Skocz do zawartości
VelkyVonsh

pigulki 2 dni po / wczesnoporonne

Polecane posty

Dnia 6.01.2018 o 12:08, Adoniz napisał:

W tej analogi nie chodzi o to czy cos sie zapladnia czy nie, ale o to ze nazywanie czegos z czego dopiero powstanie efekt koncowy efektemm koncowym jest bez sensu. Z zygoty jest takie dziecko jak z nasiona drzewo. 

Bo tu zachodzi pewien mechanizm : czy ktoś reprezentuje sobą jakąś wartość moralną czy nie. Idąc tą logiką, i gimbusa co pare postów wstecz sie spinał, można wyciągnąć wniosek że można dzieckiem rzucić o podłoge dopóki nie powiem "Mama", też to jest taki sam argument.

Ja np. uznaje że aborcja = morderstwo, bo uznaje że życie poczęte (zygota) to jest życie człowiecze. Ty i gimbusek też byliście zygotą.

To jest dyskusja ideologiczna, ja poglądów nie zmienie, można sie spierać i dyskutować rozumiemy, ale nie obrażać jak wy gimbuski lewackie jest żasłosne, bo obrażacie że ktoś sie nie zgadza z waszym zdaniem zamiast metodami logicznymi wyartykułować słuszność waszego zdania. Dlatego nazywam gimbami Ciebie, i gamonia pera postów wstecz.

Dokładnie podpinam sie pod komentarzem kolegi wyżej. Moim zdaniem trzeba pracować  nad rozwojem własnym , zdobyć dobra satysfakcjonująca nas prace oraz być człowiekiem spełnionym a potem myśleć o dziecku. Nie jak wiekszosc patologi mnożyć sie jak ma sie po 17 lat iść do byle jakiej roboty , narzekać, utrzymywać rodzine by na koniec wpierdalać chleb z pasztetem i mieć pretensje do całego świata.

@Adoniz dobrze gadasz. Jezeli chodzi o tabsy, pare razy bylem zmuszony do tego by je kupic. Podawane zaraz po, jak wiedzialem ze jest niebezpiecznie jak i po 72h i nigdy nie zawiodly ;)

2018-01-16 02.58.45.png

Od siebie polecam Escapelle jako tabletkę po. Kupiłam ją wprawdzie w niemieckiej aptece, lecz wiem, że w Polsce również jest dostępna. Zażyta nieco ponad 24h po stosunku zadziałała, jak trzeba.

Jeśli zaś chodzi o usunięcie bardziej zaawansowanej ciąży, doradzam kontakt ze stowarzyszeniem Women On Web (Kobiety na Falach). Pracujący dla nich lekarze po krótkim wywiadzie - jeśli uznają, że stan zdrowia pacjentki jest odpowiednio dobry i ryzyko niepowodzenia bądź dotkliwych skutków ubocznych jest minimalne - przepisują znany na całym świecie duet misoprostol/mifepristone, który już raz uratował mi życie, gdy nieszczęśliwie zaliczyłam wpadkę i nie dość, że ciąża stanowiła dla mnie wówczas zagrożenie życia, to nie miałam ani warunków na dziecko, ani pieniędzy, nie mówiąc już o wsparciu rodziny czy partnera. Tabletki są odpłatne, lecz istnieje możliwość negocjacji ceny, jeśli jest się w trudnej sytuacji ekonomicznej (w moim przypadku obniżyli ją z 90 do 40 euro). Trzeba czekać na leki tydzień czy dwa, bo przychodzą z zagranicy, ale lepiej mieć je z zaufanego źródła, z którego skorzystało dotychczas mnóstwo kobiet, niż od pierwszego lepszego sprzedawcy z ogłaszamy24. Pracują tam polskojęzyczne osoby, co stanowi dodatkowe ułatwienie kontaktu.

dobra dobra na ogłaszamy24  mozna pewnego gościa lub babke ogarnac co za sprawdzeniem tego typu leki wysyła. Dodam ze seks jest dla osób z głowa które maja wyobraznie a nie dla sebixów i karyn co mnoza sie na potege.

Czytam te posty  i sie zastanawiam czy byliscie kiedys  u ginekologa? 

tabsy na recepte z wizyta 170-260 zl i pewniaki z apteki, nie gips z okradamy24. Trzeba sobie radzic, umiec rozmawiac i... tyle.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA