54 postów w tym temacie

Zamawialem we wtorek u nich pobraniówke kurierem, Czwóreczka trzyma wysoki poziom. Dolozyli mi jeszcze jakis sampelek lion czy cos takiego ale niestety nieaktywne ;p 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze znikneli dlatego z banera gdyz ta reklama jest juz im niepotrzebna. Kto ma wiedziec i chce wiedziec to wie nawet gdy znikneli, ze sa i tak na b.wysokiej jak nie najwyzszej pozycji w rankingu. Szybkosc i sprawnosc to jedna z ich zalet.....poza tym produkty bardzo dobrej jakosci , nie żenione czy z czyms beltane. W dodatku maja niesamowite poczucie humoru... Hahaha nawet czlowieka chca wystroic :hahaha:  :hahaha:   :hahaha:  :ok:

Ja szczerze polecam tego vendora. 

Edytowane przez AngellaRebella

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w czwartek odebralem dyszke 4 cmc dalej ta sama co zwykle :) po dlyzszej przerwie od rc i 3 dniach bez snu lekko najebany jeblem 150 mg i faza jak po mefedronie :)

Dorzucili o,5 fake koko i 0,40 liona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dość dawno miałem z nimi kontakt i właśnie zdziwiłem się, że znikli, ale szybko odpisali, że baner znikł, bo istotnie nie dogadali się z nową administracją. Tyle nowości. Reszta po staremu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 godzin temu, EmaJuŻbEzBana napisał:

Brakuje mi ich Fsqóna najlepszy jaki był 

To fakt i ten podkład cos niesamowitego.poł roku juz czekam na powrót 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Haha kurwa widocznie sam nie jestem, fejki coś lecą w chuja, szkoda bo był to najlepszy i najbardziej smakowity sqn z wszystkich sklepów z którymi miałem do czynienia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co jest nie tak, mi 3 mail od 5 mc leży u nich w sumie w odebranych. I 0 odpowiedzi na to pytanie. 

Albo mój ubbok bo wiadomość usunąłem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 12.08.2017 o 18:45, yankenahajcie napisał:

Zamawialem we wtorek u nich pobraniówke kurierem, Czwóreczka trzyma wysoki poziom. Dolozyli mi jeszcze jakis sampelek lion czy cos takiego ale niestety nieaktywne ;p 

Spróbuj oralnie to zadziała. Dawka aktywna 600mg, polecam mój ulubiony Cec ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, MasterMurder napisał:

Spróbuj oralnie to zadziała. Dawka aktywna 600mg, polecam mój ulubiony Cec ;)

600mg to  chyba czas  na  detox :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daje słowo że Fejki to najlepsze miejsce na chwilę obecną gdzie można bez żadnego problemu zrobić zakupy,odebrać pake na drugi dzień,zacpac się,odchorować i znów tęsknić za nimi i ich konkretnym materiałem.Szkoda że reklama znikła dla takiej firmy.A są na jakiś innych badziewnych forach dla dzieci którzy cpaja.Mnie Cec odpychal choć to dobry sort

Edytowane przez Z zyciem sie pojednaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz