Europejczyk

Cukierki

4 posty w tym temacie

Witajcie ! 

Mój pierwszy post i od razy zaczynamy z poważnym pytaniem.

Planowałem zrobić na własny użyten parę cukierków o działaniu zbliżonym do sławnej Mki(wiem że rc w większości obok nawet nie stały ale cóż). Czytam to forum od około roku i uznałem, że tutaj znajdę pomoc u bardziej doświadczonych osób.

Mam zamiar mieszać 150/200 mg MDAi lub X-MDMA od bestchema z jakimś (X)MC z tego właśnie sklepu. Wnioskując z recenzji substancje te wymagają trochę więcej "speeda" aby mieć ładne działanie i stąd pomysł żeby do np 150mg dodać 150 np. 3EMC plus oczywiście filler (niestety nie wiem jakiego użyć i jedyne co znalazłem to jakiś gotowy sprzedawany na kg po 50 funtów). 

Pytanie jest następujące: czy 3EMC się nada? Inne substancje jakie rozważałem to 3FMP, 3BMC oraz 4MPD. Bo produkt końcowy ma być czymś jak ecstasy. Zależy mi na tym aby to wszystko było z jednego sklepu bo wyjdzie taniej i może złapię jakiś fajny bonusik :thio: 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma takiego czegoś jak 3 fmp. jest 3-fpm, znane równiez jako 3-fph.

3-emc to plusz i taka miłośc, więc jako element byłby dobry. X-MDMA - nie jestem pewien tego produktu.

Zawsze możesz najebać starego dobrego klefa :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@phace Myślałem o tym tylko występuje jeden problem, klefa nie ma w ofercie bestchemu :( a płacić za dwie przesyłki i dwa razy latać do paczkomatu mi się nie opłaca :lol: Co do nazwy substancji to racja pomyliłem się przepisując :) A MPD,BMC oraz FPM? Miałeś styczność? Moja kariera raczej jest skromna ponieważ jadłem tylko Hexa i Spoko Koko od pasjonata :E 

Edit: Co do fillera myślałem nad kofeiną ale cholera fajnie by było gdybym dorwał coś kolorowego a nie czysto białego :D 

Edytowane przez Europejczyk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz