Skocz do zawartości
Admin

Simki.pl

Polecane posty

Rozmawialiśmy z właścicielami strony Simki.pl, wklejam treść oświadczenia:

Dzień dobry,

Nie sprzedajemy klonowanych kart, każda karta jest matką, w cenę 70zł jest wliczony koszt wysyłki paczkomatem, cena jest wygórowana ponieważ praktycznie wszystkie dostępne w sieci karty są klonami, większość tych kart może podziałać kilka dni, a potem zostaną zablokowane, Orange, T-Mobile i Plus już się za to wzięły, można ryzykować oszustwo albo kupić sprawdzony produkt, rejestracja zdalna polega na tym, że ktoś podaje nam numer nowego starteru, który kupił, a my zdalnie rejestrujemy mu kartę z matki, która zostaje następnie zutylizowana stąd ma pewność, że jest jedynym posiadaczem karty. Do usługi zachęcamy osoby, które chcą dbać o swoją prywatność, nie chcą zostać nagrane na kamerach podczas rejestracji karty sim. Obecnie planujemy wprowadzić zdalną możliwość doładowania danego numeru przez BTC (wszystkie tego typu serwisy w sieci zostały wyłączone). Zapewniamy pełną anonimowość, płacąc BTC jesteście bezpieczni, każda zarejestrowana zdalnie karta jest tworzona z innego numeru IMEI stąd nie możecie zostać powiązani z innymi użytkownikami, podchodzimy do sprawy bardzo profesjonalnie.

Pozdrawiamy.

Korzystał ktoś może z tego serwisu ? 

mam kartę i przydałby się nowy nr ...Ale czy są legitni ?

edit:

Czyli dalej nikt nie korzystał?  Lipka

Edytowano przez pablo
scalenie

no i złożyłem zamówienie i nie dostałem maila z danymi do wpłaty

a więc czekam na maila gdzie mam wpłacić siano :)

w spamie sprawdziłem - nie ma nic

Edytowano przez Demoon

Tez jestem ciekawa, i szczerze mówiąc fajnie ze Demoon postanowił dla dobra ogółu sprawdzić. 

Jak wszystko będzie okej to sama chętnie zamówię :)

pozdrawiam

My też zamawialiśmy 2 dla testu. Przysłali ok. @Demoon oni ze względów bezpieczeństwa nie wysyłają e-maili z danymi bo też pytaliśmy, tam od razu jak kupujesz na stronie wyświetlają się dane do opłacenia np. btc.

no spoko ale czy mogę na tą kartę rejestrować kolejne ;P? Na czyje dane są pierwotnie rejestrowane numery, chodzi mi tutaj o to czy karta "matka"  ;P była rejestrowana na os prywatną czy na firmę? Jak to jest w przypadku tych operatorów

-T-mobile   
-Orange
-Plus

Jakim cudem jesteście w stanie zaoferować mi kartę zarejestrowaną na unikalne dane osobowe z gwarancją wyłączności na nie? Dodajmy że na tą chwilę od ręki macie takich ponad 300 szt. od każdego operatora?
 Coś mi się wydaje że są to klony kart jakiś Sebków którzy na początku zamieszania z tą rejestracją wystawiali karty na swoje dane na allegro po 20-35 zł. I teraz mają problem bo, hajsów nima a problemy som..

Jeżeli tak wygląda sytuacja z tym sklepem a wiele na to wskazuje.
To odradzam zabawę w handel danymi osobowymi, kupując taką kartę również są problemy. W szczególności teraz gdy służby ogarnęły ten burdel i powoli zaczynają  rozumieć to co się właśnie odjebało.     

Aby teraz kupić faktycznie taką kartę jak tutaj niby oferuje ten sklepik to trzeba zainwestować minimum 300-500 zł. Jeżeli chcemy z dostawą w wybrane miejsce, jeżeli kasy brak to trzeba umieć dobrze gadać np z ukraincami czy innymi przyjezdnymi lub w ostateczności z bezdomnymi. 

Zielarz nie wiem skad te kwoty ze po 300-500 ja mam po 75. Firma nie robi problemów w przypadku, gdy operator zablokuje - aktywują kolejną karte..
Może to kwestia kontaktów jakie trzeba mieć lub trafić na sprawdzonych ludzi ;)

:off:

Mi tyle śpiewali po 1 lutego. Ale odpuściłem bo brakowało mi karty sim z t-mobile do kolekcji. A że t-mobile niema nawet sensownych bonusów to nie opłacało mi się tyle wydawać wyłącznie po to aby posiadać taka karte i nie korzystać z niej. 

23 minut temu, Wojt napisał:

Firma nie robi problemów w przypadku, gdy operator zablokuje - aktywują kolejną karte..

No to jest właśnie karta klon, Nie możesz w własnym zakresie dorejestrować na nią kolejnego numeru. 

Co do blokowania to się nie wypowiem bo nie miałem okazji doświadczyć tego na własnej skórze. Ale myślę że takie coś to chyba tylko gdy właściciel danych osobowych zgłosi podejrzenie "nieautoryzowanej" rejestracji kart na jego dane. Bo telekomom raczej nie na rękę blokowanie numerów bo to oznacza spadki w rankingu.

To nie zmienia istoty moich wątpliwości co do zgodności usługi/towaru z opisem przy tak niskie cenie. Nie wiem czy mogę wrzucić link do innego sprawdzonego prze zemnie sklepu z kartami gdzie klony kosztują tyle co tutaj karty macierzyste. 

ja na jedna która kupilem dopchalem 5 nowych i dopiero pojawila sie blokada - ze z kart byl wysylany spam-sms. Operator nie musi udzielac info czemu tak postapil. 

Nie wiem czy to klon czy nie, nie wnikam. Płace - mam pelna profesjonalna obsługe itd...

Już było pisane kilka razy, że sprzedawane przez nich karty to matki, a nie klony.. z tego co wiem wycofali zdalną rejestracje bo były problemy, wysyłają simki matki w paczkach.

O wlasnie, tak chyba  byloby najlepiej.

a Ty jakos kojarzysz tą ekipę? masz jakies info, czy to bezpieczna sprawa, czy wiesz tyle, co my wszyscy ze stronki?

Edytowano przez MrMagnificus

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA