Jump to content

Fs**p.us

luks1985
 Share

Recommended Posts

W calosc czasu dzialania i tak nikt mi nie uwierzy.

Na pierwszy szlag wstapilem w stare ruiny. Standardowa wrzuta ok 400mg.

Po przerwie od serotogenikow (w sumie od kwietnia/maja 2-3 razy cmc) i co jakis czas wrzucajac hexa (w sumie jakies 5 dni mies) udalo sie odbic tolerke odbic.

W sumie jak poplynalem w piatek tak dzis odzyskalem wizje, fonie,poczucie czasu.

Pamietacie poczatki z klefem?

U mnie taka cecha charakterystyczna- obraz staje sie panoramiczny, ciemnieje, zrenice gigantyczne, uszy zatkane.

Po takiej wrzucie 400mg ledwo dotarlem do domu. W sumie dzialanie zaczelo schodzic po ok 2 godzinach. Pozniejsze dorzutki to nie to samo.

Nie probujcie takich wrzut :E. Zawsze zaczynajcie od mniejszych dawek.

@Nancy pamietasz pierwszy kontakt z tym klefem? Jak wyslalas kogos do koszalina?

Edited by luks1985

Uuuu jak jadłem ostatnio 3x pod rząd to był mokrawy, ale to było parę miesięcy temu... :E  Mam nadzieje, że obecny sort dorówna tamtemu, bo tamtego nikt nie przebije, nawet wasze r83 nic kurwa nie drówna fejkowemu klefowi i koniec!

Oby tylko do wtorku był, bo pewnie szybko schodzi...

Edited by Komes

potwierdzam 250 załadowane . wysyłka w mrugnięciu oka . Brałem w ciemno nawet nie pytałem o jakość bo za ten sklep naprawdę przysłowiowo nogę dać uciąć a nawet wiecej

Samara z kamieniami dobrze zabezpieczona, opakowanie folia aluminium. +
Co do jakości,raport wrzuce póżniej lub jutro choć 10 lat stażu wyrobiło tolerke w huj
Na kalkulatorze waga OK. znów +
gratis bk o którę prosiłem , znowu plus ale za intencje bo niestety sort bk porazką lub wysłali nie to. Napisze w innym t.  +
Foto :
3dEHGOD07R.jpg
V1cwEImmgV.jpg
JqpWK0JZ3X.jpg
iFqSxJw3kV.jpg

pozdro i z fartem !

Dnia 19.10.2017 o 23:00, NOStradamusssss napisał:

potwierdzam 250 załadowane . wysyłka w mrugnięciu oka . Brałem w ciemno nawet nie pytałem o jakość bo za ten sklep naprawdę przysłowiowo nogę dać uciąć a nawet wiecej

Samara z kamieniami dobrze zabezpieczona, opakowanie folia aluminium. +
Co do jakości,raport wrzuce póżniej lub jutro choć 10 lat stażu wyrobiło tolerke w huj
Na kalkulatorze waga OK. znów +
gratis bk o którę prosiłem , znowu plus ale za intencje bo niestety sort bk porazką lub wysłali nie to. Napisze w innym t.  +
Foto :
3dEHGOD07R.jpg
V1cwEImmgV.jpg
JqpWK0JZ3X.jpg
iFqSxJw3kV.jpg

pozdro i z fartem !

I gdzies mozna zobaczyc tą Twoją recenzje?