Hakuna Matata

Produkcja spreji do nosowych oraz oralnych

6 postów w tym temacie

tak wiec zaczynamy od subst u mnie byl to np 3m fuf od demona w ilosci 300 mg . Potrzebujemy tak buteleczke mala gliceryny (moze byc woda ale gliceryna slodka i sie klei do nosa ) oraz spirytus ok 3-5 ml do odpowiedniego rozpuszczenia subst oraz atomizer ja uzywam takich buteleczek z atomizerem z sinudafenu takiej wody morskiej co dawka psika to 0,15 ml obliczajac 300mg -30 ml wychodzi 10 mg-1ml z czego to jest okolo 6 psikniec jedno psikniecie ok 1,5 mg , wiec zaczynamy robic nas roztwor odbierzamy w zaleznosci z ilu chcemy zrobic mg fufa taki przyklad na 10 ml -100 mg fufa z czego te 10 ml to 8ml gliceryny i 2 ml spirytusu bez obaw nosa nie wypali a szybciej wchodzi wsypujemy to szklanki naszego fufa i glioceryne + spirytus mieszamy az nie bedzie sladu proszku i potem strzykawka przenosimy do pustego atomizera po sinudafenie . tyle jakby ktos chcial wiecej wiedziec pisac pw . ja tak zrobilem teraz 30ml i dziala swietnie donosowo i doustnie  w innym temacie opisze jak zrobic maczanke na fufie jakie proporcje na slaba jaka na mocna itp itp do  wieczora powinien byc temat nowy zalozony 

zachecam do komentowania jak to sie wam widzi moze i ja popelniam jakis blad ale jak narazie robilem juz takie 3 spreje w jednym dodalem wiecej spirytusu przy czym bylo troche hardcorowo ale przy tych 2ml na 8ml gliceryny jest on praktycznie niewyczuwalny dla mnie spreje duzo lepsze od maczanek na nim bo maczanki Zbyt mula a po odpowiedniej dawce spreju jest blogo niekiedy stan lepszy wchuj niz po mojej ukojanej u47 :) ale  to kazdy dawki musi pod siebie dostosowac . i jeszcze jedno to byla tylko historia która mi sie  w nocy sniła ja ją wam tylko w skrócie opowiedzialem . Prosze o komentarze moze udoskonaliomy jakos ten przepis 

Edytowane przez Hakuna Matata

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Z zyciem sie pojednaj napisał:

images?q=tbn:ANd9GcTSz5iNDMPdddYa2-q33dLChcesz się przekręcic G . S ?

nie nie chce sie przekrecic tylko opisuje ludziom co robic zeby sie nie przekrecili bo biorac czzyusty proch ub go palac mozna przedawkowac a tu przynajmniej masz pewnosc jaka dawke bierzesz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co ty joe mialem przez 2 tyg jeden taki sprej psikalem 2-3 razy dziennie i normalnie dzialal tylko jak ktos sie wjebie to wiadomo pryska ile wlezie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwne bo robiłem kiedys takie z kolosalnych ilosci pentka i na drugi dzień zaczynało walic to "czosnkiem" hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA