VelkyVonsh

pigulki 2 dni po / wczesnoporonne

25 postów w tym temacie

nie kazdy ma takie mozliwosci, szczegolnie ze chodzi tutaj tak naprawde o przeciwdzialanie juz w poczatkowych godzinach.

Chodzi o czas, ten zasob bezpowrotny.

W sumie dalej tak serio dziwi mnie to, ze nikt jeszcze nie napisal jakiegos ultra sposobu ze kazdy dostaje.

ps. uwazam ten temat za wielce przydatny dla roznych osob dlatego zachecam do pisania swoich historii z uzyskiwaniem recepty albo ostatecznie tabletek.

Edytowane przez VelkyVonsh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:sciana:   Jak trwoga to do Boga... ale chwila co taki temat w ogole tu robi. Zenada, przeciez to forum jest niby o jakiejs konkretnej tematyce a nie zbiorem odpowiedzi na wszelakie problemy i bolączki ludzi bez wyobraźni...co mam zrobic lub nie zrobic jak panna np.dostanie okresu ... albo jak zatne sie w paluszka...czy mam problem z wytryskiem itp.itd.

No ja pierd...le ludzie,  a co jeszcze smieszniejsze ze tylko panowie maja z tym jakies problemy i zapytania. Tyle jest teraz srodkow antykoncepcyjnych..ogolnie dostepnych w aptekach. Trzeba tylko panne za reke wziąć i pojsć do ginekologa a nie najpierw sie bzykac a potem sie martwic i szukac na oslep i gdziekolwiek jakiejs podpowiedzi...nawet na forum dla narkusow...    o ludzie !!! 

zeby potem takich durnych tematow nie bylo to najlepiej fiuta na supeł zawiązać i po tragedii.... :chong:

Edytowane przez AngellaRebella

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hahaha kurwa nie zalożenie gumy z kim ja gadam :D 

A potem aborcja bo nie mam hajsu by wziąć odpowiedzialność

Ruchać się chciało to się ponosi konsekwencję huj to nie zabawka a sperma nie woda :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idź normalnie do prywatnego lekarza,może być z gazety.Daj mu 100-150pln za wizyte i dostaniesz receptę.Pigula kosztuje do 100pln.Albo jutro z rana do Nfz.W tv mówili że powinni bez kolejki takich przyjmować.Ale to polska loteria

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA