jeba*Y jakby bał. 

U mnie to jest tak 3BMC (zwierzece rzniecie z przerwami), 3CMC (podobnie, ale mniej przerw), 4CMC (Spokojniej z grą wstępna) HEX u mnie nie podbija nic, a nawet obniża.

Ogólnie wpierdalaj dużo cynku, idź na siłownię, bo jak w młodym wieku potrzebujesz podbijać libido taką chemią no to ja nie wiem chujowa dupe chyba masz, albo po prostu nie dobrana pod Twoje kryteria gustowe o ile można tak napisać. 

Komes, nie chodzi o chujowe libido , nie mam problemu z uprawianiem seksu na codzień - seks po narkotykach jest po prostu całkiem inny, raz na dłuższy czas przychodzi i na taki ochota

zatem waham się teraz - do wyboru 3EMC oraz 3CMC.
Czekam na opinie o emc

Skad wiesz ze nie dociera, po prostu napisalem profilaktycznie typowi ze jak nie chce miec podgladanego threesoma widmo niech se je 3cmc.

pozatym to forum dopalamy. tu kazdy ma zryty leb, tylko niektorzy kochaja hexeny i gryzienie sufitu wiec im to pasuje.

Najlepiej @Czikczikita znajdz swoja miejska grupe [H] na FB i zapytaj o hokej tudziez pania madzie.

Dnia 12.10.2017 o 13:30, VelkyVonsh napisał:

Najlepiej @Czikczikita znajdz swoja miejska grupe [H] na FB i zapytaj o hokej tudziez pania madzie.

rozwin prosze kolego mysl , co to Hokej or pani madzia?:)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA