animeversa

mixa-wixa - czyli, praktycznie na żywo (TRIP ŻYCIA UDOKUMENTOWANY!!!)

9 postów w tym temacie

dziś opisze moję przeżycie związanym z zajebistym mixem amfetaminy i marysienki C: zapraszam do czytania

ilość: 700mg amfetaminy, 0.7g(waga) marysienki prosto z kofiku w Utrechcie odmiana Jeck Herer 

23:00- 300mg sniff amfetaminy
23:05- powoli zaczyna mnie nosić ale mam taki wewnętrzny spokój
23:30- przez ostatnie 10 minut latam z pokoju do pokoju
00:00- 400mg sniff
00:30- czysta lufa | tutaj się wszystko zaczyna
00:35- mam jak po normalnej lufie powoli nasila się euforia i tyle 
01:30- trochę się zaczytałem w pewnej gazecie @Psychotrip i zapomniałem o tym, że mam za chwilę walić wiadra
02:00- 5 minut temu zajebałem wiadro ogólnie mam teraz zaburzenia percepcji wzrokowej i obraz mi skacze tak dziwnie
02:15- drugie wiadro i teraz zaczynam pisać wszystko na żywo siedzę z kumpel na łóżku po turecku trzymając kompa na nogach mam tak grubo takie mi się fazy zmieszały te dwa wiadra zrobiły inny wymiar w głowie jak zamykam oczy to widzę drzwi i chuj wie czy to na druga strone czy do innego wymiaru. siedze przed kompem wpatrujac sie w klawiature i co jakis czas wybucham psychodelicznym smiechem. nie chce mi sie spac i to jest najlepsze dzieku prądowi. 
02:21 to juz jest gruba przesada widze kolory przed oczami i rozne dziwne kształty przed chwilą zamknałem oczy na pare sekund to widziałem kolomotywę z bajki dla dzieci "Tomek i Przyjaciele" hehe. mam takie rozluznienie miesni ze to jest magiczny masaz dla mojego ciala. stracilem receptory bolowe i jest 11/10 ale oczekuje fazy jak po lsd, czytalem na neurogroovie ze typki zjarali 7g na dwoch w jedna noc i mieli inny wymiar. jak po lsd mniej wiecej. ja nie palilem pare dobrych miesiecy to tolerki mniej wiecej na skuna zadnej. 
02:27- kumpel wbija sobie takze wiadro on spalil tez dwa teraz leci trzecia kolejka. mam taka dziwna a'la cofke w okolicach splotu słonecznego jakby tam była czarna dziura. dziwne uczucie. mam cisze w mozgu taki troche otumaniony jestem wybucham smiechem na glos kolegi wiem mowi rzadko. mam naprawde ciekawą bombe. mixik idealny i mam bicie serca okolo 120 na minute wiec nie jest tragicznie. 
02:32- japierdole mój kolega jest tak spierdolony ze zajebal wiadro i wysypal sie caly temat z kartki i chuj wie gdzie on jest teraz rozkmina zycia i szukany go po lozku calym.
02:37- w karte bylo 0.4 kolega wbil jedna lufe. po zajebanie wiadra w kartce jest prawie nic. jak to kurwa możliwe?
02:40 było troszke rozsypane na łózku na lufe wystarczylo i zajebalem trzecie wiadro. mojego tripa okreslan tripem kwartału. od maja nie miałem takiej konkretnej i w dodatku przyjemnej fazy. herbata smakuje niebiansko. kiwa mna na lewo i prawo i jest kurwa przecudownie taplam sie w chaosie który ugotowała mi na miekko własny niedosmażony mózg. czekoladowe goralki zalewaja mnie potokiem wodospadu endorfin. palce same mi lataja jakby moje miesnie w nich byly napedzane paliwem samolotowym. to co teraz przezywam to jest raj na ziemi. chcialbym miec tak do 6:00. 
04:28- zaraz jakas muzyke odpale co spoteguje mi tego tripa hehe
02;56- w ogole nie wiem czemu napisalem 4:28 mam tak grubo na bani ze jak patzre na klawiature to klawisze mi sie obracaja o pare stopni wszystko w lewo i prawo/ basen chaosu z podgrzewaną wodą i hydromazażem.
03:01- akcja ogarnąć wiecej tematu rozpoczęta! teraz moje zdolności dyplomatyczne muszą się wykazać z jak najlepszej strony bo piszę czy mi odsypie a ja sie odbije potem (good deal) hehe 
3:10- 

to nie moglo sie skonczyc inaczej jak odleceniem na te pare chwil i rozkminiać trójkąt patrząć w sufit. 
3:12- sporo się nawpierdalałem i wody sporo wypiłem przez ten cały czas i nawet suche herbatniki smakowaly niesamowicie. moja pizda już sięgnełą apogeum i teraz będzie schodzić, całe szczęście nie w szybkim tępie hehe. 
3:29- niestety pani od tematu spi wiec ozstał mi tar. 2 minuty temu otaralem lufe ktora byla po 6 wiadrach i lufie niezle zajebana w sumie bo bo dobra odmiana i mocna. wiadro juz weszlo mi na wszystkie receptory w mozgu. leci powszechny na kompie i odczuwam ultraextaze ktora doslownie miota mna na lewo i prawo smiejac sie z siebie i odczuwajac hipereuforie mam istnie niesamowicie nic mnie nie boli serce obliczylem ze wali 3 razy na 4 sekundy to wychodzi 90 na minute czyli cisnienie mi nie wzroslo mimo duzej ilosci pradu ktory mnie przeszył 3 godziny temu z dołądowaniem. tak ma problemy z pisaniem nie musicie tego dawać mi do uświadomienia. jest jeszcze miejsce na kartce na jedno wiadro wiec zaraaz je musze odpalić by osiągnąć stan nirvany.
@krysztalowy

3:39- @krysztalowyKOCHAM CIE ZA TO POMOGLES MI OSIAGNAC NIRVANE MAM TERAZ NAJLEPSZA BOMBE W ZYCIU TRIP NIE Z TEJ PLANETY DZIEKI FECIE NIE CHCE MI SIE SPAC I MOGE SIE TOPIC W BASENIE OLIMPIJSKIM WYPELNIONA PO BRZEGI NAJROZKOSZNIEJSZYMI CHWILAMI W MOIM ZYCIU, ZAPODALEM DRUGIE WIADRO Z PRZEPYCHU I TO TAKIE KONKRETNE JA SIE Z WAMI TERAZ ZEGNAM I SPADAM SIE KAPAC. KOCHAM KURWA ZYCIE TRIP MOJEGO ZYWOTU <3 

EDIT: 3:46 zdążyłem się na chwilkę wynurzyć i zaprezentować kolejną nirvane mojego umysłu inny wymiar ale Pink Floyda i tak nie przebije 

no teraz na pewno ;3

EDIT2: 3:49- 

NIE WIEM CO SIE DZIEJE Z MOJA GLOWA TO PRZEBIJA WSZYSTKO A OD ka-meala CHCE EPKE Z TAKIMI BITAMI KURWA ODDAM KROLESTWO ZA TO I JESZCZE TROCHE TEMATU NIRVANA NAD NIRVANAMI JUZ WIEM CO JEST PO ZA GRANICAMI WSZECHSWIATU <3<3<3<3 TRIP ZYCIA UDOKUMENTOWANY!!!

Edytowane przez animeversa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DODAM, ŻE HALUCYNACJE BYŁY BARDZO REALNE WSZYSTKO BYŁO OBOK MNIE MOGŁEM TO NAWET DOTYKAĆ JAK ZAMYKAŁEM OCZY WIDZIAŁEM DRZWI A ZA NIMI CZERŃ JA SZCZĘŚCIE NIE WSZEDŁEM DO NICH(a może szkoda, myśli refleksyjne zapewne by mnie dopadły), BO MYŚLAŁEM, ŻE TAM JEST "DRUGA STRONA" CZUŁEM WEWNĘTRZNY STRACH I POMALUTKU ZACZĄŁEM EUFORYCZNIEJ FAZOWAĆ. <<< Godzina punkt 3:30 mogłem scr zrobić, lecz o tym nie myślałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

^^^ nie pamiętam tego teraz przeczytałem mojego trip raporta, i sam się zdziwiłem po drugim wiadrze nie pamiętam nic, dopiero po przeczytaniu artykułu sobie przypomniałem mniej więcej, co ze mną było. NAPRAWDĘ NIE PAMIĘTAM ABYM PISAŁ NA TRIPRAPORCIE O TYCH DRZWIACH post wyżej napisałem na afterglowie fazy, i ten post piszę już całkiem trzeźwy, jestem pod wrażeniem mojego tripa, naprawdę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja sie wczoraj tak porobilem i klawe jeszcze rozjebalem i z ekranowej pisze 

moze zamiast zbiorki na klawe dla tego co pisze zamiast c (   idzie dostac z tym jego ( kurwicy 

zrobicie dla mnie :E

a no i fajny raport rzecz jasna:E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz na zero. 

Kup normalna bo jak te zepsujesz to cz.. (zeka (ie (os Dziwnego :)

A wtedy juz (ynamon to będzie (ynamon a nie cynamon.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@luks1985chciałem po długiej przerwie, zobaczyć co się stanie, po razem trzech wiadrach i dwóch z przepychu który też dołożył swoją cegiełke, w budowaniu muru z THC w moim mózgu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA