Skocz do zawartości
luks1985

Alterc*emi*a*s.com

Polecane posty

Ceny po prostu bajka dla takiego klefowicza. Ciekawe jak jakość, niestety teraz widzę mają urlop, a nawet od razu piątkę bym wziął na testy na szczurach. Trzeba poczekać, a niebawem pojawią się pewnie jakieś opinie. ;p

Ładnie 25g 400zł . Nic tylko czekać. Widziałem właśnie parę opinii, ale jak samemu się nie sprawdzi to warto poczekać...

Niebawem opinie w przyszłym tygodniu. Poszło zamówienie na  3CMC, 4CMC oraz Hex. Mam nadzieje, że cena nie jest wyznacznikiem jakości w ich przypadku. Myślę, że nie odjebią maniany. Zachęcił bym też innych wampirów do spróbowania. Takie ceny jak za darmo 5g 100zł, 10g 160zł. Cena klefa jak hexa :E 

Po wiadomości mailowej sądzę, że są to goście znający się na rzeczy, ładnie odpisane co i jak świetnie jak na razie. Oczywiście bez szczegółów, ale polecam do nich zajrzeć. 

Podają nawet wyniki analiz laboratoryjnych co jakiś czas swojego towaru. 

Edytowano przez Komes

Bardzo dobry kontakt, Przeprosili że długo nie odpisywali, bo mieli zablokowaną skrzynkę mailową przez ataki DDOS, ale teraz już wszystko w normie.

Też w następnym tyg przyleci gołąb i oczywiście też wszystko pięknie opiszę.

Piona 

Po nieudanym klefie od innego V zasiadlem do owej trójki z tego sklepu (3CMC). Wygląd ładne duże kryształy nie do końca przezroczyste takie zamglone w środku. 

Działanie petarda po prostu! Jak dla mnie numer one na ten moment! Do tego dochodzi chyba najniższa cena na polskim rynku, jeżeli mówimy o klefach.

Aha pierwszy sniff standard 120-150mg. Ogółem poszły 2 węże trójki.

Po zapoznaniu się z poprzednim odczynnikiem zasiadlem do czworeczki.

Wygląd to wpadajacy w żółto-brązowy kolor kryształ. Zapach chemiczny jebie ketonem. Zauważyłem, że przeważnie 4CMC pachnie intensywniej od 3CMC. 

Niestety musiał pójść 2x sniff nie było oralnie tym razem.

Działanie: No co tu dużo pisać. Konkretna KURWA czwórka po której masz szczekoscisk, oczy wypierdolone solidnie. Dla mnie numer jeden na chwilę obecną.

Libido wypierdolone konkretnie zarówno po 3CMC jak i 4CMC.

Lubię wszystkich vendorow, ale Ci co wielbia klefowe jazdy na pewno się nie zawiodą. Jeżeli chodzi o klefy, bo dostałem do zamówienia hexa gratis. Nie testowałem i nie będę, więc opinia na innym szczurze.

Aha zjazd jedynie co czułem jak się położyłem to szczena mi latała i przez chwilę ciężko było zasnąć. 

4CMC 9,5/10

3CMC 9,5/10

Pakowanie 8/10

Vendor też dorzuca ciekawe rzeczy od siebie... :E

Cały czas zastanawiam się gdzie jest ten haczyk? Cena tak niska, a towar kot! 

Już złapałem z nimi kontakt mój szeregowiec dolot doleci może do końca tygodnia więc testy w weekend.

Info od Vendora Chłopaki już powoli wracają na nogi przez ataki nie długo znowu sklep będzie działał.

@Komes I już zapowiada się pięknie chyba znajdę shopa number one! :D

Kuwa mac, a jest ktos na forum kto zamawial od nich a nie ze dostal darmowe sample? 

Bo sie wyrwalem i trochę zamowilem a tu cisza jak cholera. Żadnego potwierdzenia ze przyjete, zero odpowiedz na email... 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA