Skocz do zawartości
luks1985

Alterc*emi*a*s.com

Polecane posty

@Wladek o jebanyyy. Tym zdjęciem gicie to mnie rozje*aleś na łopatki. 

Szkoda by mi było kruszyć takiego cuda.... 

Ale Ci się trafiło ja dostałem trochę mniejszą ilość ale takiego meteorytu to nie widziałem... 

Następnym razem nakrece bajere na duze kamyki i oprawie w ramkę, bo i tak nie ruszam.

Każdy z was tylko pisze że dobre i ze brać... a żadnego porządnego  trip raportu jak nie było tak nie ma jak dla mnie produkty mocno przeciętne też skusiłam się tymi zapewnieniami o super wyjebistej jakości a ich super mega klef zazucony w bombiee 800mg nawet nie zaobserwowalem wyraźnego wejścia radzę pierw kupić małą ilość żeby sprawdzić sobie jakość na własnej skórze.

Edytowano przez wolf

Moja opinia dotyczy 3 CMC od Altersow. Zamowienie poszlo sprawnie, przelew zlecony na poczcie, na trzeci dzien paka u żółtych. Opakowanie pierwsza klasa, dolaczone karty produktow, gratisow brak (w paczce był i tak cały dostępny asortyment).
M.in. wjechało 10 sztuk trójki w postaci średnich (2g) i małych (<1g) kryształow oraz niewielka ilość pyłu. Kryształy, coś co niedzwiedzie lubią najbardziej, są jasno-żółte lub kremowe, stosunkowo twarde, dobrze się rozcierają. Wyczuwalny jest specyficzny, bliżej nieokreslony chemiczny zapach, trochę nietypowy w porównaniu do innych trójek,  nie jest to aceton, ocet, czy inny rozpuszczalnik.
Trójka testowana wyłącznie przez sniff, na dzien dobry po 100mg na dziurkę. Przyjecie jest nadspodziewanie delikatne, nie piecze, spływ nie podrażnia tak bardzo gardła - miłe zaskoczenie na początek.
Substancja wchodzi powoli, jej profil jest bardziej euforyczny, delikatnie stymulujący i nie wchodzi mocno na kardio - drugi duży plus. Warto poczekać 15-20 minut z ewentualną dorzutką, gdyż apogeum działania jest po okolo 30 minutach (i to sniffem).
Dawki uczuleniowo-kontrolne nie mają sensu bo psują zabawę i poźniej trzeba nadganiać. Przy odpowiednim zatowarowaniu po tych 15-20 bardzo miłych, euforycznych minutach przychodzi prawdziwy demon, który wali młotkiem w środek głowy i odpływamy w serotoninowy bezkres przyjemnego otępienia czerpiąc przyjemność z samego faktu istnienia. Taki stan trwa okolo 20 minut i wracamy do rzeczywistości. Co ważne cały czas mamy kontakt z otaczajacym światem, świadomość oraz kontrolę nad swoim ciałem  (bo raczej nie umysłem).
Zejście nie jest jakoś wyjątkowo męczące, nie czułem się sponiewierany i nie zauważyłem psychicznych reminiscencji (niewyraźna mowa, shizy, itp.) - kolejny plus.
Najciekawsza jest sprawa dorzutek - z każdą kolejną wchodzimy w temat coraz bardziej i każda kolejna klepie równie mocno - jakby nie istniało pojęcie tolerki - wieeelki plus.
Przykład - po dwóch dniach ciągłego przyswajania substancji, sniff po 150mg na dziurkę wystrzelil mnie na orbitę, a doświadczenia z RCkami zbieram od przeszło dwóch lat, a od pół roku jadę w ciągach po 3 dni brania, 2 dni odpoczynku.
Nie tylko w mojej opinii, jest to jedna z najlepszych trójek od czasu delegalizacji 3mmc, a mam porownanie do 80% vendorow obecnych na forum.
Pozdrawiam
Niebert

20 godzin temu, wolf napisał:

Każdy z was tylko pisze że dobre i ze brać... a żadnego porządnego  trip raportu jak nie było tak nie ma jak dla mnie produkty mocno przeciętne też skusiłam się tymi zapewnieniami o super wyjebistej jakości a ich super mega klef zazucony w bombiee 800mg nawet nie zaobserwowalem wyraźnego wejścia radzę pierw kupić małą ilość żeby sprawdzić sobie jakość na własnej skórze.

Bo tu chodzi głównie o tolerkę. Ja wale tej 4-ki parę węży po 150 mg co 30 min i mnie smyra tylko tak kanapowo a po jakimś czasie to już w ogóle. Teraz nakarmiłem moje szczurki co coś zjedzą raz na 1-2 tygodnie i to max do 0.5 g a zazwyczaj mniej. Normalnie ryje im powykręcało, oczy jak pięciozłotówki i dobrze porobieni, a zarzucali tak 100 mg co 40 min. A 3-ka ma ewidentnie jakieś braki dopaminowe,  smak i zapach inny niż typowy ketonowy, jakaś inna chemia tam siedzi.

Nie bd się rozpisywał ale moim zdaniem doświadczonego laboranta 3 cmc (rzadko 4 cmc) badania prowadzę nie częściej niż raz w tygodniu to ta tròjczyna jest jedną z lepszych jakie ostatnio u mnie gościły. Eufo empatia Speed idealnie wymarzone. Wreszcie jakiś sort co chce się po nim coś robić a nie tylko takie roztrzepanie jak po Prima S.  o HQ to nawet nie wspomnę bo wiadomo że owy vip pchał cec. Libido też bardzo podwyższone. Nie powiem miałem małe perypetie z Alterami w związku z masakrycznie długim czasem dostawy (sam tą formę dostawy wybrałem ale że tyle dni to będzie trwało to nie myślalem i marudziłem im w mailach) i jeszcze sam musiałem jechać 50km w końcu po pake żeby odebrać bo coś się tam kurierowi stało(nie polecam wysyłki in....)ale mam nadzieje, że sklep mi to wynagrodzi przy następnym zamówieniu które już jest opłacone. Ogolnie sklep na duży plus, coś czuje że powoli wypunktuje konkurencję że względu na ceny, jakość i normalne odpisywanie jak do klientów a nie kolegów z podwórka. Taki prawdziwy solidny biznes. Pozdrawiam ekipę Alter, róbcie swoje

4 cmc relacja cena jakość zajebista, ale sam sort raczej średnia półka, takie 7/10, przezroczysty kryształ, podobny  miał w ofercie kosmita i pasjo, no czegoś mi tu brakowało  ;)

ale szybkość i pakowanie profesjonalne, kontakt nie wiem bo się nie kontaktowałem, ale sklep oceniam pozytywnie więc pewnie wrócę

Dnia 21.10.2017 o 14:16, Wladek napisał:

Potrzebowałem pake na sobote,  a w wiadomosci poprosilem zeby nie bylo miału  tylko kamyki.. no takiego wielkiego  sie nie spodziewałem  .. :niewinny:

Polecam Piotr Frączewski :niewinny:

20171021_101644.jpg

Ja Cie pier......az szkoda Tego uszkubnac .Piekny widok.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA