Skocz do zawartości

Polecane posty

fajny pomyśl z tym wyróżnieniem uzytkownikow ranga doświadczony jest możliwa od 500set postow

fajnie ale jeżeli mam ich 2 razy wiecej fajnie jak by zostala stworzona troszke lepsza ranga dla takich uzytkownikow :):E co o tym myslicie przesadzam?

pa.dodatkowo prosil bym o link do działu dla ludzi z ta ranga gdzie moga wymieniac sie swoimi doświadczeniami bo nie mogę go zlokalizować :)

Edytowano przez wolf

@wolf

dobrze prawisz

coś w ten deseń by mogło powstać lub po prostu ranga ta ów co 500 postów zwiększyć do 1000 postów

to by było w sumie bardziej ok niż kolorków cała gama, to nie na tym to wszystko tu polega

czy ja wiem tez duzo wiem w tej tematyce ale uwazam ze ciezko sie dobbrze znac na czyms co nie jest przebadane i nie ma zadnego oparcia naukowego pisac kazdy moze.... chodzi mi tylko o wyròznienie ludzi z. wieksza iloscia postów  bo nijak sie ma ta ranga w porownaniu 500 a 2000 tak samo z punktami reputacji powinno byc cos wyżej  niz kozacka!... dla ludzi co maja ich np 1000 ale co ja sie tam znam wy wiecie lepiej mowie tylko to co od zawsze raziło po oczach .

auu :)

Z Lukas taki naukowiec jak ze mnie ksiądz :D Chuja się zna, powkleja jakieś linki z Wiki itp. Poczyta posty, kilka artykułów i a analizuje cały dzień. Co z doświadczeniem praktycznym, życiowym, na własnym doświadczeniach i znajomych z którymi się dzgalo od 20 lat ? Posty są wyznacznikiem to już w ogóle jaka patola, jak by przepisać wszystko co na czacie się rozkminiało to bym miał chyba z 10000tys postow. Wyrównaleś czasy online tak ? Czyli od 2014 roku siedziałem na forum 20 godzin? Jeszcze co do postów, przykładowo taki miziak, rejestracja w 2017 postów ponad 1000 :E Przemyśl panie adminie tą swoją politykę, dla mnie to jest nie kompetentne. Pozdrawiam i bez urazy :)

KraK Na SmaK :E

Edytowano przez krak1984

@krak1984 nie obrażaj innych użytkowników forum, luks Ci nie ubliża, tak czasy zostały wyzerowane ponieważ były błędnie odliczane, przekłamane stąd zostało to naprawione i wyzerowane. Z tego co wiem dobijałeś sobie reputację z innych kont więc ciężko to nazwać doświadczeniem, daj coś od siebie na forum, nie ważne czy te informacje są z wikipedii, ważne, że coś wnoszą i dają wiedzę czytającym, a z pewnością też zostaniesz wyróżniony. Dla osób które będą miały największy wkład w forum od teraz przewidujemy nagrody w postaci sampli które ufundują sklepy w zamian za reklamę także mamy na Was oko i na pewno zostaniecie wynagrodzeni.

Chcesz to Ci przewinę na priv, pokaże i udowodnię, że nic sobie nie nabijałem mam wszystko zapisane. Pasuje Ci ? Czy  znacie się z jednego podwórka i ty też będziesz wspierał, że kłamię ? 

Edytowano przez krak1984

Napisałem "Z tego co słyszałem", to żadne podejrzenie. Nie musisz mi nic udowadniać, po prostu staraj się i wkładaj w to forum serce razem z innymi skoro ma to być dobre miejsce dla nas wszystkich.

Gość yankenahajcie

czemu nie moge aktualizowac statusu? :(

Gość yankenahajcie

Dzieki działa :)

Gość yankenahajcie

@Admin powiedz mi co z tymi rangami Tester? juz cos wymysliles? bo podań do oporu jest

a że tak nie w temacie

ale co z CHAT :E ?

jeżeli nie tu, to poproszę o przeniesienie posta lub co jak co idę szukać odpowiedniego tematu

@Admin

nie znam się

ale zrób tak by było dobrze, a najlepszy był ten chat nie ten co był teraz, zaś ten co był wcześniej, długo, długo...

Edytowano przez keep it pale

Gość yankenahajcie

Na tak

Wolf daj sobie spokój z tym progiem postów.. 500 czy 1000 to zaden problem.. Ale zeby mialy jakis sens to dopiero sztuka... Mam nadzieję ze rozumiesz o co mi chodzi 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA